Artykuły

Multigroomer

REMINGTON

Multigroomer Graphite G4

2020-01-07

Swoboda stylizacji

Funkcjonalny multigroomer Graphite G4 zastąpi w łazience kilka różnych urządzeń do stylizacji.

Czytaj więcej...
Odkurzacze bezprzewodowe

THOMAS

Odkurzacze bezprzewodowe QuickStick Boost i Turbo Plus

2020-01-07

Wygodne odkurzanie zakamarków

Klienci doceniają odkurzacze bezprzewodowe za wszechstronność oraz możliwość swobodnego sprzątania. Firma Thomas, specjalizująca się w odkurzaczach wodnych, do oferty wprowadziła dwa nowe modele bezprzewodowe, przeznaczone dla konsumentów poszukujących urządzenia, które w kilka chwil upora się z zabrudzeniami.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

SAMSUNG

Odkurzacz bezprzewodowy POWERstick Jet

2020-01-07

200 W mocy ssącej

Duża moc ssąca (aż do 200 W), wygodna wolnostojąca stacja ładująca i filtracja HEPA to tylko niektóre innowacyjne rozwiązania w nowym odkurzaczu bezprzewodowym Samsung POWERstick Jet. Urządzenie wydmuchuje powietrze pozbawione szkodliwych mikrocząsteczek, takich jak alergeny, i pozwala utrzymać dom w perfekcyjnej czystości.

Czytaj więcej...
Ekspres kolbowy z młynkiem

BREVILLE

Ekspres kolbowy z młynkiem Barista Max VCF126X

2019-12-03

Kawa jak od baristy

Najnowsza propozycja marki Breville to urządzenie nietuzinkowe. We wspólnej obudowie zamknięto znakomitej jakości ekspres kolbowy oraz młynek. Dzięki temu mamy pod ręką wszystko, co jest niezbędne do przygotowania świetnej kawy, zupełnie jak w profesjonalnej kawiarni.

Czytaj więcej...
Wolnowar

CROCK-POT

Wolnowar CSC059X

2019-12-03

Smaczne i zdrowe gotowanie

Marka Crock-Pot powiększyła swoją ofertę wolnowarów o model CSC059X. Urządzenie ma obudowę w kolorze srebrno-miedzianym, więc prezentuje się niezwykle stylowo.

Czytaj więcej...
Czajnik

CAMRY

Czajnik CR 1271

2019-12-03

Styl w kuchni

Stylowe miedziane wykończenie to znak rozpoznawczy nowego czajnika elektrycznego marki Camry. Stanowi on ciekawą propozycję dla konsumentów, którzy swoim wnętrzom lubią nadawać charakter wyjątkowymi dodatkami.

Czytaj więcej...
Wolnowar

RUSSELL HOBBS

Wolnowar 25630-56

2019-12-03

Gotowanie sous vide

Marka Russell Hobbs powiększyła swoją ofertę urządzeń kuchennych o wolnowar z funkcją gotowania sous vide. Przy jego pomocy przygotujemy nie tylko smaczne, ale i zdrowe posiłki dla całej rodziny.

Czytaj więcej...
Pakowarka próżniowa

FOODSAVER

Pakowarka próżniowa VS1190X

2019-12-03

Oszczędność jedzenia i czasu

Marnotrawstwo żywności to jeden z bardziej dotkliwych problemów wynikających ze współczesnego konsumpcyjnego trybu życia. W swoim otoczeniu łatwo go rozwiążemy, wykorzystując pakowarkę próżniową.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket