Artykuły

Dbamy o zdrowie

Dbamy o zdrowie z AGD

2020-05-04

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – tymi słowami Jan Kochanowski rozpoczął fraszkę „Na zdrowie”. W ostatnim czasie wszystkim nam bieżące wydarzenia dobitnie przypomniały, jak ulotną sprawą jest zdrowie nasze i bliskich. Zwłaszcza w tych czasach warto więc pamiętać o tym, przy pomocy jakich urządzeń możemy wpłynąć na stan swojego organizmu. (Fot. Kärcher)

Czytaj więcej...
Podstawowe zasady picia

Podstawowe zasady picia i przyrządzania soków i koktajli

2017-12-07

O zaletach i zasadach przygotowywania soków i koktajli opowiada Agata Ziemnicka- Łaska, dietetyczka i ekspert żywieniowy Philips.

Czytaj więcej...
Jak zrobić zdrowy koktajl

Jak zrobić zdrowy koktajl przy użyciu smoothie makera?

2017-04-21

Mimo że cieszące się ogromną popularnością wśród konsumentów prezentowane modele stanowią nową kategorię na polskim rynku, nie zdziwi nikogo fakt, że działają podobnie do standardowych blenderów, czyli klasycznych rozdrabniaczy.

Czytaj więcej...
Czy mogę wykonać smoothie

Czy mogę wykonać smoothie przy użyciu zwykłego blendera?

2017-04-21

Teoretyczne tak, jednak w praktyce są widoczne różnice między napojem robionym tradycyjnym blenderem, a blenderem butelkowym (kubkiem miksującym).

Czytaj więcej...
Kubek miksujący połączony z

Kubek miksujący połączony z wyciskarką do cytrusów

2017-04-21

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” to jedno z najczęściej używanych porzekadeł, które w stu procentach ma przełożenie na rzeczywistość.

Czytaj więcej...
Funkcjonalność w służbie

Funkcjonalność w służbie zdrowia

2017-04-21

Producenci stosują zintegrowane zabezpieczenia i antypoślizgowe nóżki, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania i zapobiegają przesuwaniu się blendera w trakcie pracy.

Czytaj więcej...
Kubki miksujące

Kubki miksujące - zalety

2017-04-21

Urządzenia miksujące do koktajli, czyli z angielskiego tzw. „smoothie makery”, podbijają rynek. Coraz chętniej kupowane są przez osoby odżywiające się zdrowo, a przy okazji żyjące w ciągłym biegu, tym bardziej że po przygotowaniu smacznego napoju można go zabrać ze sobą, np. do pracy lub na trening. To także idealny pomysł na prezent.

Czytaj więcej...
Zawsze pod ręką

Zawsze pod ręką – urządzenia „przenośne”

2016-11-28

Miksery, blendery rozdrabniacze, roboty wielofunkcyjne, to urządzenia, które określamy mianem „robotów kuchennych”. Oprócz nich coraz popularniejszą kategorię stanowią produkty przenośne, czyli np. kubki/butelki miksujące.

Czytaj więcej...
Rozdrabniacze

Rozdrabniacze i blendery

2016-11-28

To niewielkie urządzenia, które spełniają ściśle określone zadania. W przeciwieństwie do pozostałych robotów nie są to produkty wielofunkcyjne – to propozycja dla tych, którzy potrzebują prostych urządzeń spełniających podstawowe funkcje.

Czytaj więcej...
Parametry

Parametry – na co warto zwrócić uwagę?

2016-11-28

Roboty kuchenne to zróżnicowana grupa produktów. Podczas zakupu pod uwagę trzeba wziąć nie tylko funkcjonalność urządzeń czy rodzaj dostępnych końcówek, ale także najważniejsze parametry – to także od nich zależy wydajność konkretnych modeli.

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne

Roboty kuchenne – jakie urządzenie dla kogo?

2016-11-25

Roboty kuchenne to zróżnicowana kategoria produktów, które już teraz w tej czy innej postaci można znaleźć w każdym domu. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i perfekcyjnych pań domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni typ produktu, w pełni dostosowany do naszych potrzeb.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket