Artykuły

Czajniki elektryczne

SAM COOK

Czajniki elektryczne PSC-100 i PSC-110

2019-05-28

Dla miłośników różnej stylistyki

Należąca do polskiej firmy MPM agd SA marka Sam Cook powiększyła swoją ofertę sprzętu AGD z segmentu premium. Tym razem są to dwa nowe czajniki elektryczne, które wyróżniają się nietuzinkowym wzornictwem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa

ELDOM

Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 Fres

2019-05-28

Moc witamin

Zbliżający się sezon na owoce i warzywa sprawia, że do oferty producentów trafia coraz więcej urządzeń umożliwiających ich przetwarzanie. Wyciskarka PJ 300 Fres marki Eldom pozwoli uzyskać z nich pyszny i zdrowy sok.

Czytaj więcej...
Zgrzewarka próżniowa

ADLER

Zgrzewarka próżniowa AD 4484

2019-05-28

Niezbędna w kuchni

Marnowanie żywności to jeden z bolących problemów współczesnego świata. Zgrzewarka próżniowa jest urządzeniem, które pozwala mu zapobiec. Wystarczy kilka chwil, aby znacząco zwiększyć trwałość przechowywanych produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
Urządzenia

MIELE

Urządzenia Generacji 7000

2019-05-28

Rewolucja na rynku AGD do zabudowy

Generacja 7000 to największa premiera w 120-letniej historii firmy Miele. Składają się na nią cztery nowe linie wzornicze: PureLine, VitroLine, ArtLine i ContourLine. W każdej znajdziemy innowacyjne, unikatowe na rynku rozwiązania techniczne.

Czytaj więcej...
Automatyczny ekspres przelewowy

ELDOM

Automatyczny ekspres przelewowy KA500 Cafe Aromax

2019-04-29

Zawsze świeża kawa

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez kubka gorącej kawy, marka Eldom wprowadziła do oferty nowy, wyjątkowy na naszym rynku, automatyczny ekspres przelewowy KA500 Cafe Aromax. Jednorazowo zaparzymy w nim aż do 10 filiżanek napoju i, co ważne, zmielimy sami świeżą kawę dzięki wbudowanemu młynkowi.

Czytaj więcej...
Golarki foliowe

REMINGTON

Golarki foliowe F3, F4 i F5 Style

2019-04-29

Komfortowe golenie każdego dnia

Nowe golarki marki Remington łączą w sobie przyjemność użytkowania z dokładnością golenia. Pozwalają przy tym także na łatwą stylizację, aby zachować modny zarost o różnej długości. Są więc idealne dla tych, którzy chcą osiągnąć zadbany wygląd bez problemów i podrażnień związanych z goleniem.

Czytaj więcej...
Generator pary

BOSCH

Generator pary VarioComfort TDI953222V

2019-04-29

Prasowanie dla wygodnych

Dla wielu z nas prasowanie nie należy do ulubionych prac domowych. Dlatego warto wybrać żelazko, które łatwo poradzi sobie z usuwaniem zagnieceń z tkanin. Bosch w kompaktowym generatorze pary TDI953222V zastosował innowacyjny system VarioComfort, umożliwiający precyzyjne dobieranie programów dla uzyskania doskonałych rezultatów prasowania.

Czytaj więcej...
Golarka do odzieży

GOTIE

Golarka do odzieży GDU-100

2019-04-29

Zadbaj o odzież

Nowa golarka do ubrań marki Gotie pozwala łatwo i szybko odświeżyć wygląd ulubionej odzieży, a zasilanie akumulatorowe pozwala na jej swobodne użytkowanie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket