Artykuły

Telewizory HDR

Telewizory HDR - więcej szczegółów w obrazie

2017-09-21

Telewizory Ultra HD stanowią już większość oferty odbiorników TV. Najlepsze Ultra HD mają technikę HDR, zwiększającą ilość szczegółów. Pojawia się ona także w telewizorach Full HD, które mają współpracować z konsolami do gier HD, ale z funkcją HDR.

Czytaj więcej...
Rozrywka wielkiego formatu

Rozrywka wielkiego formatu - projektory

2017-09-19

Pomimo rosnących rozmiarów telewizorów, jeśli zależy nam na prawdziwym kinie w domu, projektory wciąż są rozwiązaniem, które pozwala uzyskać ekran o największych rozmiarach.

Czytaj więcej...
Determinanty cyfrowej rozrywki

Determinanty cyfrowej rozrywki

2017-09-19

Do pełnego cieszenia się jak najlepszym obrazem w domowym zaciszu niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Przede wszystkim musimy posiadać materiały źródłowe odpowiedniej jakości oraz dobrać rodzaj ekranu do pomieszczenia.

Czytaj więcej...
Telewizory na

Telewizory na sezon jesienny

2017-09-07

Jesień jest czasem, w którym sprzedaje się najwięcej telewizorów. Przedstawiamy, co najciekawszego zobaczymy w sklepach o tej porze roku.

Czytaj więcej...
Drony -

Drony - filmowanie z lotu ptaka

2017-02-01

Nowe możliwości filmowania i fotografowania stwarzają drony. Ujęcia z lotu ptaka czynią film atrakcyjniejszym. Coraz częściej są wykorzystywane na ślubach, sesjach plenerowych, w filmach reklamowych i kinowych, organizowane są ich wyścigi.

Czytaj więcej...
Wideorejestratory -

Wideorejestratory - bądź bezpieczny na drodze

2017-02-01

Pojawienie się na rynku wideorejestratorów doprowadziło do prawdziwej lawiny nagrań kierowców, które umieszczane były na najrozmaitszych serwisach internetowych. Jedne ku przestrodze, inne w celu piętnowania braku wyobraźni piratów drogowych.

Czytaj więcej...
Parametry kamer

Parametry kamer

2017-02-01

Wybór kamery z bogatej oferty rynkowej wymaga przeanalizowania wielu parametrów technicznych związanych z obrazem, dźwiękiem i zasilaniem.

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty dobrego filmowania

2017-03-23

Gdy kupujemy kamerę wideo, zależy nam przede wszystkim na najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Ostateczny wynik zależeć będzie od warunków oświetleniowych, wyposażenia oraz funkcji kamery.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket