Artykuły

Z tytułem

Z tytułem „Symbolu ESG 2023”

2023-12-06

16 oraz 17 listopada w Katowicach odbyła się uroczysta gala finałowa programu „Symbol 2023”, który już po raz trzynasty wyłonił liderów swoich branż. Decyzją kapituły programu Grupa Amica uzyskała tytuł „Symbolu ESG 2023” i tym samym sięgnęła po ten tytuł już po raz czwarty. Nagroda została przyznana za aktywność i innowacyjność w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej...
Wyzwania na rynku elektrorecyklingu

Wyzwania na rynku elektrorecyklingu [promocja]

2023-12-04

Z roku na rok musimy zbierać coraz więcej zużytego sprzętu. Pojawiają się obawy o to, czy nie zabraknie elektroodpadów do uzyskania minimalnych poziomów zbierania dla producentów i importerów sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Potrójna oszczędność głównym hasłem kampanii ekozmywarek marki Amica

Potrójna oszczędność głównym hasłem kampanii ekozmywarek marki Amica [promocja]

2023-12-04

Amica rozpoczęła nową kampanię ekozmywarek, która koncentruje się na oszczędności i ekologii. Celem działań jest uświadomienie odbiorcom, że odpowiednie rozwiązania techniczne i funkcje urządzeń mogą nie tylko poprawić los planety, lecz także pozytywnie wpłynąć na domowy budżet.

Czytaj więcej...
X

X Kongres Serwisów AGD

2023-12-04

W listopadzie odbył się organizowany przez APPLiA Polska jubileuszowy, 10. już Kongres Serwisów AGD. W wydarzeniu wzięło udział rekordowe 190 osób, w tym ponad 100 największych firm serwisowych oraz ponad 20 firm produkujących i importujących AGD.

Czytaj więcej...
Polacy chcą oszczędzać energię

Polacy chcą oszczędzać energię w sposób „smart”

2023-12-04

Wyniki najnowszego badania grupy IQS wykonanego na zlecenie Samsunga wykazały, że aż 9 na 10 Polaków wskazało chęć oszczędzania energii jako najważniejszy aspekt przy wyborze sprzętów AGD do swoich domów.

Czytaj więcej...
Zmywarki G7000

Zmywarki G7000 przyjazne dla Planety

2023-12-02

Na targach IFA 2023 Miele zaprezentowało zmywarki Generacji 7000, które dzięki nowym programom osiągają zwiększoną wydajność zmywania lub krótszy czas pracy w porównaniu z programem Eco i nadal zużywają mniej energii elektrycznej lub wody niż w przypadku klasycznych programów.

Czytaj więcej...
Bateria Franke Icon Semi-Pro

Bateria Franke Icon Semi-Pro z nagrodą „Dobry Wzór” 2023

2023-12-02

Bateria Icon Semi-Pro zdobyła prestiżową nagrodę „Dobry Wzór”, przyznawaną przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już od 30 lat. Model ten to tegoroczna nowość Franke, która uzupełniła linię baterii Icon.

Czytaj więcej...
Smart Ecobox

Smart Ecobox ze Złotym Medalem grupy MTP

2023-11-30

Innowacyjne „inteligentne” urządzenie do selektywnej zbiórki elektroodpadów – Smart Ecobox zostało wyróżnione Złotym Medalem grupy MTP oraz nagrodą konsumentów za najlepszy produkt targów Poleco 2023. 

Czytaj więcej...
Programy edukacyjne wspierające zbiórkę zużytego sprzętu

Programy edukacyjne wspierające zbiórkę zużytego sprzętu [promocja]

2023-11-07

Ostanie kilka lat dla branży zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego to kolejne wzrosty poziomów zbierania wynikające z zapisów ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym elektronicznym. Obecnie jest to 65 proc. średniorocznej masy wprowadzonej na rynek polski w 3 ostatnich latach przez producentów i importerów.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB Innovation Days – już po raz dziewiąty!

2023-11-07

Hotel Gołębiewski w Karpaczu w dniach 7 – 8 października br. gościł uczestników 9. już odsłony AB Innovation Days. Celowo nie używamy słowa „targów”, bowiem formuła imprezy wykracza daleko poza aspekty czysto wystawowe czy handlowe. Łączy w sobie bowiem niezmiernie istotne elementy szkoleniowe i edukacyjne i ma za zadanie budowanie relacji między wrocławską spółką AB, jej partnerami handlowymi i reprezentantami sieci Kakto.

Czytaj więcej...
Małe Kroki. Duża Zmiana

Małe Kroki. Duża Zmiana – strefa Samsung w CNK

2023-11-06

W Centrum Nauki Kopernik powstała nowa, interaktywna strefa prezentująca zrównoważone działania marki Samsung. To kolejny projekt będący rezultatem długoletniej współpracy między firmą a Centrum. Strefę można odwiedzać w holu głównym Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej...
Edukuje w zakresie niemarnowania żywności

Edukuje w zakresie niemarnowania żywności [promocja]

2023-11-06

Nieprzerwanie od 1979 r., 16 października obchodzony jest Światowy Dzień Żywności. Ma on na celu pogłębienie świadomości związanej z globalnymi problemami żywnościowymi i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem i niedożywieniem. Taki sam cel przyświeca projektowi edukacyjnemu „Lodówka na Medal”, w który zaangażowała się Grupa Amica we współpracy z Bankiem Żywności SOS w Warszawie, Fundacją Santander Bank Polska SA oraz innymi partnerami z branży AGD.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket