Artykuły

Urządzenia

Urządzenia do czyszczenia parą

2024-01-02

Para wodna to jeden z najskuteczniejszych środków czyszczących. Wysoka temperatura działa zabójczo na bakterie, wirusy i inne zarazki. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju urządzenia do mycia parą – od kompaktowych czyścików po mopy, które najlepiej radzą sobie z podłogami. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Kawa

Kawa w domu i biurze

2023-12-09

Dobry ekspres do kawy to dziś podstawowe wyposażenie biura. Wspólna kawa sprzyja nawiązywaniu i wzmacnianiu relacji między pracownikami czy stanowi okazję do rozmowy na tematy prywatne lub okołozawodowe. Dlatego wybierając ekspres, należy zdecydować się na sprzęt dobrej jakości i cechujący się niezawodnością. (Fot. JURA)

Czytaj więcej...
Szybkowary

Szybkowary tradycyjne i elektryczne

2023-12-08

Pyszny i zdrowy obiad w kilka chwil? To możliwe dzięki szybkowarowi, czyli funkcjonalnemu garnkowi do gotowania pod ciśnieniem. Dzięki niemu w mniej niż godzinę przygotujemy nawet gulasz wołowy, a mięso będzie miękkie i soczyste. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do gotowania na parze

2023-12-08

Spośród różnych metod przygotowywania żywności gotowanie na parze uchodzi za jedną z najzdrowszych. Brak bezpośredniego kontaktu żywności z wodą lub tłuszczem sprawia, że składniki zachowują dużą ilość wartości odżywczych. Co więcej, przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń dania takie mogą być nie tylko zdrowe, ale też gotowe szybko i bardzo smaczne. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Sprzątanie bez ograniczeń

Sprzątanie bez ograniczeń – odkurzacze bezprzewodowe

2023-12-06

Wzrost wydajności i swoboda użytkowania to cechy, które sprawiają, że coraz częście j decydujemy się na odkurzacze akumulatorowe. Urządzenie jest zawsze gotowe do pracy i pomaga w mig zarówno uporać się z niewielkimi zabrudzeniami, jak i posprzątać cały dom, a gdy trzeba, można zabrać je do garażu i wyczyścić auto. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe koce elektryczne

2023-12-04

Obok takich urządzeń jak grzejniki czy termowentylatory jako źródło ciepła możemy wykorzystywać np. koce elektryczne. Równomiernie rozprowadzają ciepło, tworząc komfortową atmosferę do wypoczynku. Wystarczy kilka minut, aby stworzyć odpowiednie warunki, np. w miejscu snu. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Domowe frytkownice

Domowe frytkownice – tradycyjne i beztłuszczowe

2023-11-12

Popularność frytkownic rośnie, dotyczy to przede wszystkim modeli beztłuszczowych, które coraz częściej trafiają do oferty różnych producentów. Możliwość zdrowszego przygotowania przekąsek czy pełnoprawnych dań to tylko jeden z powodów, dla których chętnie po nie sięgamy. (Fot. Petra)

Czytaj więcej...
Roboty

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2023-11-09

Cenimy sobie łatwość przygotowywania posiłków, dlatego konsumenci wprost pokochali wielofunkcyjne roboty gotujące. Rozbudowane bazy przepisów i koncepcja przygotowywania potraw sprawiają, że urządzenia te coraz częściej goszczą w naszych kuchniach. (Fot. Kohersen)

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do ekspresów do kawy

2023-11-08

Metod parzenia kawy jest wiele – przelewowa, ciśnieniowa, cold brew, dripper czy kawiarka to tylko kilka sposobów na uzyskanie ulubionego napoju. Niezależnie od preferowanej metody kluczem są odpowiednie, świeżo mielone ziarna. Dlatego tak ważne jest dobranie również odpowiednich akcesoriów do przygotowania kawy. (Fot. Tchibo)

Czytaj więcej...
Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy do zabudowy

2023-11-01

Decydując się na zakup ekspresu do zabudowy, warto przeanalizować kilka ważnych aspektów, związanych z samą zabudową, stylistyką oraz funkcjonalnością. Atutem tego typu modeli jest jednolita aranżacja z innymi urządzeniami do zabudowy. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Żelazka parowe

Żelazka parowe i deski do prasowania

2023-10-25

Z wielu względów żelazka parowe cieszą się ogromną popularnością i należą do najpopularniejszych urządzeń pomagających dbać o schludny wygląd garderoby. Atutami są niewielkie rozmiary i duża skuteczność prasowania. To sprawia, że zaspokajają one potrzeby większości użytkowników. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do stylizacji włosów

2023-10-25

Klienci sięgają po takie urządzenia jak prostownice czy lokówki, będące najczęstszym wyborem, jeśli chodzi o stylizację. Oprócz tego nie brakuje jednak innowacji, jak szczotki prostujące polecane do delikatnej pielęgnacji czy specjalne lokówki do głębokich fal i modele automatyczne. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket