Artykuły

Rodzaje lodówek

Rodzaje lodówek wyposażonych w dolną zamrażarkę

2020-05-01

Współczesne kuchnie coraz częściej są otwarte na salon, dlatego też tak ważny jest odpowiedni dobór sprzętów kuchennych, w tym chłodziarkozamrażarki. Dobrze dobrany model lodówki – jednego z największych sprzętów gospodarstwa domowego – ujednolici kuchnię, a nawet – mimo swoich gabarytów – może stać się praktycznie niezauważalne. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Optymalne

Optymalne przechowywanie żywności

2020-04-03

Jedną z głównych przyczyn psucia się żywności, obok nieodpowiedniej temperatury, jest powietrze i jego skład. Zawarty w nim tlen oraz różne związki przyspieszają rozwój drobnoustrojów i bakterii, skracając jednocześnie trwałość produktów. Tym dłużej zachowają one swą świeżość, zapach i smak, im bardziej zadbamy o optymalne warunki ich przechowywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wyspowa elegancja

Wyspowa elegancja – funkcjonalne i designerskie modele

2020-04-02

Konstrukcje wyspowe to jedne z najdroższych i najbardziej zaawansowanych technicznie oraz wzorniczo okapów. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest bezpośredni montaż do sufitu i odpowiednio dostosowany zwis, np. nad wyspą kuchenną, na której umieszczona jest płyta grzejna i inne urządzenia. (Fot. Falmec)

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż i eksploatacja

2020-04-02

Nie każdy użytkownik zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie ustawienie i wypoziomowanie modelu wolnostojącego. Odpowiedniej wiedzy i umiejętności wymaga też montaż w zabudowie. Po instalacji nie należy zapominać o właściwej eksploatacji sprzętu. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Duże gabaryty,

Duże gabaryty, jeszcze większe możliwości

2020-04-02

Z uwagi na duże gabaryty oraz funkcjonalność lodówki typu side by side, french door oraz door in door są urządzeniami, którym warto przyjrzeć się bliżej i dokładniej – nie tylko od strony wielu niezaprzeczalnych zalet, ale i z powodu faktu, że bardzo często są ze sobą mylone. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Najważniejsze parametry

Najważniejsze parametry chłodziarkozamrażarek

2020-04-01

Aby stwierdzić, czy chłodziarkozamrażarka pasuje do wnętrza, wystarczy na nią spojrzeć. Jednak z parametrami użytkowymi nie jest już tak łatwo. Część z nich jest w pewnym sensie niewidoczna, jak choćby emitowany hałas, a przy tym bardzo istotna – zwłaszcza jeśli lodówka stoi w pobliżu salonu. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket