Artykuły

Pralka

AMICA

Pralka DWA1T712DLS

2022-06-11

W ofercie marki Amica znajdziemy funkcjonalne pralki parowe. Zastosowane w nich praktyczne funkcje, na przykład generator pary SteamPower Pro, zapewniają doskonale zdezynfekowane i niezagniecione ubrania. Do rodziny pralek marki Amica, w których zastosowano tę praktyczną funkcję, dołącza nowy model ładowany od góry.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

LG

Chłodziarkozamrażarka GSXV90BSAE

2022-06-11

Nowa lodówka firmy LG wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. To kolejny pojemny model z InstaView i Door-In-Door oraz możliwością zdalnej obsługi i monitorowania pracy.

Czytaj więcej...
Kuchnia

FINLUX

Kuchnia FC994IWNI

2022-06-10

Do rodziny wolnostojących sprzętów gospodarstwa domowego marki Finlux dołączył model kuchni elektrycznej z płytą indukcyjną. Model FC994IWNI to aż 5 pół indukcyjnych i elektryczny piekarnik o pojemności 105 l.

Czytaj więcej...
Pralka

SHARP

Pralka ES-NFH914AWC-PL

2022-06-10

Sharp oferuje nowy model pralki normalnogabarytowej otwieranej od frontu z funkcjami parowymi i programem AllergySmart. Urządzenie odznacza się dużą pojemnością wsadu i energooszczędnością, a także szerokim zakresem programów automatycznych.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarki LTR-4355

2022-06-10

Firma Concept wprowadza nowe modele wolnostojących chłodziarkozamrażarek w stylu retro z wewnętrznym zamrażalnikiem. Wnętrza wykończone w stylistyce retro charakteryzuje ponadczasowość. Tak urządzone kuchnie, mimo wciąż zmieniających się trendów, będą modne nawet po wielu latach.

Czytaj więcej...
Pralka do zabudowy

SHARP

Pralka do zabudowy ES-NIB814BWC-PL

2022-06-08

Marka Sharp z myślą o alergikach i rodzicach małych dzieci oferuje model pralki do zabudowy z funkcją AllergySmart. Program został zatwierdzony przez Brytyjskie Towarzystwo Alergiczne (Allergy UK) i usuwa z odzieży wybrane alergeny i bakterie, dbając o zdrowie całej rodziny.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

HISENSE

Płyta indukcyjna I8455C

2022-06-08

W ostatnich latach płyty indukcyjnie zyskują coraz bardziej na popularności – nie tylko stają się relatywnie tańsze w użytkowaniu dzięki oszczędności energii, ale również dzięki dynamicznemu rozwojowi techniki mogą wspierać w kulinarnych wyzwaniach nie tylko amatorów, ale i profesjonalistów. Najnowsza płyta indukcyjna I8455C marki Hisense to nie tylko praktyczne funkcje, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że kuchnia będzie bardziej „smart”.

Czytaj więcej...
Organizer

FRANKE

Organizer All-In

2022-06-07

Z organizerem All-in marki Franke użytkownik pokroi i posieka składniki, osuszy warzywa i owoce, łatwiej posprząta kuchnię, a nawet przechowa produkty spożywcze w lodówce. To wszystko jest możliwe dzięki modułowym akcesoriom do zlewozmywaka, z których można korzystać na wiele sposobów. Innowacyjność All-In zapewniła mu prestiżową nagrodę „Red Dot” 2022.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket