FRANKE

Weź głęboki oddech! Nowe okapy Franke AQ Sense zadbają o czyste powietrze [promocja]

Weź głęboki oddech! Nowe okapy Franke AQ Sense zadbają o czyste powietrze

AQ Sense to nowa linia okapów Franke. Automatycznie kontrolują jakość powietrza w kuchni. Steruje się nimi zdalnie za pośrednictwem aplikacji Franke@Home, która dodatkowo na bieżąco informuje użytkownika o stanie powietrza.

Dom bezpiecznym schronieniem

Dobre samopoczucie to pochodna tego, jak się odżywiamy, i stylu życia, który prowadzimy. Ale niebagatelną rolę odgrywa w tym również powietrze. Nie zawsze oddychamy najczystszym, tak na zewnątrz, jak i w przestrzeni domu. W czasach postpandemicznych to właśnie cztery kąty stały się centralnym ośrodkiem życia, w którym komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze. Dlatego też użytkownicy więcej uwagi poświęcają walce z różnego rodzaju zanieczyszczeniami w domu. Firma Franke zaprojektowała okap AQ Sense, przełomowe urządzenie, które dba o odpowiednią jakość powietrza i informuje o jego stanie.

Czujnik jakości powietrza

Rożne czynniki chemiczne, fizyczne i biologiczne bezsprzecznie wywierają niepożądany wpływ na nasze zdrowie i jakość życia. Wiele z nich pojawia się również w domowym powietrzu. Bez odpowiednich narzędzi trudno jest określić stan domowego powietrza. Dlatego każda z wersji okapów AQ Sense – wertykalna, skośna i płaska – ma specjalny czujnik. Monitoruje on obecność lotnych związków organicznych, a także temperaturę i wilgotność otoczenia. Urządzenia wyposażone są w tryb Auto, którego wybór sprawi, że okap włączy się, gdy będzie to konieczne, a przestanie działać, gdy powietrze zostanie odświeżone. Możliwość automatycznego wyłączenia w odpowiednim momencie to także funkcja, która gwarantuje niemarnowanie energii, a przez to pozwala zmniejszyć wydatki na drożejący nieustannie prąd.

Weź głęboki oddech!

Nowa gama okapów AQ-Sense firmy Franke znacząco poprawia jakość powietrza, a zintegrowany monitor 21 cali

i przeglądarka internetowa umożliwiają dostęp do treści online bezpośrednio na panelu.

Sterowanie aplikacją Franke@Home

Wygodę w codziennym użytkowaniu AQ Sense gwarantuje aplikacja Franke@Home. Za jej pośrednictwem użytkownik może nie tylko stale monitorować jakość powietrza w kuchni, ale umożliwia ona także sterowanie wieloma funkcjami urządzenia. Za pomocą telefonu lub tabletu można je włączać i wyłączać, regulować moc, jak również sterować natężeniem światła, by wprowadzić do wnętrza odpowiednią atmosferę. Aplikacja samodzielnie zadba także o to, by oprogramowanie wymagane do funkcjonowania okapu było na bieżąco aktualizowane. Dodatkowo można nią sterować głosem, co pomocne jest szczególnie w chwilach, gdy ręce mamy zajęte przygotowywaniem posiłków. Franke@Home kompatybilna jest z wirtualnymi asystentami, takimi jak Amazon Alexa, Google Assistant i Siri.

Ekran dotykowy

Model FKAS A80 BK ma zintegrowany z frontem 21,5-calowy ekran dotykowy z wbudowaną przeglądarką internetową. Dzięki temu w kuchni można poszukać online przepisów na pyszne dania, oglądać poradniki o gotowaniu, przeczytać wiadomości czy słuchać muzyki. Do urządzenia podłączyć można również elektroniczną nianię oraz kamery, co pomoże w kwestii bezpieczeństwa domu czy nadzoru nad bawiącymi się w innym pokoju dziećmi.

Weź głęboki oddech!

 

Katarzyna Niezabitowska – Baj, PR & Event Manager, Franke Polska

Według różnych badań, Europejczycy spędzają 90 proc. czasu w pomieszczeniach, gdzie poziom zanieczyszczeń jest często wyższy niż na zewnątrz. Dlatego wprowadzamy na rynek unikalne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na ten problem. Proponowany przez Franke Home Solutions AQ Sense pomaga naszym klientom w tworzeniu przyjaznej przestrzeni domowej. I podobnie jak inne nasze sprzęty AGD, które pomagają gotować w zdrowy sposób, tak nasz nowy okap pozytywnie wpływa na stan organizmu, bo pozbawia domowe powietrze niepożądanych czynników. Linia okapów Franke AQ Sense dedykowana jest miłośnikom rozwiązań „tech home”, którzy poszukują najnowocześniejszych technologii poprawiających komfort kuchennych zadań. Modele zaprojektowane są w eleganckim, uniwersalnym stylu, pasować będą więc do każdej kuchennej aranżacji.

2022-11-29
promocja
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket