Artykuły

Rynek sprzętu

Rynek sprzętu do zabudowy

2020-12-31

Urządzenia AGD do zabudowy meblowej stanowią już prawie 40 proc. całego rynku dużych urządzeń AGD w Polsce. Pewną ciekawostką jest fakt, że w ujęciu miesięcznym po raz pierwszy tę barierę przekroczono w marcu ubiegłego roku, w czasie zamknięcia sklepów stacjonarnych. W okresie od stycznia do listopada 2020 r. producenci i importerzy sprzedali do dystrybutorów ponad 2 miliony takich urządzeń, a więc o 13 proc. więcej niż w 2019 r.

Czytaj więcej...
Partnerem

Partnerem Bayernu Monachium

2020-12-31

Firma Miele została oficjalnym partnerem Bayernu Monachium. Umowa o  partnerstwie między czołowym światowym producentem urządzeń AGD a odnoszącym obecnie największe sukcesy klubem piłkarskim w Europie została zawarta na trzy lata. W ramach współpracy Miele wyposaży siedzibę Bayernu w urządzenia do zabudowy.

Czytaj więcej...
Z nagrodą „Compasso d’Oro”

Z nagrodą „Compasso d’Oro” dla okapu Spazio

2020-12-31

Okap Spazio firmy Falmec otrzymał nagrodę „Compasso d’Oro”, przyznawaną przez włoską organizację ADI – Association for Industrial Design. Ta wyjątkowa nagroda dla modelu Spazio, który zaprojektował Francesco Lucchese, jest odzwierciedleniem troski i zaangażowania włoskiej firmy w tworzenie innowacyjnych rozwiązań technicznych poprawiających jakość życia domowników.

Czytaj więcej...
Ogłasza

Ogłasza zmiany organizacyjne

2020-12-31

LG ogłosiło szereg zmian organizacyjnych. Ich celem jest szybsze przekształcenie globalnego producenta elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w firmę, która będzie w stanie lepiej sprostać przyszłorocznym wyzwaniom przez przekształcanie ich w szanse rozwoju.

Czytaj więcej...
Program doskonalenia umiejętności

Program doskonalenia umiejętności nowoczesnego technika AGD

2020-12-31

Czas pandemii, kolejne fale walki z wirusem coraz dobitniej pokazują trendy nieuniknionych zmian w wielu zawodach. Tzw. zawody przyszłości zastąpią wiele obecnych profesji. A jak będzie z technikami serwisów AGD?

Czytaj więcej...
Andrea Camastra

Andrea Camastra gościem programu „MasterChef”

2020-12-31

Gościem specjalnym jednego z odcinków programu „MasterChef” był Andrea Camastra, wybitny szef kuchni, który zasłynął m.in. zdobyciem drugiej w Polsce gwiazdki Michelin. W programie zaprezentował swoje niezwykłe umiejętności, a z pomocą piekarnika Dual Cook Flex pokazał, jak przygotować dwa dania na miarę tego prestiżowego wyróżnienia w tym samym czasie.

Czytaj więcej...
Prezes Marcin Bilik

Prezes Marcin Bilik uhonorowany

2020-12-31

Marcin Bilik, I wiceprezes Grupy Amica, został uhonorowany odznaczeniem „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju”. Wyróżnienie miało być wręczone podczas 5. Forum Inteligentnego Rozwoju, uroczyście, w obecności mediów i zaproszonych ludzi biznesu oraz przedstawicieli władz państwowych. Gala została odwołana z powodu pandemii, ale organizatorzy Forum podali do wiadomości publicznej informację o przyznanych nagrodach.

Czytaj więcej...
Jedną z 5. najlepszych marek globalnych według „Interbrand”

Jedną z 5. najlepszych marek globalnych według „Interbrand”

2020-12-08

Reakcja na pandemię, społeczna odpowiedzialność biznesu, innowacje w urządzeniach lifestyleʼowych oraz nieustające inwestycje w przyszły wzrost – wszystko to zwiększa wartość firmy Samsung, która znalazła się na 5. miejscu w rankingu światowych firm ogłoszonym przez „Interbrand”.

Czytaj więcej...
Proponuje wsparcie wymiany przestarzałego AGD

Proponuje wsparcie wymiany przestarzałego AGD

2020-12-08

APPLiA – związek pracodawców AGD, reprezentujący producentów i importerów AGD w Polsce – wystosował w liście do ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina propozycję projektu, którego celem jest wsparcie wymiany przestarzałego AGD w polskich gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Przeciwko marnowaniu jedzenia

Przeciwko marnowaniu jedzenia

2020-12-08

Według najnowszego raportu „Nie marnuj jedzenia 2020” wyrzucanie produktów spożywczych to palący problem w wielu polskich domach. Inicjatorem projektu badawczego jest Federacja Polskich Banków Żywności, a współtwórcami, m.in. Instytut Ochrony Środowiska i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Czytaj więcej...
W gronie najbardziej przyjaznych firm w Polsce

W gronie najbardziej przyjaznych firm w Polsce

2020-12-08

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego została wyróżniona „Gwiazdą Jakości Dekady 2010–2020”, która jest wynikiem wysokich ocen klientów w ciągu ostatniego dziesięciolecia. Ponadto BSH została nagrodzona „Gwiazdą Jakości Obsługi”. Nagroda ta jest przyznawana najbardziej przyjaznym dla klientów firmom w Polsce.

Czytaj więcej...
Okapy od zupełnie nowej strony

Okapy od zupełnie nowej strony

2020-12-08

Firma Comitor, dystrybutor, którego asortyment znajdziemy m.in. w Łodzi, warszawskiej Domotece i innych salonach partnerskich, wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i osób urządzających kuchnię, stworzył nową stronę internetową, poświęconą w całości okapom i płytom grzewczym Novy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket