BSH

Dr Jochen Heel nowym członkiem zarządu w Polsce

Dr Jochen Heel

Dr Jochen Heel od początku października jest członkiem zarządu BSH w Polsce. Manager z niemal 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produkcją przejął odpowiedzialność za działalność wszystkich sześciu fabryk BSH w naszym kraju.

Dr Jochen Heel z grupą BSH jest związany od 1999 r. W ostatnich latach nadzorował rozwój nowych zakładów BSH i wdrożenie do produkcji nowych modeli urządzeń. Wyróżnia się blisko 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produkcją na arenie międzynarodowej. Z wykształcenia jest inżynierem produkcji i organizacji zakładów. W BSH zajmował dotąd stanowiska kierownicze w zakresie produkcji oraz w obszarze produktowym chłodziarek w BSH. Jako head of production engineering cooling Jochen Heel nadzorował wdrożenie i rozwój nowych oddziałów produkcyjnych i produktów, w tym nowej platformy w fabryce BSH we Wrocławiu. W 1999 r. ukończył studia doktoranckie na Instytucie Technologii w Karlsruhe.

– Sukces BSH to połączenie innowacji i zaawansowanej technologii, które odpowiada na potrzeby konsumentów i wywołuje uśmiech na ich twarzach – powiedział Dr Jochen Heel.

BSH, założono w 1967 r. w Niemczech jako spółkę joint venture firm Robert Bosch GmbH (Stuttgart) i Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 r. jest w 100 proc. własnością grupy Bosch. BSH reprezentuje wiele znanych na całym świecie marek urządzeń AGD*, takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, oraz siedem marek lokalnych. Dzięki swojej marce Home Connect oraz markom usługowym, takim jak Kitchen Stories czy BlueMovement, oferuje konsumentom usługi cyfrowe i zrównoważone rozwiązania, które poprawiają jakość ich codziennego życia.

 

*BSH jest licencjobiorcą znaku towarowego firmy Robert Bosch GmbH dla marki Bosch oraz firmy Siemens AG dla marki Siemens.

2022-11-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket