Artykuły

Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

REMINGTON

Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

2018-11-30

Farbowanie włosów jest obecnie powszechne, dlatego też w swojej najnowszej linii produktów Advanced Colour Protect marka Remington skupiła się na tym, jak najlepiej chronić włosy farbowane i najdłużej zachować ich nieskazitelny blask. Seria składa się z czterech produktów, które pozwolą kompleksowo zadbać o włosy w najbardziej wyszukanych kolorach i ich odcieniach.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash

2018-11-30

Najnowszy odkurzacz marki Thomas to znakomita propozycja dla użytkowników poszukujących sprzętu funkcjonalnego, z dużymi możliwościami i przede wszystkim dbającego o czystość powietrza i efektywnie usuwającego kurz.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

PHILIPS

Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max Aqua

2018-11-30

Odkurzacz SpeedPro Max Aqua pełni funkcję wielofunkcyjnego urządzenia sucho/mokro. Może on pracować w wielu konfi guracjach, w tym jako odkurzacz ręczny. Wyposażono go w innowacyjną nasadkę 360° oraz efektywny system AquaBoost. Dzięki tym rozwiązaniom SpeedPro Max Aqua pomoże utrzymać dom w nienagannym stanie, a użytkownik zaoszczędzi wiele cennego czasu.

Czytaj więcej...
Blender kielichowy

ELDOM

Blender kielichowy BK500

2018-11-30

Blendery kielichowe cieszą się wśród konsumentów coraz większym zainteresowaniem. Przede wszystkim są niezwykle praktyczne, a duża moc pozwala im łatwo siekać nawet twarde produkty.

Czytaj więcej...
Parowar

AMICA

Parowar PT 4011

2018-12-03

Gotowanie na parze to sposób na szybkie przygotowanie smacznych i, co najważniejsze, zdrowych potraw. Nic więc dziwnego, że ten typ obróbki cieplnej stale zyskuje na popularności. Parowar wolnostojący jest urządzeniem, które łatwo pozwoli przyrządzić takie posiłki i świetnie sprawdzi się w każdej, nawet najmniejszej kuchni.

Czytaj więcej...
Odkurzacz pionowy

CONCEPT

Odkurzacz pionowy VP4200 Wet and Dry

2018-11-06

Unikalna konstrukcja odkurzacza pionowego Concept VP4200 Wet and Dry czyni z niego urządzenie wszechstronne, które pozwoli zadbać o porządek w całym domu i znacznie skróci czas sprzątania.

Czytaj więcej...
Parownica do ubrań

RAVANSON

Parownica do ubrań PU-1400WB

2018-11-06

Przy pomocy parownicy do ubrań szybko pozbędziemy się zagnieceń bez konieczności ich prasowania oraz rozkładania deski. Dodatkową zaletą jest fakt, że przy okazji błyskawicznie odświeżymy garderobę.

Czytaj więcej...
Blender ręczny

AMICA

Blender ręczny BL 6014

2018-11-06

Duża moc nowego blendera ręcznego polskiej marki sprawia, że sprzęt ten może pokusić się o rywalizację w pracy nawet z dużymi robotami kuchennymi. Z pewnością nie tylko ułatwi on wiele prac, ale i zaoszczędzi nam cenny czas.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket