SIEMENS

Kawa i akcesoria w prezencie

Kawa i akcesoria

Nawet najlepszy ekspres automatyczny nie obejdzie się bez dobrej kawy. W nowej akcji promocyjnej marki Siemens klienci mogą otrzymać upominki, które z pewnością pomogą im wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu.

Osoby, które od 14 maja do 14 lipca 2021 r. kupiły objęty promocją ekspres marki Siemens z linii EQ.9, mogą otrzymać 3 kg kawy oraz zestaw akcesoriów. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych i internetowych sieci: Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert i Neonet. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować zakup na swoim koncie MySiemens w zakładce „Moje urządzenia” nie później niż do 31 lipca 2021 r. Rejestracja wymaga podania niezbędnych informacji, takich jak zdjęcie dowodu zakupu. Jeden uczestnik może zakupić wiele urządzeń w ramach promocji, premia należy się jednokrotnie od każdego zgłoszonego urządzenia. Po potwierdzeniu zgodności zgłoszenia z regulaminem klient otrzyma prezent nie później niż w ciągu 80 dni.

W zestawie prezentowym znajdziemy 3 kg wyjątkowej, świeżo palonej kawy marki Noble Coffee, której nie kupimy w każdym sklepie. Pozwoli ona na rozsmakowanie się w niesamowitych aromatach rodem z Brazylii, Indii czy Etiopii. Kolejną częścią prezentu jest zestaw akcesoriów do ekspresów marki Siemens – TZ80004B. Zawiera on 10 tabletek czyszczących, 3 tabletki odkamieniające oraz filtr Brita Intenza i specjalną szczotkę do czyszczenia rurki doprowadzającej mleko. Pozwolą one cieszyć się bezawaryjną eksploatacją ekspresu oraz smakiem znakomitej kawy.

Kawa i akcesoria
2021-06-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket