Artykuły

Zdobywa 42 wyróżnienia

Zdobywa 42 wyróżnienia w konkursie IDEA 2022

2022-12-01

Samsung został uhonorowany dwoma złotymi, pięcioma srebrnymi oraz jednym brązowym medalem w konkursie IDEA 2022, a aż 34 produkty firmy zakwalifikowały się do etapu finałowego plebiscytu jako te, które ze względu na swój innowacyjny design czynią życie konsumentów łatwiejszym oraz wygodniejszym.

Czytaj więcej...
Zielone ciepło

Zielone ciepło dla łódzkich fabryk pralek i suszarek

2022-12-01

Dwie łódzkie fabryki: pralek i suszarek do ubrań należące do firmy BSH przeszły na ogrzewanie pochodzące z odnawialnych źródeł energii. To kolejny krok tego producenta AGD w kierunku zrównoważonego rozwoju. Zmiana oznacza ograniczenie rocznej emisji CO2 do atmosfery o prawie 5000 ton. Zużycie energii elektrycznej zmaleje natomiast o wartość, jaką rocznie zużywa około 2000 gospodarstw domowych.

Czytaj więcej...
Nowa usługa współpracy

Nowa usługa współpracy dla gmin

2022-11-30

Do celów statutowych Asekol PL jako organizacji odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i opakowań należy organizacja systemu zbiórki elektroodpadów oraz prowadzenie publicznych kampanii edukacyjnych dotyczących prawidłowego postępowania z odpadami. Wspólnie z siostrzaną spółką Enviropol PL, zakładem przetwarzania zużytego sprzętu, Asekol prowadzi cykliczne zbiórki zużytego sprzętu, konkursy o tematyce ekologicznej oraz organizuje eventy edukacyjne w całym kraju.

Czytaj więcej...
Uproszczony i wygodny leasing

Uproszczony i wygodny leasing w kilka minut

2022-11-30

Media Expert wzmacnia ofertę dla biznesu, oferując uproszczony i wygodny leasing od pierwszego dnia działalności. Decyzja o przyznaniu leasingu w uproszczonej procedurze ma zapadać w ciągu kilku minut, a sam proces jego uruchomienia będzie w pełni zautomatyzowany i będzie wymagać jedynie okazania dowodu osobistego przez kupującego.

Czytaj więcej...
4 dni w gronie architektów i projektantów

4 dni w gronie architektów i projektantów

2022-11-30

Wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości – „4 design Days”, których organizatorem jest grupa PTWP, już po raz siódmy zaprasza do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wydarzenie planowane jest od 26 do 29 stycznia 2023 r.

Czytaj więcej...
Weź głęboki oddech! Nowe okapy Franke AQ Sense zadbają o czyste powietrze

Weź głęboki oddech! Nowe okapy Franke AQ Sense zadbają o czyste powietrze [promocja]

2022-11-29

AQ Sense to nowa linia okapów Franke. Automatycznie kontrolują jakość powietrza w kuchni. Steruje się nimi zdalnie za pośrednictwem aplikacji Franke@Home, która dodatkowo na bieżąco informuje użytkownika o stanie powietrza.

Czytaj więcej...
Pralka i suszarka Amica – para idealna!

Pralka i suszarka Amica – para idealna! [promocja]

2022-11-07

Kupowanie sprzętu w zestawach jest nie tylko uzasadnione ekonomicznie, ale okazuje się, że również bardzo praktyczne. Odpowiedni zestaw urządzeń pozwoli łatwiej zadbać o czystość i higienę w domu. Teraz każdy może tego doświadczyć dzięki pralce i suszarce marki Amica. Taki zestaw to para idealna, dzięki której pranie będzie nie tylko świeże i pachnące, ale także suche.

Czytaj więcej...
BSH

BSH po raz kolejny inwestuje w Łodzi!

2022-11-06

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego ogłasza nową inwestycję w fabryce pralek przy ul. Papierniczej 1 w Łodzi. Koncern rozpoczął inwestycję wartą blisko 400 mln zł. Powstaną kolejne linie produkcyjne oraz rozpocznie się produkcja nowego modelu pralek. Rozwój fabryki oznacza również wzrost zatrudnienia.

Czytaj więcej...
Dzień otwarty

Dzień otwarty w showroomie Franke

2022-11-05

W sobotę 22 października Franke zaprosiło na dzień otwarty w showroomie marki w podwarszawskich Jankach. To była świetna okazja, by lepiej poznać innowacyjne sprzęty AGD szwajcarskiej firmy, dowiedzieć się, jak urządzić funkcjonalną kuchnię, oraz spotkać się z ekspertami, ale także by zasmakować pysznych dań Tomasza Jakubiaka.

Czytaj więcej...
Ekologiczne zmywanie w jesiennej odsłonie kampanii Amica

Ekologiczne zmywanie w jesiennej odsłonie kampanii Amica [promocja]

2022-11-03

Zmywanie może być źródłem oszczędności dzięki nowoczesnym zmywarkom – tak przekonuje producent sprzętu AGD, Grupa Amica. Nowa odsłona kampanii, którą zainicjowano wiosną w social mediach marki, edukuje konsumentów w zakresie ekologii i energooszczędności dzięki cennym poradom EKOta. Postać dowcipnego kocura posiadającego szeroką wiedzę z zakresu ekologii i funkcjonalnych rozwiązań znów zagości w kanałach własnych marki.

Czytaj więcej...
Awans

Awans w strukturach Miele

2022-11-03

Dyrektor zarządzająca Miele Polska, Zofia Korecka-Rejczak, awansuje w strukturach grupy Miele i od początku 2023 r. będzie kierowała włoską spółką Miele. Od przyszłego roku będzie rozwijała organizację na znacznie większym włoskim rynku. W Polsce do czasu nominacji jej następcy spółką kierować będzie Katarzyna Milanovic – managing director Miele Eastern Europe Cluster.

Czytaj więcej...
Dr Jochen Heel

Dr Jochen Heel nowym członkiem zarządu w Polsce

2022-11-03

Dr Jochen Heel od początku października jest członkiem zarządu BSH w Polsce. Manager z niemal 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produkcją przejął odpowiedzialność za działalność wszystkich sześciu fabryk BSH w naszym kraju.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket