Artykuły

Żelazko

RUSSELL HOBBS

Żelazko One Temperature

2019-03-29

Jedna temperatura – różne tkaniny

Dzięki żelazku Russell Hobbs użytkownik nie musi się już martwić o dobór temperatury do tkaniny. Niezależnie od jej rodzaju jedno ustawienie pozwala na osiągnięcie znakomitych rezultatów prasowania.

Czytaj więcej...
Golarki foliowe

REMINGTON

Golarki foliowe z serii Ultimate F7, F8 i F9

2019-03-29

Komfort golenia z foliami LiftLogic

Seria golarek foliowych Ultimate to najnowszy sprzęt firmy Remington, stworzony, aby uprzyjemnić często nielubiane przez mężczyzn dłużące się chwile spędzane podczas golenia. Precyzyjna technika i czterokrotnie większa wydajność cięcia zapewnią znacznie szybsze i zdecydowanie lepsze rezultaty.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Roomba i7+

2019-03-01

Samodzielny jak nigdy

Marka iRobot, jako pionier w branży robotyki, zaprezentowała na polskim rynku najnowszy i najbardziej zaawansowany robot odkurzający w swojej ofercie. Roomba i7+. Dzięki wprowadzonym innowacjom urządzenie jest niezwykle samodzielne, a od użytkownika wymaga minimalnej ingerencji.

Czytaj więcej...
Odkurzacz workowy

CAMRY

Odkurzacz workowy CR 7037

2019-03-01

Ciche i wygodne odkurzanie

Obok skutecznego czyszczenia cicha praca to jedna z najbardziej pożądanych cech odkurzacza. Wchodzący do oferty marki Camry odkurzacz workowy CR 7037 odznacza się hałasem na poziomie 68 dB.

Czytaj więcej...
Czajnik bezprzewodowy

ELDOM

Czajnik bezprzewodowy C465 Wave

2019-03-01

Unikalne wzornictwo i wydajność

Rodzaj i jakość materiału to jeden z najważniejszych aspektów decydujących o wyborze czajnika elektrycznego. Musi trycznego. on spełniać nie tylko kryteria związane ze zdrowiem, ale i bezpieczeństwem użytkowania.

Czytaj więcej...
Ekspres ciśnieniowy

ADLER

Ekspres ciśnieniowy AD 4404cr

2019-01-28

Kawa stała się ulubionym napojem Polaków, a kultura jej spożywania coraz bardziej się rozwija. Stąd też i coraz większa popularność ekspresów ciśnieniowych. Marka Adler proponuje atrakcyjny model AD 4404cr.

Czytaj więcej...
Wyciskarka do cytrusów

ELDOM

Wyciskarka do cytrusów CW100 Lio

2019-01-28

Miłośnicy świeżo wyciskanego soku nie mogą się dziś obyć bez wyciskarki do cytrusów, która pozwoli go szybko i efektywnie pozyskać. Stanowi on świetne uzupełnienie witamin, tak pożądanych zwłaszcza w okresie zimowym.

Czytaj więcej...
Generator pary

LAURASTAR

Generator pary Lift

2019-01-28

Najnowsza generacja urządzenia do prasowania Laurastar Lift to efekt wielu lat ewolucji znanego i cenionego na rynku produktu. Sama marka to zaś synonim najlepszej, szwajcarskiej jakości i komfortu obsługi.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket