APPLiA

Gościem gali „Wektorów 2023”

Gościem gali

Od ponad 20 lat organizacja Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej nagradza „Wektorami” i „Super Wektorami” liderów innowacji zmieniających oblicze polskiej gospodarki, kultury, mediów i polityki.

Członkowie oraz zaproszeni goście spotykali się na gali wręczenia „Wektorów 2023”, połączonej z Balem Pracodawców, aby w prestiżowym gronie poznać laureatów „Wektorów” i „Super Wektorów”. Tegoroczną galę poprowadziła Katarzyna Zdanowicz, a na scenie wystąpili wyjątkowi artyści polskiej sceny muzycznej. Uroczyste rozdanie statuetek, po którym odbył się Bal Pracodawców, były okazją do przeprowadzenia rozmów z osobami kierującymi poszczególnymi ministerstwami w polskim rządzie, w szczególności odpowiedzialnymi za gospodarkę i cyfryzację, oraz z osobami reprezentującymi największe w Polsce przedsiębiorstwa. Gośćmi wydarzenia byli m.in. marszałek Sejmu – Szymon Hołownia oraz wiceprezes Rady Ministrów i minister obrony narodowej – Władysław Kosiniak-Kamysz. Podczas wydarzenia związek APPLiA Polska reprezentowany był przez przewodniczącego rady – Konrada Pokutyckiego oraz prezesa Wojciecha Koneckiego.

Warto dodać, że w 2015 r. Konrad Pokutycki otrzymał prestiżową nagrodę „Wektora” Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej za osobisty wkład w rozwój branży producentów AGD, nowatorskie pomysły oraz innowacyjne rozwiązania, które konsekwentnie wdraża w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Gosciem-gali-Wektorow-2023-2
2024-02-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket