Artykuły

Uczy,

Uczy, jak pozbywać się zużytych filtrów

2021-06-09

W przygotowanym wideo edukacyjnym marka Aquaphor informuje użytkowników, jak prawidłowo pozbywać się zużytych filtrów do wody. Dzięki temu jeszcze bardziej możemy zmniejszyć nasze oddziaływanie na środowisko naturalne i zredukować ilość odpadów.

Czytaj więcej...
Kolejne udogodnienia

Kolejne udogodnienia w aplikacji iRobot Home

2021-06-02

Najnowsza odsłona aplikacji iRobot Home została wzbogacona o kolejne funkcje, które sprawiają, że planowanie sprzątania jest jeszcze wygodniejsze. Teraz modele iRobot Roomba i Braava mogą m.in. samodzielnie szacować dokładny czas sprzątania czy rozpocząć sprzątanie, gdy oddalimy się od domu.

Czytaj więcej...
W trosce o czyste powietrze

W trosce o czyste powietrze we Wronkach

2021-06-02

Grupa Amica zainstalowała dwa czujniki jakości powietrza we Wronkach. Firma wsparła tym samym inicjatywę mieszkańców, którzy zwrócili się z prośbą o zakup takich urządzeń. Nowe sensory pozwalają jeszcze precyzyjniej sprawdzić stan powietrza w najbliższej okolicy.

Czytaj więcej...
Wiosenne

Wiosenne E-Porządki

2021-05-31

Czy wiecie, że statystyczny Polak chowa w swojej szafie co najmniej dwa nieużywane telefony komórkowe? Zgodnie z badaniem firmy Digital Care „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” 62 proc. respondentów posiadało łącznie trzy smartfony – jeden do użytku, a dwa w szufladzie „na zapas”.

Czytaj więcej...
Obchodzi

Obchodzi 30. urodziny

2021-05-13

Firma Concept już od 30 lat oferuje klientom sprzęt AGD. Jej początki sięgają 1991 r., kiedy to Jindřich Valenta otworzył swój pierwszy sklep z artykułami gospodarstwa domowego

Czytaj więcej...
Kampania

Kampania „Wspólny dom = wspólne obowiązki”

2021-05-12

W natłoku spraw i niekończącej się listy zadań marka Amica wraz z fundacją Share the Care ruszyła z kampanią „Wspólny dom = wspólne obowiązki”. Akcja zachęca do odpowiedzialnego dzielenia się domowymi pracami, by móc wspólnie cieszyć się czasem wolnym i pielęgnować więzi rodzinne.

Czytaj więcej...
Dobre praktyki

Dobre praktyki wyróżnione

2021-05-11

W tegorocznej edycji prestiżowego raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki” znalazło się 1958 przykładów działań CSR, które zostały zgłoszone przez 225 firm. Aż 12 z nich to praktyki firmy Samsung.

Czytaj więcej...
Podsumowanie roku 2020

Podsumowanie roku 2020 – cele na rok 2021

2021-05-11

W 2020 r. szwajcarski producent automatycznych ekspresów do kawy sprzedał o 50 000 sztuk więcej niż rok wcześniej i osiągnął rekordowy obrót w wysokości 579,9 mln CHF.

Czytaj więcej...
Polska gospodarka

Polska gospodarka po roku pandemii

2021-05-10

Mimo przedłużających się ograniczeń w funkcjonowaniu gospodarki eksperci spodziewają się solidnego wzrostu PKB o 3,8 proc. w tym roku. Podmioty gospodarcze, a także konsumenci w coraz większym stopniu przystosowują się do pandemicznej rzeczywistości. Powoduje to, że obecne restrykcje nie są już tak dotkliwe dla koniunktury, jak miało to miejsce wiosną ubiegłego roku.

Czytaj więcej...
Roomba i3+

Roomba i3+ nagrodzona „Złotym Belem”

2021-05-10

Marka iRobot może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem do kolekcji. Tym razem najnowszy odkurzacz automatyczny Roomba i3+ został nagrodzony „Złotym Belem” w ramach plebiscytu „Mobility Trends”.

Czytaj więcej...
Pomoc materialna dla personelu

Pomoc materialna dla personelu Szpitala Powiatowego w Międzychodzie

2021-05-10

Spółka MagoVox we współpracy z grupą Amica w ramach podziękowań za nadzwyczajne zaangażowanie personelu medycznego w dobie pandemii podarowała pracownikom Szpitala Powiatowego w Międzychodzie sprzęt małego AGD o wartości ponad 70 000 zł.

Czytaj więcej...
Sprzątanie

Sprzątanie w czasach pandemii

2021-05-06

Pandemia koronawirusa spadła na nas wszystkich jak grom z jasnego nieba. Zmieniła wiele w naszym codziennym funkcjonowaniu. To, co zdawało się scenariuszem futurystycznego filmu, stało się naszą realnością. Firma Kärcher, już po raz piąty, przeprowadziła pod koniec ubiegłego roku doroczne badanie zwyczajów związanych z utrzymaniem czystości na całym świecie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket