Artykuły

Płyta indukcyjna

HISENSE

Płyta indukcyjna I8455C

2022-06-08

W ostatnich latach płyty indukcyjnie zyskują coraz bardziej na popularności – nie tylko stają się relatywnie tańsze w użytkowaniu dzięki oszczędności energii, ale również dzięki dynamicznemu rozwojowi techniki mogą wspierać w kulinarnych wyzwaniach nie tylko amatorów, ale i profesjonalistów. Najnowsza płyta indukcyjna I8455C marki Hisense to nie tylko praktyczne funkcje, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że kuchnia będzie bardziej „smart”.

Czytaj więcej...
Organizer

FRANKE

Organizer All-In

2022-06-07

Z organizerem All-in marki Franke użytkownik pokroi i posieka składniki, osuszy warzywa i owoce, łatwiej posprząta kuchnię, a nawet przechowa produkty spożywcze w lodówce. To wszystko jest możliwe dzięki modułowym akcesoriom do zlewozmywaka, z których można korzystać na wiele sposobów. Innowacyjność All-In zapewniła mu prestiżową nagrodę „Red Dot” 2022.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OKC6212RA i OKC6212RM

2022-06-07

W ofercie firmy Amica dostępne są stylowe modele okapów, które będą idealnym dopełnieniem klimatycznych przestrzeni kuchennych, utrzymanych w stylu retro, rustykalnym, a nawet sielskim. Te nowoczesne urządzenia, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji, mogą pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu.

Czytaj więcej...
Okapy Heaven 2.0 X Flat 90/2

FABER

Okapy Heaven 2.0 X Flat 90/2 i Heaven Glass 2.0 WH FLAT 90 KL/2

2022-06-06

Firma Faber, włoski producent okapów, nieustannie rozwija i usprawnia swoje urządzenia, wyposażając je w zaawansowane rozwiązania techniczne. Takim bez wątpienia są okapy sufitowe z linii Heaven, które zostały unowocześnione konstrukcyjnie przez zmianę zespołu silnika.

Czytaj więcej...
Okap

FALMEC

Okap Cover

2022-06-05

Falmec, włoska marka okapów, słynie z wyjątkowych, designerskich konstrukcji, które doceniane są nie tylko przez konsumentów, ale także przez fachowców z branży AGD i wzornictwa. Potwierdzeniem tego jest nowy model Cover, dostępny aż w 6 wersjach kolorystycznych stylizowanych na szeroko rozumianą „naturę”.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

BOSCH

Chłodziarkozamrażarka KGN39LBCF

2022-05-15

Marka Bosch z myślą o swobodnym przechowywaniu żywności oferuje chłodziarkozamrażarkę z funkcją VitalFresh XXL, dzięki której zyskujemy wyjątkowo dużo przestrzeni do przechowywania świeżych produktów. Co więcej, urządzenie można łatwo montować przy ścianie lub w ciągu mebli kuchennych bez utraty cennych centymetrów w kuchni.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

HISENSE

Pralkosuszarka WDQR1014EVAJMB

2022-05-11

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenia pralnicze dwa w jednym. Nowe pralkosuszarki to nie tylko komfort użytkowania i więcej przestrzeni, ale również oszczędność czasu i pieniędzy, a tryb Superszybki zapewni, że ubrania będą w godzinę w pełni czyste i suche!

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka french door

HITACHI

Chłodziarkozamrażarka french door R-WB640PRU1

2022-05-11

Marka Hitachi w segmencie chłodnictwa prezentuje nowy model chłodziarkozamrażarki typu french door. Model R-WB640PRU1 wyposażony jest w 4 drzwi, wykonanych z bezpiecznego szkła barwionego na czarno. Elegancka czerń wykończenia lodówki i dolna komora z możliwością łagodnego i głębokiego zamrażania to must-have w każdej nowoczesnej i praktycznej przestrzeni kuchennej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket