Artykuły

Dzień osób sprzątających zawodowo

Dzień osób sprzątających zawodowo pierwszy raz obchodzony w Polsce – dzięki Kaercher

2019-11-04

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...
W nowym wcieleniu

W nowym wcieleniu

2019-10-11

Sezon jesienno-zimowy marka BaByliss wita w całkowicie odświeżonej i rewolucyjnej odsłonie. Efektowna zmiana identyfikacji wizualnej ma swoją premierę pod hasłem „Get your look”.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

Skuteczne czyszczenie przy pomocy pary wodnej

2019-10-11

Para wodna ma bardzo zróżnicowane i skuteczne zastosowanie. Od lat wykorzystywana jest nie tylko do prasowania i gotowania, ale też do czyszczenia przeróżnych powierzchni. Nie bez powodu na rynku pojawia się wiele urządzeń łączących np. odkurzanie z użyciem pary, która dodatkowo czyści podłogę na mokro.

Czytaj więcej...
Październik miesiącem edukacji

Październik miesiącem edukacji na temat recyklingu elektrośmieci

2019-09-18

13 października br. już po raz drugi będziemy obchodzić w Polsce Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Z tej okazji w październiku przeprowadzonych zostanie szereg akcji edukacyjnych skierowanych do konsumentów, mediów, instytucji oraz przedsiębiorców mających na celu propagowanie idei recyklingu elektrośmieci. Oficjalnym organizatorem działań w Polsce jest ElektroEko. Honorowy patronat wydarzeniu przyznali Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Środowiska oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Czytaj więcej...
Kuchenni pomocnicy

Kuchenni pomocnicy – od specjalizacji po wszechstronność

2019-09-02

Ze świecą szukać w sprzęcie AGD drugiej tak zróżnicowanej kategorii urządzeń jak roboty kuchenne. Rynek tych urządzeń jest ogromny – od prostych i funkcjonalnych blenderów ręcznych po roboty wielofunkcyjne czy planetarne, które dzięki akcesoriom zyskują całkiem nową funkcjonalność.

Czytaj więcej...
Etykiety po nowemu,

Etykiety po nowemu, czyli z klasy A+++ do… C

2019-08-30

Radosław Maj - Kierownik projektów w APPLiA Polska, Związku Pracodawców AGD.

Od 2017 r. wszystkie kraje unijne obowiązuje rozporządzenie ramowe nr 2017/1369, ustanawiające ramy etykietowania energetycznego w Unii Europejskiej. Oprócz zastąpienia starej dyrektywy (2010/30/UE) dokument ten wprowadza nową procedurę zmiany skali efektywności energetycznej urządzeń wraz z harmonogramem oraz wymóg rejestrowania sprzętu w bazie danych dla modeli z etykietami energetycznymi, tzw. EPREL (europejski rejestr etykiet energetycznych).

Czytaj więcej...
Woda bez mikroplastiku w nowoczesnej kuchni

Woda bez mikroplastiku w nowoczesnej kuchni

2019-08-29

Codziennie możemy zaobserwować, jakie ilości plastikowych opakowań lądują w naszych koszach. Wiemy o tonach plastikowych śmieci zalegających na wysypiskach i dryfujących po oceanach. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że problemem są również cząstki plastiku o rozmiarach liczonych w nanometrach?

Czytaj więcej...
J.O.E. zastępuje poprzednie aplikacje

J.O.E. zastępuje poprzednie aplikacje

2019-08-29

Od 30 lipca br. firma JURA zastąpiła aplikacje JURA Cofee App i JURA Connect nową aplikacją – J.O.E., która jest zgodna ze wszystkimi ekspresami z funkcją Smart Connect.

Czytaj więcej...
Jan Kuroń ambasadorem marki

Jan Kuroń ambasadorem marki na polskim rynku

2019-08-29

Gotowanie w wolnowarze jest zdrowe, łatwe i smaczne oraz wbrew pozorom szybkie. Marka Crock-Pot, która jest liderem na rynku tego typu urządzeń, podjęła współpracę ze znanym kucharzem Janem Kuroniem.

Czytaj więcej...
Motywuje z zawodnikami Manchesteru United

Motywuje z zawodnikami Manchesteru United

2019-08-29

Współpraca marki Remington z klubem Manchester United zatacza coraz szersze kręgi. Jeszcze niedawno klienci mogli wygrać bilety na wybrane mecze, a obecnie w serii spotów promocyjnych zawodnicy motywują swoich fanów.

Czytaj więcej...
Eva Manolis członkiem zarządu

Eva Manolis członkiem zarządu

2019-08-29

Firma iRobot ogłosiła mianowanie Evy Manolis członkiem zarządu. Wnosi ona do organizacji ponad 30 lat rozwoju produktów i globalnego doświadczenia w zakresie handlu elektronicznego w przestrzeni technologii konsumenckich, ponieważ firma koncentruje się na zwiększaniu możliwości cyfrowych dla swojego systemu robotów domowych.

Czytaj więcej...
Serwis dostępny całą dobę

Serwis dostępny całą dobę

2019-08-29

JURA Poland do dyspozycji klientów oddała skrytki depozytowe, które są dostępne 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To rozwiązanie dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z centrum serwisowego w godzinach jego otwarcia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket