Artykuły

Typy

Typy urządzeń akumulatorowych

2019-07-15

Pierwsze elektronarzędzia bezprzewodowe pojawiły się już w latach 60. ubiegłego wieku. w roku 1961 r. firma Black+Decker wprowadziła na rynek pierwszą bezprzewodową wiertarkę na świecie. od tego czasu akumulatorowa rewolucja trwa i obecnie praktycznie każdy producent elektronarzędzi ma w ofercie takie produkty jako bardzo istotną pozycję.

Czytaj więcej...
Komfortowa praca

RUSZTOWANIA I DRABINY

Komfortowa praca na wysokości

2019-06-25

Wykonywanie rozmaitych prac na wysokości, nie tylko tych remontowo-budowlanych, może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście na rynku dostępne są różnego typu drabiny, rusztowania, a wręcz całe systemy rusztowań, niezastąpionych w wielu sytuacjach.

Czytaj więcej...
Ręczne narzędzia

NARZĘDZIA RĘCZNE

Ręczne narzędzia do prac remontowych

2019-06-25

Przy pracach remontowych czy wykończeniowych niezbędne są wydajne elektronarzędzia. Ważne są jednak także sprzęty podstawowe, jak narzędzia ręczne, bez których niemożliwe byłoby wykonanie wielu prac.

Czytaj więcej...
W stolarskim

FREZARKI GÓRNOWRZECIONOWE

W stolarskim warsztacie

2019-06-24

Frezarki górnowrzecionowe to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu stolarskiego. Na rynku dominuje oferta uradzeń zasilanych sieciowo, jednak coraz większą popularnością cieszą się również modele akumulatorowe, które przekonują przede wszystkim swobodą pracy.

Czytaj więcej...
Automatyka w ogrodzie

Automatyka w ogrodzie - Roboty koszące

2019-03-27

Dotychczasowi producenci maszyn koszących i nowi gracze na rynku proponują nowe rozwiązania techniczne ułatwiające pracochłonną czynność koszenia, a nawet wyręczające nas w jej wykonywaniu.

Czytaj więcej...
Typy

Typy kosiarek

2019-03-27

Na rynku wciąż dominują urządzenia zasilanie z sieci elektrycznej lub z silnikami spalinowymi. Jednak w ostatnim czasie znacząco rośnie pozycja narzędzi akumulatorowych, które łączą najlepsze cechy urządzeń sieciowych i spalinowych.

Czytaj więcej...
Cechy dobrej

Cechy dobrej kosiarki

2019-03-27

Równo przystrzyżony trawnik to powód do dumy dla właściciela posesji. Jednak aby taki był, niezbędne jest odpowiednie urządzenie koszące, którego wybór nie jest łatwy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket