Artykuły

Wspiera

Wspiera pracowników ochrony zdrowia

2023-01-12

Działająca od 17 lat przy grupie Amica Fundacja Amicis, wzorem lat ubiegłych, odwiedziła w ramach przeprowadzanej akcji świątecznej dwa oddziały szpitalne, przekazując zespołowi medycznemu prezenty w postaci drobnego sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Polska najlepszą lokalizacją produkcyjną

Polska najlepszą lokalizacją produkcyjną w regionie EMEA

2023-01-11

Sporządzony przez firmę Cushman & Wakefield ranking „Manufacturing Risk Index” (MRI) uwzględnia szereg istotnych wskaźników, które pozwalają ocenić względną atrakcyjność 45 krajów pod względem lokowania w nich produkcji.

Czytaj więcej...
Europejskie badanie

Europejskie badanie Pet Living 2022

2023-01-11

 

Wyniki badania Pet Living 2022, przeprowadzonego przez Samsung, pokazały zależność pomiędzy rosnącą liczbą zwierząt domowych, a technologicznymi wyborami Europejczyków.

Czytaj więcej...
Conor Pierce

Conor Pierce nowym prezesem Samsunga w Polsce

2023-01-11

Conor Pierce – corporate vice president i dotychczasowy szef działu mobile (MX) na rynki Wielkiej Brytanii oraz Irlandii – objął funkcję prezesa Samsung Electronics Polska. Conor Pierce jest drugim niekoreańskim prezesem Samsunga w Polsce, co pokazuje jego niezwykle silny głos w strukturach firmy.

Czytaj więcej...
Targi

Targi Ambiente 2023

2023-01-09

Po trzyletniej, spowodowanej pandemią przerwie powracają targi Ambiente. Wydarzenie odbędzie się w okresie od 3 do 7 lutego 2023 na terenach targowych we Frankfurcie nad Menem.

Czytaj więcej...
Zmiany w zarządzie

Zmiany w zarządzie BSH Hausgeräte GmbH

2023-01-08

Z dniem 1 stycznia 2023 r. dr Alexander Dony i Rudolf Klötscher dołączyli do zarządu BSH Hausgeräte GmbH. Zastąpili CMO Matthiasa Ginthuma, który zdecydował się przejść na emeryturę z dniem 31 marca 2023 r., po dziesięciu bardzo udanych latach w zarządzie.

Czytaj więcej...
Pozostaje

Pozostaje w Messe Berlin

2023-01-07

Clarion Events i gfu Consumer & Home Electronics GmbH doszły do porozumienia z Messe Berlin, żeby targi IFA pozostały na berlińskich terenach wystawowych.

Czytaj więcej...
IoT motorem napędowym wzrostu

IoT motorem napędowym wzrostu rynku małego AGD

2022-12-12

Według nowego raportu ResearchAndMarkets.com szybkie przyjęcie Internetu rzeczy (IoT) napędza wzrost w sektorze małego sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Kampania

Kampania „Na błysk”

2022-12-10

Amica rozpoczęła kampanię odkurzaczy pionowych, której celem jest pokazanie, że nawet w okresie okołoświątecznym sprzątanie może być szybkie, łatwe i efektywne.

Czytaj więcej...
Rosnąca popularność

Rosnąca popularność parków handlowych

2022-12-06

W trzecim kw. 2022 r. oddano w Polsce prawie 120 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej. Powstało 8 nowych obiektów – aż 5 z nich to parki handlowe.

Czytaj więcej...
Kilkanaście publicznych kampanii i programów edukacyjnych!

Kilkanaście publicznych kampanii i programów edukacyjnych! [promocja]

2022-12-05

ASEKOL PL w ramach publicznych kampanii edukacyjnych co roku podejmuje działania mające na celu zwiększanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Akcje prowadzone przez ASEKOL PL w ramach publicznych kampanii edukacyjnych wspomagają osiągnięcie wysokiego poziomu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii oraz opakowań. Prowadzone działania adresowane są nie tylko do aktywnych ekologicznie osób, ale również do tych, którym zależy na szybkim i bezpiecznym pozbyciu się elektroodpadów.

Czytaj więcej...
Uproszczony i wygodny leasing

Uproszczony i wygodny leasing w kilka minut

2022-11-30

Media Expert wzmacnia ofertę dla biznesu, oferując uproszczony i wygodny leasing od pierwszego dnia działalności. Decyzja o przyznaniu leasingu w uproszczonej procedurze ma zapadać w ciągu kilku minut, a sam proces jego uruchomienia będzie w pełni zautomatyzowany i będzie wymagać jedynie okazania dowodu osobistego przez kupującego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket