CYFROWY POLSAT

Nagrody w trzech kategoriach konkursu „IR Magazine Awards” 2021

Nagrody w trzech kategoriach konkursu

Cyfrowy Polsat jest jednym z największych zwycięzców europejskiego konkursu „IR Magazine Awards”. Analitycy i inwestorzy docenili relacje inwestorskie Cyfrowego Polsatu, przyznając spółce trzy główne nagrody.

Tegoroczne rozdanie nagród w konkursie „IR Magazine Awards – Europe” 2021 miało charakter online. Ceremonia po raz kolejny pozwoliła na spotkanie ciekawych osobowości oraz wyróżnienie profesjonalistów w zawodzie IR (Investor Relation). Debiutujący na wydarzeniu Cyfrowy Polsat zdobył statuetki w 3 kategoriach i był jedną z dwóch firm, które osiągnęły taki wynik. Przyznane spółce nagrody to:

  • Najlepsze relacje inwestorskie w sektorze: komunikacja;
  • Najlepszy profesjonalista ds. relacji inwestorskich (małe i średnie spółki) – Grzegorz Para, dyrektor ds. relacji inwestorskich;
  • Najlepsze relacje inwestorskie (średnie spółki).

 – Bardzo nas cieszy zaufanie rynku kapitałowego oraz analityków do strategii i działań podejmowanych przez naszą grupę. To docenienie pracy i zaangażowania wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu: rady nadzorczej i zarządu spółki, zespołu relacji inwestorskich oraz wielu innych obszarów biznesowych wspierających naszą codzienną pracę. To także ogromna motywacja na przyszłość – mówi Grzegorz Para, dyrektor ds. relacji inwestorskich w Cyfrowym Polsacie.

Konkurs „IR Magazine Awards” organizowany jest od 1990 r. przez fachowy i uznany magazyn dla specjalistów ds. relacji inwestorskich. Obejmuje szereg obszarów IR: od całokształtu komunikacji i profesjonalistów IR przez raporty roczne po wydarzenia inwestorskie i strony internetowe IR.

2021-07-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket