Artykuły

Chłodziarka i zamrażarka

VESTFROST

Chłodziarka i zamrażarka VR-BF27952H1S i VR-BF27912H1S

2021-10-06

Marka Vestfrost oferuje dwa nowe modele urządzeń chłodniczych do zabudowy. Zabudowane obok siebie chłodziarka VR-BF27952H1S i zamrażarka VR-BF27912H1S będą tworzyły zgrany duet, dbając o prawidłowe przechowywanie produktów oraz estetykę każdej przestrzeni kuchennej.

Czytaj więcej...
Okap

FALMEC

Okap Light Isola

2021-10-06

Falmec to włoska marka, która za sprawą własnych projektów i współpracy z renomowanymi designerami uzyskała międzynarodowy status. Firma od 40 lat udowadnia, że liczy się jakość. Prawdziwą wartość „made in Italy” można odnaleźć w każdym produkcie, który charakteryzuje się perfekcyjnym wykończeniem, designem i wykorzystuje innowacyjne rozwiązania techniczne. Do takich należy model okap Light Isola.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Moondraft

2021-10-06

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, oferuje innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Jednym z udoskonalonych ostatnio modeli jest Moondraft, którego silnik bezszczotkowy (BLDC) możemy zamontować w odległości do 8 m od okapu.

Czytaj więcej...
Lodówka do zabudowy

MPM

Lodówka do zabudowy MPM-116-CJI-17/A

2021-10-04

Marka MPM wprowadza nowy model lodówki do zabudowy. Urządzenie jest kompaktowe i można je zabudować w ciągu dolnej zabudowy kuchennej. Mnogość funkcji oraz przestronność wnętrza są cechami szczególnymi tego sprzętu.

Czytaj więcej...
Zmywarka

AMICA

Zmywarka DIM68C10EBONSWViD

2021-10-04

Amica oferuje nowy model zmywarki do zabudowy, który zaskakuje łatwością obsługi, nowymi funkcjami ułatwiającymi codzienne użytkowanie oraz oszczędnością czasu, wody i energii. Sprzęt gwarantuje maksymalną sterylność zmywania, co jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

Czytaj więcej...
Linia

ELICA

Linia Elica Connect

2021-10-04

Urządzenia kuchenne marki Elica wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, doskonałą jakością materiałów i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które bazują na wynikach prac działu badawczo-rozwojowego. Linia Elica Connect to gama „inteligentnych” okapów, w których innowacja została połączona z najnowszą techniką pochłaniania kuchennych oparów, aby zapewnić lepszą wydajność i oszczędność czasu.

 

Czytaj więcej...
Zamrażarka skrzyniowa

MPM

Zamrażarka skrzyniowa MPM-102-SK-11E

2021-09-06

Marka MPM oferuje nową wolnostojącą zamrażarkę skrzyniową. Model MPM-102-SK- 11E cechują proste, klasyczne wzornictwo, praktyczne funkcje, a także duża pojemność zamknięta w kompaktowych wymiarach.  

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

VESTFROST

Chłodziarkozamrażarka z serii Art Collection

2021-09-06

Do rodziny designerskich chłodziarkozamrażarek z serii Vestfrost Art Collection dołączył ostatnio nowy model przedstawiający Fridę Kahlo. Portret malarki, autorstwa Urszuli Clarise dodaje energii całemu wnętrzu, zamieniając je w prywatną galerię sztuki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket