Artykuły

Wyciskarki

Wyciskarki do owoców i warzyw

2023-07-16

Świeży i zdrowy sok z ulubionych warzyw i owoców możemy przygotować samemu, w dokładnie takiej proporcji składników, jakiej oczekujemy. Pomoże w tym wyciskarka wolnoobrotowa. To stosunkowo proste urządzenie, stanowiące alternatywę dla sokowirówki. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Domowe parownice

Domowe parownice do odzieży

2023-07-12

Alternatywę dla tradycyjnych żelazek mogą stanowić domowe parownice do odzieży. To urządzenia, które sprawdzają się np. w odświeżaniu lekkiej odzieży, takiej jak bluzki czy koszulki, prasowaniu wiszących zasłon i wielu innych zastosowaniach. W zależności od ilości miejsca w domu i potrzeb można zdecydować się na model stojący lub ręczny. (Fot. Beldray)

Czytaj więcej...
Chłodzenie i ogrzewanie

Chłodzenie i ogrzewanie – termowentylatory domowe

2023-07-12

Choć obecnie w głowie mamy przede wszystkim upalne lato, to już we wrześniu wieczorne temperatury mogą być niskie. Tymczasem nawet w tym okresie chcielibyśmy spędzać czas na działkach czy w domkach letniskowych. Szczególnie wieczorami przydatne mogą okazać się termowentylatory. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Pielęgnacja

Pielęgnacja jamy ustnej

2023-07-12

O higienę jamy ustnej należy dbać kompleksowo. Pomogą w tym nie tylko szczoteczki elektryczne, ale również irygatory. Dostępne na rynku urządzenia wyróżniają się coraz większymi możliwościami, co sprawia, że efektywniej radzą sobie z czyszczeniem zębów. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z talerzem, bez grilla

2023-07-11

Kuchenka mikrofalowa, nawet ta bez funkcji grilla, może być niezwykle przydatnym urządzeniem na co dzień. Jej największym atutem jest wielozadaniowość. Utarło się, że sprzęt ten służy wyłącznie do szybkiego podgrzewania gotowych potraw. Tymczasem różnorodność tego segmentu od lat zadziwia użytkowników. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Świeży sok

Świeży sok w kilka chwil

2023-06-16

Pyszny i zdrowy domowy sok możemy uzyskać w kilka chwil dzięki sokowirówce. Z jej pomocą sami przygotujemy ulubione mieszanki soków z warzyw i owoców, których pochodzenia jesteśmy pewni. Nowoczesne modele charakteryzują się dużą wydajnością i łatwością obsługi. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Kompaktowe blendery

Kompaktowe blendery osobiste

2023-06-16

Niewielkie i funkcjonalne blendery do koktajli typu smoothie to idealny wybór dla osób aktywnych. Pozwalają przygotować pożywny napój bezpośrednio w pojemniku, który możemy zabrać ze sobą. To nie tylko wygodne, ale również szybkie rozwiązanie. (Fot. Salter)

Czytaj więcej...
Smak wakacji

Smak wakacji – gofrownice

2023-06-16

Gofry należą do uwielbianych przekąsek, które zazwyczaj są podawane na słodko, np. z owocami. W praktyce, korzystając z domowych gofrownic, możemy je przygotować dokładnie tak, jak chcemy, także w wersji wytrawnej, dlatego są one tak popularne. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe odkurzacze workowe

2023-06-14

Wciąż popularną kategorią urządzeń pozostają odkurzacze workowe. Doceniają je zwłaszcza alergicy. Szczelny worek skutecznie zamyka wszelkie zanieczyszczenia, w tym drobny pył, dzięki czemu nie mamy kontaktu z zabrudzeniami. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Pielęgnacja i stylizacja

Pielęgnacja i stylizacja – suszarki do włosów

2023-06-14

Podstawowym urządzeniem do stylizacji i pielęgnacji włosów jest suszarka. Wysoka temperatura powietrza może mieć destrukcyjny wpływ na włosy, dlatego producenci wprowadzają innowacyjne rozwiązania mające pozwolić na efektywne i szybkie suszenie włosów przy zachowaniu ich dobrej kondycji. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

2023-05-18

Gotowanie na parze, rozmrażanie, grillowanie, beztłuszczowe opiekanie to tylko niektóre funkcje oferowane przez nowoczesne kuchenki mikrofalowe. Urządzenia z tego segmentu bardzo się rozwinęły i już od dawna służą do czegoś więcej niż podgrzewanie posiłków. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Ekspresy przelewowe

Ekspresy przelewowe i zaparzacze

2023-05-18

Choć obecnie najdynamiczniej rośnie rynek ekspresów automatycznych, to nie można zapominać o innych urządzeniach do parzenia kawy, jak np. popularne ekspresy przelewowe. Kawa przez nie przygotowana ma swoich zwolenników, zwłaszcza wśród osób preferujących solidny kubek napoju zamiast kompaktowych form, jak espresso czy americano. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket