Artykuły

Hisense Europe Group i związki zawodowe

Hisense Europe Group i związki zawodowe walczą z pandemią

2020-11-01

Zarząd Hisense Europe Group i przedstawiciele związków zawodowych w zakładach w Słowenii (Velenje), Serbii (Valjevo) i Czechach (Mariánské Údolí) zjednoczyli się w celu ochrony zdrowia wszystkich pracowników w całej Europie podczas pandemii koronawirusa.

Czytaj więcej...
Wspiera Poznański

Wspiera Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych

2020-11-01

Grupa Amica po raz kolejny zaangażowała się w pomoc służbom medycznym i przekazała sprzęt AGD do Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych. Urządzenia marki Amica trafiły do pokoju socjalnego, w którym pracownicy POSUM mogą odpocząć i zregenerować siły podczas przerwy w pracy.

Czytaj więcej...
W showroomach

W showroomach w Warszawie i Krakowie

2020-11-01

Forum Designu jest miejscem, gdzie wyjątkowe pod względem wzornictwa projekty na co dzień dostępne są dla wszystkich zainteresowanych. To właśnie w tych wyjątkowych showroomach, zlokalizowanych w Warszawie i Krakowie, można obejrzeć designerski sprzęt z oferty marki Vestfrost.

Czytaj więcej...
15 lat

15 lat systemu elektrośmieci

2020-11-01

Przez ostatnie 15 lat branża AGD zebrała i sfinansowała odzysk i powtórne wykorzystanie z ponad 1 300 000 000 kg zużytego sprzętu. Około 85 proc. tej masy poddano recyklingowi, otrzymując nowe, cenne surowce. Jest to jeden z wielu wkładów przemysłu AGD w gospodarkę obiegu zamkniętego.

Czytaj więcej...
Zdobywa 48 nagród

Zdobywa 48 nagród na targach IDEA 2020

2020-11-01

Firma Samsung zdobyła 48 nagród podczas prestiżowych targów International Design Excellence Awards (IDEA) 2020, w tym jedną złotą, cztery srebrne, cztery brązowe i jedną w kategorii „Best in Show”. Wśród nagrodzonych produktów znalazły się również urządzenia z sektora dużego AGD.

Czytaj więcej...
Kampania

Kampania „Dubla nie będzie”

2020-11-01

Grupa Amica po raz kolejny została partnerem szóstej już odsłony ogólnopolskiej kampanii społecznej „Diagnostyka Jajnika” pod hasłem: „Dubla nie będzie”. Jak co roku za jej organizację odpowiada „Kwiat Kobiecości”.

Czytaj więcej...
Przemysł AGD świętuje

Przemysł AGD świętuje Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci

2020-10-13

Polski system elektrorecyklingu obchodzi dzisiaj swoje święto – Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Przez ostatnie 15 lat branża AGD zebrała i sfinansowała odzysk i powtórne wykorzystanie z ponad 1 300 000 000 kg zużytego sprzętu. Około 85 proc. tej masy poddano recyklingowi otrzymując nowe, cenne surowce. Jest to jeden z wielu wkładów przemysłu AGD w Gospodarkę Obiegu Zamkniętego.

Czytaj więcej...
Prezentuje

Prezentuje „wieżę” piorąco-suszącą

2020-09-25

Podczas targów IFA 2020 firma LG „wirtualnie” zaprezentowała innowacyjne urządzenie do prania i suszenia. WashTower, bo o nim mowa, to pralka i suszarka zintegrowane w jednej obudowie.

Czytaj więcej...
Partnerem targów

Partnerem targów IFA

2020-09-25

W świecie nadmiaru danych, zakłóceń i niewłaściwego ich wykorzystywania umiejętność wyciągania praktycznych, rzetelnych i ustrukturyzowanych wniosków jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Dlatego IFA, czołowe światowe targi elektroniki konsumenckiej i biurowej, oraz GfK, światowy lider w dziedzinie danych i analiz dla branży produktów konsumenckich, połączyły siły, wzmacniając swoje globalne partnerstwo w celu wsparcia branży.

Czytaj więcej...
Prezentuje projekt

Prezentuje projekt #ES2 – Eco Studio

2020-09-25

ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego edukuje Polaków w zakresie prawidłowego postępowania z elektroodpadami. Jednym z najnowszych projektów organizacji jest Eco Studio Electro-System (#ES²), czyli jedyne w swoim rodzaju internetowe lekcje przyrody, a jednocześnie doskonała platforma do komunikacji z młodzieżą.

Czytaj więcej...
Współtworzy

Współtworzy nowy kierunek studiów

2020-09-25

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego otwiera nowy kierunek studiów wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim oraz pięcioma partnerami biznesowymi z regionu. Już od października studenci Wydziału Zarządzania będą mogli zdobywać kompetencje menedżerskie na nowym kierunku – automatyzacja procesów biznesowych.

Czytaj więcej...
Partnerem

Partnerem Electronics Show 2021

2020-09-25

Związek APPLiA został partnerem merytorycznym nadchodzącej edycji Electronics Show 2021. Wydarzenie jest przestrzenią spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródłem informacji o zachodzących zmianach w branży elektroniki konsumenckiej i AGD. Zostało zaplanowane na dni od 7 do 9 maja 2021 r.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket