Artykuły

Telewizory

Telewizory zgodne z normą cyberbezpieczeństwa

2021-08-30

TCL jest jedną z pierwszych marek telewizorów, które przeszły test TÜV Rheinland na zgodność z globalną normą ETSI EN 303 645 dla urządzeń IoT.

Czytaj więcej...
Wyniki finansowe

Wyniki finansowe za drugi kwartał 2021 r.

2021-08-28

Największa kwartalna sprzedaż w historii po oficjalnym zamknięciu działu urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...
Serwisy Canal+ online

Serwisy Canal+ online i Netflix w połączonej ofercie

2021-08-27

Dzięki wspólnej ofercie Canal+ online i Netflixa polski klient będzie mógł łatwo i wygodnie korzystać z dostępu do dwóch serwisów w bardzo atrakcyjnej ofercie, płacąc za nie w jednym miejscu.

Czytaj więcej...
Zmiana logotypów

Zmiana logotypów marek Grupy Polsat Plus

2021-08-27

Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę – Polsat Box. Ipla i Cyfrowy Polsat Go zmienią się w jeden serwis Polsat Box Go.

Czytaj więcej...
Nagrody w trzech kategoriach konkursu

Nagrody w trzech kategoriach konkursu „IR Magazine Awards” 2021

2021-07-28

Cyfrowy Polsat jest jednym z największych zwycięzców europejskiego konkursu „IR Magazine Awards”. Analitycy i inwestorzy docenili relacje inwestorskie Cyfrowego Polsatu, przyznając spółce trzy główne nagrody.

Czytaj więcej...
Nowa jakość gier

Nowa jakość gier na telewizorach premium LG

2021-07-27

Dzięki obsłudze gier z obrazem w formacie Dolby Vision w rozdzielczości 4K z częstotliwością generowania klatek 120 Hz telewizory LG OLED oferują nową jakość rozrywki.

Czytaj więcej...
Plus i Polsat

Plus i Polsat zmienią logotypy

2021-07-27

Nowe logotypy Plusa i Polsatu odzwierciedlają czytelną wizję marek. Nowy branding został zaprojektowany tak, aby czytelnie opisywał usługi i produkty Grupy Polsat Plus.

Czytaj więcej...
Nowa linia

Nowa linia bezramkowych telewizorów

2021-07-26

Sharp Consumer Electronics wprowadza nową linię telewizorów bezramkowych UHD, serie DN i DL, o smukłej konstrukcji, z systemem Android TV, dźwiękiem firmy Harman/Kardon i doskonałą jakością obrazu HDR.

Czytaj więcej...
Telewizory QNED MiniLED

Telewizory QNED MiniLED z ekranami LCD NanoCell

2021-07-26

Już od lipca firma LG Electronics rozpoczęła na całym świecie wprowadzać do sprzedaży swoje najnowsze i najbardziej zaawansowane telewizory LCD.

Czytaj więcej...
Nowe kanały

Nowe kanały w serwisie Canal+ online

2021-06-23

Do oferty serwisu Canal+ online dla klientów telewizji satelitarnej włączono 40 nowych kanałów, w tym kanały grupy Polsat, Discovery czy Fox. Klienci oferty satelitarnej mogą korzystać z Canal+ online bez dodatkowych opłat i bez limitu godzin w ramach posiadanego abonamentu telewizyjnego.

Czytaj więcej...
Wideopodcasty Spotify

Wideopodcasty Spotify na dużym ekranie

2021-06-23

Posiadacze telewizorów smart TV marki LG z systemem webOS w wersjach od 4.0 do 6.0 mogą cieszyć się wideopodcastami Spotify na dużym ekranie.

Czytaj więcej...
Pierwsze telewizory QLED

Pierwsze telewizory QLED z Android TV

2021-06-23

Znana marka JVC, o japońskich korzeniach, wprowadziła na rynek europejski linię telewizorów JVC QLED 4K z systemem Android TV i niemalże 500 tysiącami aplikacji: filmowych, gamingowych, sportowych i wielu innych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket