Artykuły

Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Roomba s9+

2019-07-30

Przyszłość sprzątania

Najnowszy robot odkurzający marki iRobot wykorzystuje system Imprint Link, aby współpracować nowym robotem mopującym Braava jet m6. Roomba s9+ z zaawansowanym czujnikiem 3D oraz stacją Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik robota, oferuje najbardziej efektywne sprzątanie.

Czytaj więcej...
Czajnik bezprzewodowy

MPM

Czajnik bezprzewodowy MCZ-91M

2019-07-30

Bezpiecznie i z podwójnymi ściankami

Wykonany ze stali nierdzewnej czajnik marki MPM to propozycja dla klientów poszukujących funkcjonalnego, bezpiecznego w użytkowaniu i zarazem stylowego sprzętu do przygotowywania gorących napojów.

Czytaj więcej...
Wolnowary

CROCK-POT

Wolnowary CSC052X i CSC028X

2019-07-02

Zdrowe i smaczne gotowanie

Wolne gotowanie to jeden z najciekawszych trendów we współczesnej kuchni. Pozwala ono na wydobycie pełnego aromatu ze składników i przyrządzenie wyjątkowych dań. Odpowiednie zaś przygotowanie wcześniej potrawy sprawia, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ponieważ po powrocie z pracy czekać będzie gotowy posiłek.

Czytaj więcej...
Czajnik elektryczny

ELDOM

Czajnik elektryczny C350 Pola

2019-07-02

Niezastąpiony nie tylko w kuchni

Czajniki elektryczne należą do najpopularniejszych drobnych sprzętów AGD. W kilka minut pozwalają przygotować wrzątek, który można wykorzystać do przyrządzenia gorącego napoju.

Czytaj więcej...
Maszynka do włosów

REMINGTON

Maszynka do włosów HC9100

2019-07-02

Strzyżenie w stylu retro

Marka Remington powiększyła swoją ofertę produktów z linii Heritage. Do golarki foliowej dołączyła tym razem maszynka do strzyżenia włosów HC9100, wyróżniająca się atrakcyjnym i nostalgicznym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Odkurzacz

MIELE

Odkurzacz Blizzard CX1 Series 120 Parquet

2019-07-02

Dobra jakość i skuteczność

Ten rok dla firmy Miele jest wyjątkowy, ponieważ obchodzi ona 120 lat istnienia. Z tej okazji zaprezentowano okolicznościowe edycje wybranych produktów zaprojektowanych zgodnie z filozofią Miele: „Immer besser” – „Zawsze lepiej”.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash Pet

2019-07-02

Dla miłośników zwierząt i nie tylko

Filtr wodny to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji we współczesnych odkurzaczach. Nie tylko skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także odświeża i nawilża powietrze. Wybór odkurzacza z filtrem wodnym polecany jest zwłaszcza alergikom czy posiadaczom zwierząt domowych.

Czytaj więcej...
Gofrownica

RAVANSON

Gofrownica GR-7010

2019-05-28

Szybkie przekąski

Gofry, np. z owocami, to jeden z ulubionych deserów nie tylko dzieci. Przyrządzać je można na różne sposoby, aby stanowiły zdrową i smaczną przekąskę. Serwować je można również w wersji wytrawnej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket