Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

GPS w sklepach -

PHILIPS LIGHTING

GPS w sklepach - System Indoor Positioning

2017-04-01

Podczas targów Retail Summit firma Philips Lighitng zaprezentowała inteligentny system pozycjonowania wewnątrz pomieszczeń Indoor Positioning bazujący na infrastrukturze oświetleniowej LED. Na konferencji prasowej zebrani dziennikarze poznali szczegóły tego nowatorskiego systemu.

Czytaj więcej...
Prezentuje imponujące

AMICA

Prezentuje imponujące wyniki finansowe

2017-03-30

Podczas ostatniego spotkania z inwestorami, które miało miejsce w luksusowych wnętrzach hotelu „Polonia Palace”, podsumowano rezultaty finansowe ostatnich czterech kwartałów.

Czytaj więcej...
Premiera telewizorów

SAMSUNG

Premiera telewizorów QLED TV

2017-03-24

W auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej odbyła się premiera telewizorów klasy premium z serii QLED TV, będących następcami telewizorów z serii SUHD.

Czytaj więcej...
Targi

Targi „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017”

2017-03-19

W Warszawie w marcu odbyła się jubileuszowa 15 edycja targów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodnicze. To specjalistyczna wystawa połączona jest z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział wzięli producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci.

Czytaj więcej...
Sony Open House 2017

SONY

Sony Open House 2017 - premiera telewizorów i sprzętu audio

2017-03-13

W Łodzi w hotelu Andel’s odbyła się polska premiera telewizorów i sprzętu audio marki Sony. Nowości będą się pojawiać w sklepach w kolejnych miesiącach.

Czytaj więcej...
Bramy otwarte

Bramy otwarte na innowacje

2017-03-13

Pod koniec lutego w siedzibie firmy BFT Polska odbyła się prezentacja najnowszych urządzeń automatyki do bram wpisujących się w trend inteligentnego domu i zarządzania dostępem do przemysłowych obiektów.

Czytaj więcej...
5 lat HbbTV w Polsce

5 lat HbbTV w Polsce i co dalej?

2017-03-09

To już piąta konferencja poświęcona telewizji hybrydowej, podsumowująca jej rozwój na polskim i zagranicznych rynkach telewizyjnych oraz omawiająca przyszłość HbbTV.

Czytaj więcej...
Targi ISE 2017

Targi ISE 2017

2017-03-09

Targi ISE to jedna z najważniejszych imprez prezentujących rozwiązania audiowizualne, podczas której pokazywane są kierunki rozwoju m.in. w obszarze digital signage.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket