Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Z jedyną taką galą w Polsce

AMICA

Z jedyną taką galą w Polsce

2017-01-31

Pod koniec zeszłego roku Amica świętowała najważniejsze dla firmy wydarzenia. Podczas gali „Jednym słowem Amica” akcentowano m.in. skrócenie nazwy handlowej i bawiono się przy kultowych piosenkach Dżemu.

Czytaj więcej...
CO-Unity wprowadza oświetlenie marki

TOSHIBA

CO-Unity wprowadza oświetlenie marki Toshiba na polski rynek

2017-01-29

Po koniec stycznia rozpoczęła działalność na rynku polskim firma CO-Unity B.V., która jest wyłącznym przedstawicielem producenta oświetlenia marki Toshiba. Swoją działalnością obejmie kraje Europy centralnej i wschodniej.

Czytaj więcej...
CECED POLSKA: Branża AGD ma się nieźle

CECED POLSKA: Branża AGD ma się nieźle

2017-01-26

Niemal na gorąco przedstawiciele biura Związku Pracodawców AGD CECED Polska – dyr. generalny Wojciech Konecki i koordynator projektów Radosław Maj pokusili się o podsumowanie osiągnięć i kondycji branży w Europie oraz w Polsce w 2016 r.

Czytaj więcej...
Chiński nowy rok

HKTDC

Chiński nowy rok - Rok Koguta

2017-01-22

W Warszawie w oranżerii Endorfina w pałacu Zamoyskich odbył się bankiet z okazji chińskiego nowego roku, który rozpocznie się 28 stycznia pod znakiem Koguta.

Czytaj więcej...
Zapowiada nowości

SHARP

Zapowiada nowości na targach ISE

2017-01-16

Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2017 firma Sharp zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju 70-calowy monitor wąskoramkowy do budowy telebimów. Jest o 10 cali większy niż obecny największy w ofercie firmy oraz o 15 cali większy od obecnego rynkowego standardu.

Czytaj więcej...
Rekordowy pokaz

SAMSUNG

Rekordowy pokaz VR w Polsce

2017-01-13

Firma Mitsubishi Motors w dniu polskiej premiery najnowszego modelu ASX 2017 wykorzystała jednocześnie aż 100 gogli Samsung Gear VR.

Czytaj więcej...
Podsumowuje rok 2016

WHIRLPOOL

Podsumowuje rok 2016 w branży AGD

2017-01-09

Śniadanie prasowe w restauracji „Pod Gigantami” było okazją do zapoznania się z planami firmy Whirlpool na rok 2017. W jego trakcie wiele mówiono także o ważnych i ciekawych zjawiskach, jakie miały miejsce na rynku AGD w minionym roku. Do najważniejszych zaliczyć należy stały wzrost sprzedaży dużego AGD, który utrzymuje się nieprzerwanie od kilku lat.

Czytaj więcej...
Gadżety nie tylko

SAMSUNG

Gadżety nie tylko dla mężczyzn

2017-01-09

Samsung udowadnia, że urządzenia takie jak smartwatche, gogle VR czy obiektywy do smartfonów to „zabawki” nie tylko dla płci męskiej. Wymienione sprzęty wybierane są także przez kobiety, i to właśnie dla nich przygotowano specjalne spotkanie z Anną Nowak-Ibisz, słynną z telewizji TVN Panią Gadżet.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket