Artykuły

Masażer do stóp

OROMED

Masażer do stóp ORO-Water Relax

2023-04-11

Funkcjonalny masażer do stóp Oromed ORO-Water Relax zapewni delikatny i relaksujący masaż, który poprawi krążenie, kondycję skóry stóp i prozdrowotnie wpłynie na stan całego ciała.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

CONCEPT

Odkurzacz bezprzewodowy Iconic Smart Aqua VP6025

2023-04-11

Propozycja marki Concept – odkurzacz Iconic Smart Aqua VP6025 oferuje funkcję mopa. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu użytkowanie sprzętu jest niezwykle wygodne.

Czytaj więcej...
Żelazko bezprzewodowe

BELDRAY

Żelazko bezprzewodowe BEL0747NRG - BGC

2023-04-09

Innowacyjna konstrukcja żelazka parowego Beldray BEL0747NRG - BGC sprawia, że możemy pracować z kablem lub bez niego, dokładnie tak, jak potrzebujemy w danej chwili. Dzięki temu nie musimy wybierać między wydajnością a swobodą użytkowania.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny J8

2023-03-16

Nowa generacja popularnej na całym świecie linii J została wyposażona w szereg technicznych innowacji oraz udogodnień, które pozwalają wydobyć jeszcze więcej smaku i aromatu z dostępnych w menu ekspresu specjałów.

Czytaj więcej...
Ekspres kolbowy

PETRA

Ekspres kolbowy Pro Barista PT4623VDEEU7

2023-03-15

Wystarczy kilka chwil, żeby przy pomocy ekspresu Petra Pro Barista zaparzyć aromatyczne espresso. Dzięki dyszy spieniającej mamy także możliwość przygotowania kawy mlecznej.

Czytaj więcej...
Frytownica beztłuszczowa

AMICA

Frytownica beztłuszczowa AFM 4011

2023-03-15

Dzięki frytownicy marki Amica przygotujemy smaczne dania i przekąski z minimalną ilością tłuszczu. Korzystając z aż 8 programów gotowych, odkryjemy zdrowszą wersję swoich ulubionych potraw.

Czytaj więcej...
Opiekacz do kanapek

MPM

Opiekacz do kanapek MOP-46

2023-03-14

Kanapki na ciepło, chrupiące gofry czy grillowana ryba? Urządzenie MPM MOP-46 to opiekacz do kanapek, gofrownica oraz grill w jednym. Pozwoli na urozmaicenie codziennych śniadań czy kolacji.

Czytaj więcej...
Szczoteczka jonowo-soniczna Ionpa Home Premium

IONICKISS

Szczoteczka jonowo-soniczna Ionpa Home Premium [promocja]

2023-03-12

Szczoteczki do zębów japońskiej marki Ionickiss wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnej techniki jonowej, która sprawia, że czyszczenie jest jeszcze efektywniejsze i nie wymaga nawet użycia pasty do zębów. Model Ionpa Home Premium przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket