Artykuły

Płyty

Płyty z wbudowanymi okapami

2021-08-31

Płyta z wbudowanym okapem sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej kuchni. To oszczędność przestrzeni, ale również czasu i energii. Zintegrowane urządzenia włączają się synchronicznie dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba.

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z grillem

2021-08-07

Początkowo używane były wyłącznie w restauracjach, głównie ze względu na swoje gabaryty. Obecnie są standardowym wyposażeniem niejednej kuchni. Mowa o kuchenkach mikrofalowych, które do niedawna służyły tylko do podgrzewania potraw, a obecnie ich możliwości są dużo większe.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką górną

2021-08-04

Czy lodówka z zamrażarką umiejscowioną na górze to dobre rozwiązanie? W wielu wypadkach tak. Znajdziemy na rynku, co prawda, zdecydowanie mniej tego typu modeli niż tych z zamrażalnikiem umiejscowionym na dole, niemniej wciąż cieszą się one popularnością ze względu na swą wyjątkową konstrukcję.

Czytaj więcej...
Pranie i suszenie

Pranie i suszenie w standardzie

2021-08-03

Pralkosuszarka oszczędza przestrzeń, czas i energię. Modele normalnogabarytowe, a więc o standardowej głębokości, są urządzeniami, które łączą w sobie funkcje prania i suszenia w jednej bryle, zapewniając przy tym dużą pojemność prania i suszenia.

Czytaj więcej...
Ukryte pranie

Ukryte pranie – pralki do zabudowy

2021-08-01

Pralka do zabudowy? A dlaczego nie! Skoro możemy zabudować lodówkę, aby w pełni zagospodarować przestrzeń w kuchni, to samo możemy zrobić z pralką, tym bardziej że producenci oferują coraz więcej modeli pralek do zabudowy.

Czytaj więcej...
Winiarki

Winiarki do zabudowy

2021-07-29

Na rynku pojawia się coraz większa liczba producentów oferujących urządzenia do przechowywania wina. Dlaczego? Dlatego, że rośnie zainteresowanie jego prawidłowym przechowywaniem i podawaniem.

Czytaj więcej...
Płyty

Płyty współpracujące z okapami

2021-07-29

Płyta i okap to standardowe urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną przestrzeń kuchenną. „Inteligentne” rozwiązania, współpraca sprzętów i rozmaite funkcje, które ułatwiają codzienne gotowanie, stają się standardem.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarki

Pralkosuszarki w wersji slim

2021-07-04

Pralkosuszarki sprawdzą się szczególnie tam, gdzie nie ma miejsca na ustawienie dwóch osobnych urządzeń w postaci pralki i suszarki. Konstrukcja slim, czyli o zmniejszonej głębokości, dodatkowo ułatwia instalację sprzętu, nawet w mniejszych pomieszczeniach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket