Artykuły

Smart TV pod ręką

Smart TV pod ręką - odtwarzacze sieciowe i z androidem

2017-09-22

Obecnie gromadzimy masę cyfrowych materiałów. Niezbędne są więc narzędzia do ich wygodnego przechowywania i dostępu do nich na ekranie telewizora, smartfona czy projektora.

Czytaj więcej...
Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD

Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD - wzorcowy obraz

2017-09-21

Zwiększa się oferta odtwarzaczy Blu-ray Ultra HD 4K. Nareszcie telewizory Ultra HD będą mogły korzystać z wzorcowego źródła filmów i pokazać zalety obrazu 4K.

Czytaj więcej...
Multiroom

Multiroom - telewizja na wielu ekranach

2017-09-21

W domach wielopokoleniowych jest zazwyczaj kilka telewizorów i różnych źródeł filmów i programów telewizyjnych takich jak VoD z Internetu, dekodery DVB-T, DVB-S, odtwarzacze Blu-ray co sprawia, że jest wielu chętnych do oglądania różnych treści wideo o tej samej porze. Rozwiązaniem jest system multiroom, który umożliwi jednoczesny dostęp do telewizji wszystkim domownikom także na urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej...
Telewizja DVB-S2 HD i Ultra HD

Telewizja DVB-S2 HD i Ultra HD - bogata oferta programowa

2017-09-21

Na rynku platform satelitarnych konkurują ze sobą dwie: Cyfrowy Polsat i nc+, które dostarczają telewizję i dynamicznie rozwijają dodatkowe usługi, aby pozyskać nowych klientów. Dla entuzjastów filmów 4K pojawiły się pierwsze odbiorniki DVB-S Ultra HD 4K. Zwiększa się liczba kanałów nadających materiał wideo 4K.

Czytaj więcej...
Telewizory HDR

Telewizory HDR - więcej szczegółów w obrazie

2017-09-21

Telewizory Ultra HD stanowią już większość oferty odbiorników TV. Najlepsze Ultra HD mają technikę HDR, zwiększającą ilość szczegółów. Pojawia się ona także w telewizorach Full HD, które mają współpracować z konsolami do gier HD, ale z funkcją HDR.

Czytaj więcej...
Rozrywka wielkiego formatu

Rozrywka wielkiego formatu - projektory

2017-09-19

Pomimo rosnących rozmiarów telewizorów, jeśli zależy nam na prawdziwym kinie w domu, projektory wciąż są rozwiązaniem, które pozwala uzyskać ekran o największych rozmiarach.

Czytaj więcej...
Determinanty cyfrowej rozrywki

Determinanty cyfrowej rozrywki

2017-09-19

Do pełnego cieszenia się jak najlepszym obrazem w domowym zaciszu niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Przede wszystkim musimy posiadać materiały źródłowe odpowiedniej jakości oraz dobrać rodzaj ekranu do pomieszczenia.

Czytaj więcej...
Telewizory na

Telewizory na sezon jesienny

2017-09-07

Jesień jest czasem, w którym sprzedaje się najwięcej telewizorów. Przedstawiamy, co najciekawszego zobaczymy w sklepach o tej porze roku.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket