Artykuły

Domowe

Domowe mopy elektryczne

2023-10-04

Producenci urządzeń czyszczących nie ustają w wysiłkach, by ułatwić nam codzienne sprzątanie. Mopowanie podłóg nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego na rynku znajdziemy coraz więcej mopów elektrycznych i odkurzaczy z funkcją mopowania. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Do wypieków i nie tylko

Do wypieków i nie tylko – roboty planetarne

2023-09-19

W robotach planetarnych ruch mieszadeł jest ruchem złożonym, przy pomocy którego narzędzie samodzielnie miesza całą zawartość misy, nie pomijając jakichkolwiek miejsc. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Szybkie gotowanie

Szybkie gotowanie z wolnowarem

2023-09-18

Gotowanie z wolnowarem nieco różni się od tradycyjnego. Ze względu na niską temperaturę trwa ono długo, nie brakuje przepisów, w których przygotowanie potraw zajmuje kilka godzin. Nie oznacza to jednak, że zajmuje dużo czasu, bowiem w znacznym stopniu zmienia się sam sposób przygotowywania potraw. (Fot. Crockpot)

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze z funkcją prania

2023-09-15

Standardowe odkurzacze codziennie pomagają nam w domowych porządkach. Są jednak zabrudzenia, z którymi nie poradzą sobie nawet one. Wszelkie plamy na dywanach, wykładzinach czy meblach tapicerowanych nie znikną wskutek odkurzania, chyba że skorzystamy z urządzenia z funkcją prania. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Golarki

Golarki i trymery męskie

2023-09-14

Do najpopularniejszych urządzeń pozwalających zadbać o zarost zdecydowanie należą golarki, które przez lata przeszły prawdziwą ewolucję. Obok klasycznych, służących do usuwania zarostu z twarzy, można znaleźć także modele podróżne czy do golenia ciała. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe grzejniki olejowe

2023-09-13

Zanim sezon grzewczy rozpocznie się w pełni lub do dogrzania niewielkich pomieszczeń często stosujemy grzejniki elektryczne. Jednym z popularnych rodzajów są modele olejowe. Przystępność cenowa czy wygodne sterowanie sprawiają, że sprzęt ten ma wielu zwolenników. (Fot. Beldray)

Czytaj więcej...
Nowoczesne kuchenki mikrofalowe

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe bez talerza

2023-09-12

Do niedawna większość kuchenek mikrofalowych, bez względu na ich dodatkowe funkcje czy zaawansowanie techniczne, wyposażona była w obrotowy talerz. Obecnie płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do gotowania ryżu

2023-08-10

W krajach Bliskiego i Dalekiego Wschodu garnek do gotowania ryżu, lub inaczej ryżowar, to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Z jego pomocą przygotujemy nie tylko wspomniany ryż, ale i wiele rodzajów kaszy. Bez uciążliwego przypalania, trudnego czyszczenia i konieczności pilnowania pozostawionego na palniku garnka. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne

Czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego

2023-08-08

Wybierając czajnik elektryczny, powinniśmy zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest on wykonany. Popularnym wyborem są tworzywa sztuczne, ze względu na przystępne ceny czy niewielką masę. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Domowe suszarki

Domowe suszarki do żywności

2023-08-06

Suszarki do żywności kojarzą nam się przede wszystkim z suszeniem grzybów, dlatego też często określamy je mianem suszarek do grzybów. Tymczasem są to funkcjonalne urządzenia, za pomocą których przygotujemy różne przekąski – mięsne, owocowe, warzywne i wiele innych. To sprzęt, który koniecznie powinien znaleźć się w kuchni osoby dbającej o zdrowie. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe grzejniki konwektorowe

2023-08-04

W chłodniejsze dni przed sezonem grzewczym sięgamy po grzejniki, które pozwalają na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury. Jednym z rodzajów są grzejniki konwekcyjne, bardzo przydatne przez cały rok, np. w domach letniskowych. (Fot. Mesko)

Czytaj więcej...
Odkurzacze bezworkowe

Odkurzacze bezworkowe zasilane sieciowo

2023-08-03

Wiele osób ceni odkurzacze bezworkowe ze względu na mniejsze koszty eksploatacji. Urządzenia te zapewniają dużą siłę ssania, a przy tym brak wymiennych worków sprawia, że koszt korzystania z nich jest znacznie mniejszy. Na rynku dostępne są modele o konstrukcji poziomej oraz pionowej. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket