Artykuły

Nowoczesne i funkcjonalne

Nowoczesne i funkcjonalne kompaktowe urządzenia do zabudowy

2022-09-04

Mieszkanie z dużą kuchnią czy dom nie sprawiają użytkownikowi kłopotów w zakresie doboru funkcjonalności i odpowiedniego rozplanowania sprzętów AGD. A co, jeśli mamy małe mieszkanie i chcemy, żeby przestrzeń kuchenna była jak najbardziej funkcjonalna? Wtedy z pomocą przychodzą tak zwane urządzenia kompaktowe do zabudowy. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Środki do czyszczenia i konserwacji

Środki do czyszczenia i konserwacji AGD oraz zlewozmywaków

2022-08-03

Wykorzystując odpowiednie środki czystości, zwłaszcza takie, które są przeznaczone do określonych typów sprzętów oraz materiałów, z jakich zostały wykonane, możemy znacznie przedłużyć nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim prawidłowe działanie.

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy z praktyczną funkcją kuchenki mikrofalowej

2022-04-04

Wybór piekarnika wyposażonego w funkcję kuchenki mikrofalowej to nie tylko oszczędność przestrzeni w zabudowie kuchennej, ale przede wszystkim rozszerzona funkcjonalność codziennego użytkowania. Tego typu sprzęt może doskonale sprawdzić się zwłaszcza w małych kuchniach i aneksach kuchennych.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i kompaktowe

Funkcjonalne i kompaktowe – minipiekarniki

2022-03-27

Ogromną popularnością cieszą się piekarniki do zabudowy, głównie ze względu na możliwość stworzenia stylowej aranżacji kuchennej. Nieco w cieniu funkcjonuje zaś segment piekarników wolnostojących, nazywanych często minipiekarnikami, które w konkretnych zastosowaniach mogą być bardzo funkcjonalnym sprzętem.

Czytaj więcej...
Urządzenia do gotowania

Urządzenia do gotowania na parze

2022-03-08

Gotowanie na parze jest znane już od bardzo dawna. Zasada była prosta – należało podgrzać w naczyniu wodę do temperatury wrzenia i ustawić nad nim np. sito, bambusowy kosz lub perforowaną blachę. Kulinarny świat zrewolucjonizowało wynalezienie szybkowaru i parowaru, a następnie urządzeń do gotowania na parze.

Czytaj więcej...
Tradycyjne piekarniki

Tradycyjne piekarniki do zabudowy

2022-01-29

Piekarnik tradycyjny to taki, który zazwyczaj jest zasilany elektrycznie i wyposażony w klasyczne opcje grzania, a także standardowe wymiary, czyli o szerokości i głębokości około 60 cm. Modele charakteryzujące się wymienionymi parametrami są najczęściej wybierane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące kuchnie wielkogabarytowe

2022-01-06

Wolnostojące kuchnie wielkogabarytowe do niedawna kojarzone były z dużym, profesjonalnym sprzętem użytkowanym w dużych restauracjach i innych punktach gastronomicznych. Coraz częściej pojawiają się jednak w domach i mieszkaniach, a ich wzornictwo i kolorystyka mogą zaskoczyć niejednego projektanta wnętrz.

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne piekarniki parowe

2022-01-03

Gotowanie na parze jest jedną z najstarszych metod przyrządzania potraw. Najpierw gotowano w ten sposób w naczyniu umieszczanym we wrzątku, potem w szybkowarze, a następnie w parowarze i specjalnym urządzeniu do gotowania na parze. Dziś na parze gotować możemy w nowoczesnych piekarnikach parowych.

Czytaj więcej...
Spójne

Spójne linie wzornicze

2021-11-01

Linia wzornicza to nic innego jak seria produktów o tej samej bądź bardzo podobnej stylistyce elementów wykończeniowych, dekoracji czy całych frontów urządzeń. Linie wzornicze w dużym sprzęcie kuchennym AGD to wyjątkowo ciekawa i spójna oferta. Po zamontowaniu w kuchni stanowią integralną i efektowną jej część. Mogą występować zarówno w formie wolnostojącej, jak i do zabudowy.

Czytaj więcej...
Praktyczne urządzenia

Praktyczne urządzenia kompaktowe

2021-09-01

Wybór sprzętów gospodarstwa domowego powinien być zależny od dwóch podstawowych parametrów. Jednym z nich są potrzeby i użytkowników, a drugim możliwości przestrzenne i instalacyjne. Rozumieją to producenci sprzętu, którzy nawet do niewielkich mieszkań oferują urządzenia będące kompromisem między potrzebami a możliwościami.

Czytaj więcej...
Gotowanie na parze

Gotowanie na parze – zdrowo i smacznie

2021-07-01

Przyrządzanie potraw na parze jest nie tylko zdrowe, ale stało się również modne. Wśród urządzeń wykorzystujących parę wodną mamy zarówno takie, które zostały stworzone specjalnie z myślą o tym sposobie obróbki termicznej, jak i sprzęty, w których para jest opcjonalnym, dodatkowym rozwiązaniem.

Czytaj więcej...
Piekarniki

Piekarniki z mikrofalą

2021-06-01

Piekarniki i kuchenka mikrofalowa w jednym? Czemu nie! Wybór takiego urządzenia to nie tylko oszczędność miejsca. Tego typu sprzęt jest też wyjątkowo funkcjonalny. Może doskonale sprawdzić się zwłaszcza w małych kuchniach i aneksach kuchennych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket