Artykuły

Kolejna edycja targów

Kolejna edycja targów po pandemii

2024-01-06

Sukces pierwszej popandemicznej edycji targów Ambiente sprawił, że czeka nas ich kolejna edycja. Wydarzenie odbędzie się w okresie od 26 do 30 stycznia na terenach targowych we Frankfurcie nad Menem.

Czytaj więcej...
Wśród laureatów konkursu

Wśród laureatów konkursu „Pracodawca Rzeczpospolitej”

2024-01-05

Redakcja „Rzeczpospolitej” postanowiła nagrodzić firmy, które jako pracodawcy najlepiej poradziły sobie z aktualnymi wyzwaniami. Wśród laureatów konkursu znalazła się grupa Amica, która została doceniona za wdrożenie rozwiązań ESG.

Czytaj więcej...
Trzy nowe osoby

Trzy nowe osoby na stanowiskach kierowniczych

2024-01-01

W grudniu ubiegłego roku do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączyły aż trzy nowe osoby w kierownictwie sieci.

Czytaj więcej...
Raport

Raport o zaangażowaniu na rzecz lokalnych społeczności

2023-12-11

BSH, producent AGD, opublikował raport poświęcony zaangażowaniu w wyrównywanie szans edukacyjnych na rzecz lokalnych społeczności.

Czytaj więcej...
Wśród pięciu najlepszych

Wśród pięciu najlepszych globalnych marek

2023-12-07

Spółka Samsung Electronics Co. Ltd. została czwarty rok z rzędu uznana przez Interbrand, globalną firmę konsultingową, za jedną z „5 najlepszych globalnych marek”.

Czytaj więcej...
Zakłada na Alasce konsorcjum

Zakłada na Alasce konsorcjum na rzecz badań nad pompami ciepła

2023-12-04

Firma LG Electronics otwiera ośrodek badawczy w USA na Alasce w celu przyspieszenia prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).

Czytaj więcej...
Kolejne modele iRobot Roomba

Kolejne modele iRobot Roomba z certyfikatem TÜV SÜD

2023-12-04

Firmie iRobot, producentowi robotów sprzątających, po raz kolejny przyznany został atest cyberbezpieczeństwa CSC. Certyfikat wydawany jest przez niezależny instytut badań TÜV SÜD, specjalizujący się w weryfikacji i badaniu bezpieczeństwa systemów technologicznych.

Czytaj więcej...
Smart Ecobox

Smart Ecobox ze Złotym Medalem grupy MTP

2023-11-30

Innowacyjne „inteligentne” urządzenie do selektywnej zbiórki elektroodpadów – Smart Ecobox zostało wyróżnione Złotym Medalem grupy MTP oraz nagrodą konsumentów za najlepszy produkt targów Poleco 2023. 

Czytaj więcej...
Nowa siedziba centrum badań i rozwoju

Nowa siedziba centrum badań i rozwoju w Rzeszowie

2023-11-12

Spółka BSH zawarła umowę dotyczącą budowy nowej siedziby dla centrum badań i rozwoju małego AGD w Rzeszowie. Nowy obiekt powstanie przy ul. Klementyny Hoffmanowej na terenie należącym do BSH.

Czytaj więcej...
Poddał kontroli

Poddał kontroli grille elektryczne

2023-11-12

Trzy wojewódzkie inspektoraty IH: w Gdańsku, Kielcach i Poznaniu w okresie marzec – czerwiec 2023 r. sprawdziły oznakowanie 8 modeli grilli elektrycznych.

Czytaj więcej...
Małe Kroki. Duża Zmiana

Małe Kroki. Duża Zmiana – strefa Samsung w CNK

2023-11-06

W Centrum Nauki Kopernik powstała nowa, interaktywna strefa prezentująca zrównoważone działania marki Samsung. To kolejny projekt będący rezultatem długoletniej współpracy między firmą a Centrum. Strefę można odwiedzać w holu głównym Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej...
Prezentuje nową linię odkurzaczy

Prezentuje nową linię odkurzaczy Bespoke Jet AI

2023-10-27

Swoją premierę dla mediów miała udoskonalona seria odkurzaczy Jet AI z linii wzorniczej Bespoke. Konferencja odbyła się w wyjątkowym miejscu, jakim jest lobby w przestrzeni Mindspace, które wpisuje się w architektoniczną perłę zrewitalizowanej warszawskiej Hali Koszyki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket