Artykuły

Telewizory QNED MiniLED

Telewizory QNED MiniLED z ekranami LCD NanoCell

2021-07-26

Już od lipca firma LG Electronics rozpoczęła na całym świecie wprowadzać do sprzedaży swoje najnowsze i najbardziej zaawansowane telewizory LCD.

Czytaj więcej...
Nowe kanały

Nowe kanały w serwisie Canal+ online

2021-06-23

Do oferty serwisu Canal+ online dla klientów telewizji satelitarnej włączono 40 nowych kanałów, w tym kanały grupy Polsat, Discovery czy Fox. Klienci oferty satelitarnej mogą korzystać z Canal+ online bez dodatkowych opłat i bez limitu godzin w ramach posiadanego abonamentu telewizyjnego.

Czytaj więcej...
Wideopodcasty Spotify

Wideopodcasty Spotify na dużym ekranie

2021-06-23

Posiadacze telewizorów smart TV marki LG z systemem webOS w wersjach od 4.0 do 6.0 mogą cieszyć się wideopodcastami Spotify na dużym ekranie.

Czytaj więcej...
Pierwsze telewizory QLED

Pierwsze telewizory QLED z Android TV

2021-06-23

Znana marka JVC, o japońskich korzeniach, wprowadziła na rynek europejski linię telewizorów JVC QLED 4K z systemem Android TV i niemalże 500 tysiącami aplikacji: filmowych, gamingowych, sportowych i wielu innych.

Czytaj więcej...
Usługa nagrywania

Usługa nagrywania w chmurze

2021-06-23

Z myślą o wygodzie klientów Cyfrowy Polsat sukcesywnie wprowadza nowe rozwiązania. Od czerwca w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV będzie dostępna usługa nagrywania w chmurze – nPVR, która pozwoli na przechowywanie nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
Sportowe emocje na telewizorach

Sportowe emocje na telewizorach LG OLED 2021

2021-05-26

Duży ekran telewizora jest niezastąpiony do oglądania widowisk sportowych na żywo i grania w najlepsze gry sportowe 4K / 120 Hz. Tegoroczna seria telewizorów LG OLED ma doskonałe parametry obrazu i funkcje przydatne do grania oraz oglądania sportu.

Czytaj więcej...
12 milionów mieszkańców Polski

12 milionów mieszkańców Polski w zasięgu sieci 5G

2021-05-21

Operator Plus zasięgiem swojej najszybszej w Polsce sieci 5G objął już 12 milionów mieszkańców Polski. Sieć 5G 2600 TDD Plusa jest dostępna w ponad 160 miejscowościach we wszystkich 16 województwach. Dynamiczna budowa i rozwój sieci w całej Polsce będą kontynuowane.

Czytaj więcej...
Rozszerzenie emisji testowych

Rozszerzenie emisji testowych DVB-T2/HEVC

2021-05-21

Telewizja Polska SA oraz Emitel SA zawarły umowę na rozszerzenie emisji testowych w naziemnej telewizji cyfrowej w nowym standardzie nadawania DVB-T2/HEVC. Tym samym zasięg testowego nadawania jest sukcesywnie zwiększany – z dotychczasowych 5 do docelowych 49 lokalizacji. Od 1 maja br. testy obejmą swoim pełnym zasięgiem około 90 proc. populacji kraju.

Czytaj więcej...
Filmy wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer

Filmy wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer dostępne w VoD

2021-05-19

Canal+ Polska nawiązał współpracę z kolejnym studiem filmowym – Metro-Goldwyn-Mayer. Produkcje amerykańskiej wytwórni są dostępne do wypożyczenia online w niezależnym serwisie Premiery Canal+ oraz w usłudze Premiery VOD+ na dekoderach abonentów Canal+.

Czytaj więcej...
Najnowocześniejszy wóz transmisyjny Sony

Najnowocześniejszy wóz transmisyjny Sony w Polsacie

2021-05-19

Jeszcze w tym roku do floty produkcyjnej Polsatu dołączy nowy wóz transmisyjny, który będzie wykorzystywał technikę IP do produkcji i przesyłu sygnału. Jest przygotowywany przez Sony we współpracy z firmami 4Vision i Autokontener.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket