THOMAS

Nagrodzony „Plus X Award”

Niemiecki producent odkurzaczy po raz kolejny został doceniony za innowacyjność i jakość produktów. Linia Thomas Cycloon Hybrid zdobyła wyróżnienie „Plus X Award”.

To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, doceniające innowacje w dziedzinach sportu, technologii czy stylu życia. Niezależne jury składające się z branżowych ekspertów decyduje o przyznaniu wyróżnień w takich kategoriach jak innowacyjność, wzornictwo, dobra jakość, łatwość użytkowania, funkcjonalność, ergonomia i ekologia.

Panel ekspertów docenił nowoczesną konstrukcję odkurzaczy Cycloon Hybrid. Mają one możliwość pracowania z filtrem wodnym lub cyklonowym. Pojemnik cyklonowy easyBox, przeznaczony do codziennego sprzątania, oddziela drobny alergiczny pył od dużych zanieczyszczeń. Filtr Aqua Fresh-Air-box umożliwia wiązanie kurzu i zapachów w wodzie i odświeża oraz nawilża powietrze w pomieszczeniu. Firma Robert Thomas produkuje odkurzacze Cycloon Hybrid we własnej fabryce w Siegerland, co czyni je prawdziwym produktami „Made in Germany”, które spełniają najwyższe standardy jakości. Konstrukcja jest zwarta i praktyczna, wszystkie elementy obsługi znajdują się na górze urządzenia i są intuicyjnie rozmieszczone.

Nagrodzony
2020-01-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket