Artykuły

Ekspres przelewowy

MELITTA®

Ekspres przelewowy AromaFresh RWT

2021-11-14

Świeżo zmielone ziarna stanowią podstawę każdego napoju kawowego, niezależnie od sposobu jego przygotowania. Dla wydobycia pełni aromatu ekspres przelewowy Melitta® AromaFresh RWT został wyposażony w zintegrowany młynek z regulacją stopnia zmielenia.

Czytaj więcej...
Parownica

CONCEPT

Parownica NO8000 Perfect Steamer

2021-11-12

Parownica NO8000 Perfect Steamer oferuje bardzo delikatny i bezpieczny sposób prasowania. Nie pozostawia niechcianych zagnieceń i nadaje się do wszelkiego rodzaju tkanin, w tym tych najdelikatniejszych.

Czytaj więcej...
Odkurzacze bezworkowe

MIELE

Odkurzacze bezworkowe Boost CX1

2021-11-12

Innowacyjny bezworkowy Miele Boost CX1 łączy w sobie najlepsze cechy uniwersalnego odkurzacza. Jest lekki, kompaktowy i ultramobilny, ma dużą moc i doskonałe filtry, a przy tym urzeka nowoczesnym designem.

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji włosów

REMINGTON

Urządzenia do pielęgnacji włosów z linii PROluxe You

2021-11-12

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nowa linia urządzeń do pielęgnacji włosów marki Remington – PROluxe to produkty, które dostosowują się indywidualnie do potrzeb każdego z nas i wzmacniają włosy do 70 proc.

Czytaj więcej...
Żelazko parowe

BREVILLE

Żelazko parowe VIN420X DiamondXpress

2021-11-12

Marka Breville powiększyła ofertę o żelazko parowe VIN420X DiamondXpress, zaprojektowane tak, aby oferować jak największą wydajność i przydatne funkcje, które pozwolą na szybsze prasowanie.

Czytaj więcej...
Peeling kawitacyjny

OROMED

Peeling kawitacyjny Oro-Beauty Peeling

2021-11-12

Pojawienie się na rynku specjalistycznych urządzeń do pielęgnacji sprawiło, że coraz większą część zabiegów kosmetycznych możemy wykonać w domu. Przykładem takiego produktu jest peeling kawitacyjny Oromed Oro-Beauty Peeling.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza Roger 2

STADLER FORM

Oczyszczacz powietrza Roger 2 [Test]

2021-10-12

Higieniczny filtr wstępny

Gdy słupek rtęci zaczyna zbliżać się do zera, to znak, że rozpoczyna się sezon grzewczy, a wraz z nim, niestety, pojawia się smog. Nowa odsłona oczyszczacza powietrza Stadler Form Roger 2 ma nas skutecznie przed nim ochronić, co sprawdziliśmy.

Czytaj więcej...
Robot planetarny

GOTIE

Robot planetarny GPM-1000B

2021-10-15

W kuchni nie powinno zabraknąć funkcjonalnego robota planetarnego, zwłaszcza jeśli uwielbiamy przygotowywanie wypieków. Atutem będzie duża moc, która ułatwi radzenie sobie z ciężkimi pracami.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket