GORENJE

Akcesoria do urządzeń Gorenje można już kupić on-line

Akcesoria do urządzeń Gorenje można już kupić on-line

W odpowiedzi na częste zapytania klientów, Gorenje Polska uruchomiło na swojej stronie internetowej zakładkę, gdzie można kupić on-line akcesoria i dodatkowe wyposażenie swoich urządzeń. Na szczególna uwagę zasługują przede wszystkim: pojemniki do gotowania na parze, zestaw do pizzy oraz profesjonalna szklana taca do piekarników.

Pojemniki do gotowania na parze
Nowoczesne piekarniki Gorenje+ posiadają funkcję gotowania na parze. Chcąc w pełni wykorzystać tę możliwość oraz żeby dania miały najlepszy smak i odpowiedni aromat, warto stosować specjalnie przystosowane do tego pojemniki. Cały zestaw pojemników dedykowanych do gotowania na parze w urządzeniach Gorenje możecie już Państwo kupić na stronie www.gorenje.pl.

Zestaw do pizzy
Pizza jest daniem znanym na całym świecie. Przygotowanie tej potrawy w urządzeniach marki Gorenje jest teraz dziecinnie łatwe. Przydadzą się również dodatkowe akcesoria.

Profesjonalna szklana taca do piekarników
Mięso upieczone na takiej tacy będzie cieszyło bogactwem smaków i aromatów. Taca została przystosowana do pracy w bardzo wysokich temperaturach i będzie doskonałym narzędziem dla wymagających kucharzy.

Źródło: gorenje.pl

2016-03-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket