Artykuły

Parownica

RUSSELL HOBBS

Parownica Steam Genie 25600-56

2019-07-30

Trzy wszechstronne nakładki

Parownice ręczne cieszą się coraz większa popularnością. Konsumenci doceniają wygodę ich użytkowania oraz oszczędność czasu. Duża zaletą jest również fakt, że radzą sobie z nietypowymi materiałami i zadaniami.

Czytaj więcej...
Odkurzacz akumulatorowy

CONCEPT

Odkurzacz akumulatorowy Perfect Clean VP6000

2019-07-30

Perfekcyjne sprzątanie bez kabla

Marka Concept debiutowała w Polsce wiele lat temu, wprowadzając jako pierwsze do swojej oferty odkurzacze. Od samego początku wzbudziła przychylność handlowców i konsumentów dzięki wyjątkowej jakości swych wyrobów, funkcjonalności oraz szeroko pojętej praktyczności. Marka podąża przy tym stale za rynkowymi trendami, czego doskonałym przykładem są modele akumulatorowe.

Czytaj więcej...
Odkurzacz ręczny

ADLER

Odkurzacz ręczny AD 7036

2019-07-30

Kompaktowa wydajność

Niewielkie gabaryty i duża moc zapewniają odkurzaczowi marki Adler możliwość efektywnego i komfortowego sprzątania. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają miejsca na przechowywanie dużego odkurzacza.

Czytaj więcej...
Odkurzacz workowy

AMICA

Odkurzacz workowy Sumam VM6011

2019-07-30

Skuteczne i ciche odkurzanie

Sumam VM6011 to najnowszy odkurzacz dostępny w ofercie polskiej marki. Wyróżnia się ciekawą bryłą i nowoczesnym wzornictwem. Jego atutami są bez wątpienia cicha praca oraz komfortowe i efektywne sprzątanie.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Roomba s9+

2019-07-30

Przyszłość sprzątania

Najnowszy robot odkurzający marki iRobot wykorzystuje system Imprint Link, aby współpracować nowym robotem mopującym Braava jet m6. Roomba s9+ z zaawansowanym czujnikiem 3D oraz stacją Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik robota, oferuje najbardziej efektywne sprzątanie.

Czytaj więcej...
Czajnik bezprzewodowy

MPM

Czajnik bezprzewodowy MCZ-91M

2019-07-30

Bezpiecznie i z podwójnymi ściankami

Wykonany ze stali nierdzewnej czajnik marki MPM to propozycja dla klientów poszukujących funkcjonalnego, bezpiecznego w użytkowaniu i zarazem stylowego sprzętu do przygotowywania gorących napojów.

Czytaj więcej...
Wolnowary

CROCK-POT

Wolnowary CSC052X i CSC028X

2019-07-02

Zdrowe i smaczne gotowanie

Wolne gotowanie to jeden z najciekawszych trendów we współczesnej kuchni. Pozwala ono na wydobycie pełnego aromatu ze składników i przyrządzenie wyjątkowych dań. Odpowiednie zaś przygotowanie wcześniej potrawy sprawia, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ponieważ po powrocie z pracy czekać będzie gotowy posiłek.

Czytaj więcej...
Czajnik elektryczny

ELDOM

Czajnik elektryczny C350 Pola

2019-07-02

Niezastąpiony nie tylko w kuchni

Czajniki elektryczne należą do najpopularniejszych drobnych sprzętów AGD. W kilka minut pozwalają przygotować wrzątek, który można wykorzystać do przyrządzenia gorącego napoju.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket