Artykuły

Myjka WV 6

KAERCHER

Myjka WV 6 i pad KV 4 Premium

2019-04-29

Czyszczący duet

Nowa myjka do okien WV 6 Premium wraz z pierwszym w historii padem czyszczącym KV 4 Premium to znakomity duet, jeśli chodzi o czyszczenie wszelkich gładkich powierzchni w domu.

Czytaj więcej...
Odkurzacz workowy

MPM

Odkurzacz workowy GreenGo 3.0 MOD-28

2019-04-29

Moc i ekologia

Polska marka MPM stale rozbudowuje swoją ofertę urządzeń czyszczących. Tym razem znajdziemy w niej ekologiczny i wydajny odkurzacz GreenGo 3.0 MOD-28 ze skutecznym systemem fi ltracji.

Czytaj więcej...
Krajalnica elektryczna

CONCEPT

Krajalnica elektryczna KP-3531

2019-04-29

Zawsze idealne plastry

Krajalnica to propozycja idealna np. dla miłośników wszelkiego typu wędlin, którzy przy jej pomocy mogą przygotować idealnie równe plastry. W wypadku dużych rodzin to niezastąpiona pomoc w przygotowaniu śniadania czy kolacji.

Czytaj więcej...
Czajnik bezprzewodowy

ELDOM

Czajnik bezprzewodowy C245ST

2019-04-01

Odmień wygląd kuchni

Cała magia drobnego sprzętu kuchennego polega na tym, że dzięki wyjątkowemu wzornictwu i funkcjonalności jest w kilka chwil w stanie odmienić niemal każde wnętrze. Podobnie jest z serią Bubbles marki Eldom.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa

SAM COOK

Wyciskarka wolnoobrotowa PSC-50

2019-04-01

Świeże i zdrowe soki

Domowe soki to jeden z najlepszych sposobów na wzbogacenie organizmu o porcję witamin. Można je uzyskać m.in. dzięki najnowszej wyciskarce wolnoobrotowej PSC-50 marki Sam Cook.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

SIEMENS

Ekspres automatyczny EQ.9 Plus Connect TI9573X1RW

2019-03-29

Sterowanie ze smartfona

Dostępny w ofercie marki Siemens ekspres automatyczny TI9573X1RW należy do najbardziej zaawansowanych modeli w ofercie producenta. Jego wyróżnikami są dwa pojemniki na kawę oraz możliwość kontroli za pomocą aplikacji Home Connect.

Czytaj więcej...
Żelazko

RUSSELL HOBBS

Żelazko One Temperature

2019-03-29

Jedna temperatura – różne tkaniny

Dzięki żelazku Russell Hobbs użytkownik nie musi się już martwić o dobór temperatury do tkaniny. Niezależnie od jej rodzaju jedno ustawienie pozwala na osiągnięcie znakomitych rezultatów prasowania.

Czytaj więcej...
Golarki foliowe

REMINGTON

Golarki foliowe z serii Ultimate F7, F8 i F9

2019-03-29

Komfort golenia z foliami LiftLogic

Seria golarek foliowych Ultimate to najnowszy sprzęt firmy Remington, stworzony, aby uprzyjemnić często nielubiane przez mężczyzn dłużące się chwile spędzane podczas golenia. Precyzyjna technika i czterokrotnie większa wydajność cięcia zapewnią znacznie szybsze i zdecydowanie lepsze rezultaty.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket