Artykuły

Maszynka do włosów

REMINGTON

Maszynka do włosów HC9100

2019-07-02

Strzyżenie w stylu retro

Marka Remington powiększyła swoją ofertę produktów z linii Heritage. Do golarki foliowej dołączyła tym razem maszynka do strzyżenia włosów HC9100, wyróżniająca się atrakcyjnym i nostalgicznym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Odkurzacz

MIELE

Odkurzacz Blizzard CX1 Series 120 Parquet

2019-07-02

Dobra jakość i skuteczność

Ten rok dla firmy Miele jest wyjątkowy, ponieważ obchodzi ona 120 lat istnienia. Z tej okazji zaprezentowano okolicznościowe edycje wybranych produktów zaprojektowanych zgodnie z filozofią Miele: „Immer besser” – „Zawsze lepiej”.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash Pet

2019-07-02

Dla miłośników zwierząt i nie tylko

Filtr wodny to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji we współczesnych odkurzaczach. Nie tylko skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także odświeża i nawilża powietrze. Wybór odkurzacza z filtrem wodnym polecany jest zwłaszcza alergikom czy posiadaczom zwierząt domowych.

Czytaj więcej...
Gofrownica

RAVANSON

Gofrownica GR-7010

2019-05-28

Szybkie przekąski

Gofry, np. z owocami, to jeden z ulubionych deserów nie tylko dzieci. Przyrządzać je można na różne sposoby, aby stanowiły zdrową i smaczną przekąskę. Serwować je można również w wersji wytrawnej.

Czytaj więcej...
Młynek do kawy

TIROSS

Młynek do kawy TS-536

2019-05-28

Kompaktowy i stylowy

Młynek do kawy nie należy do akcesoriów niezbędnych w kuchni. W praktyce jednak, gdy przyzwyczaimy się do smaku świeżo mielonej kawy, trudno jest bez niego się obejść.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa

SHARP

Wyciskarka wolnoobrotowa SA-FJ3001W

2019-05-28

Zawsze świeży sok

Wyciskarki wolnoobrotowe stale zyskują na popularności. Pozwalają na szybkie przygotowanie soku ze świeżych owoców i warzyw. Marka Sharp, rozwijając portfolio produktów z segmentu drobnego AGD, zaprezentowała wyciskarkę wolnoobrotową SA-FJ3001W.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Vestfalia XT

2019-05-28

Moc 1700 W i filtr wodny

Specjalista od odkurzaczy – marka Thomas wprowadza do oferty kolejne modele z filtrem wodnym. Vestfalia XT jest produktem znakomitym np. dla alergików i dostępnym wyłącznie w sieci elektromarketów Media Expert.

Czytaj więcej...
Mop bezprzewodowy

KAERCHER

Mop bezprzewodowy FC 3 Premium Home Line

2019-05-28

Dokładne i szybkie mycie podłóg

Firma Kärcher, jako innowator na rynku urządzeń czyszczących, zaprezentowała niezwykle wydajny i skuteczny mop elektryczny FC 3 Premium, dostępny także w serii urządzeń Home Line. Jego zalety to m.in. duża wydajność i możliwość swobodnej pracy dzięki zasilaniu akumulatorowemu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket