Artykuły

Publikuje nowy raport

Publikuje nowy raport o zrównoważonym rozwoju

2021-02-03

Firma Kärcher opublikowała swój nowy raport dotyczący zrównoważonego rozwoju. Po raz pierwszy pojawił się on tylko w formie cyfrowej. Główny nacisk położono na Strategię Zrównoważonego Rozwoju 2025 i osiągnięcia na przestrzeni ostatnich lat we wszystkich obszarach, w których działa firma.

Czytaj więcej...
Rodzinna wyprawa

Rodzinna wyprawa po drzewko świąteczne

2020-12-15

Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki. Wiele osób chce cieszyć się niepowtarzalnym zapachem igieł, dlatego marzy o naturalnym, żywym drzewku. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas rodzinna wyprawa na plantację. Tam z łatwością wybierzemy najlepszy dla nas iglak. Samodzielne wycięcie świerku czy jodły, a potem ich oprawienie nie sprawi nam problemów, jeśli dysponujemy odpowiednimi narzędziami – sprawdzą się one nie tylko „od święta”.

Czytaj więcej...
Ósma edycja raportu

Ósma edycja raportu „Polskie Spółki Budowlane” (2020)

2020-12-02

Przychody największych 15 podmiotów budowlanych na polskim rynku przekroczyły 32 mld zł, co oznacza niewielki spadek (o 1,4 proc.) w stosunku do 2018 r, natomiast rok do roku, głównie za sprawą popytu na usługi budowlane w sektorze infrastrukturalnym, o prawie 20 mld zł wzrosła wartość produkcji budowlano-montażowej.

Czytaj więcej...
Zebrała ponad

Zebrała ponad 600 ton elektroodpadów

2020-12-02

Ogromne zaangażowanie klientów i pracowników, imponujący wynik zebranych 612 t elektroodpadów oraz prawie 400 tysięcy rozdanych sadzonek wrzosów – tak Castorama podsumowała tegoroczną edycję akcji „Kwiaty za elektrograty”.

Czytaj więcej...
Pierwsze w Polsce

Pierwsze w Polsce wielkie targi branżowe on-line

2020-12-02

Jak nie ruszając się z biura, zawrzeć biznesowe kontrakty na materiały budowlane oraz towary dla domu i ogrodu warte 135 mln zł? Pokazało to 78 dostawców i 236 partnerów grupy PSB w dniach 8 i 9 września br.

Czytaj więcej...
Platforma akumulatorowa

Platforma akumulatorowa Power for All Alliance

2020-12-02

Bosch Power Tools udostępniło swoją platformę akumulatorową 18 V innym producentom. To krok milowy w rozwoju techniki akumulatorowej Boscha.

Czytaj więcej...
Przejęcie

Przejęcie Heylo GmbH

2020-12-02

Pod koniec października br. grupa Dantherm przejęła firmę Heylo GmbH w Niemczech, czołowego dostawcę przenośnych produktów do ogrzewania, osuszania i oczyszczania powietrza na rynku niemieckim i szwajcarskim.

Czytaj więcej...
Realizuje projekty związane z wodą

Realizuje projekty związane z wodą we współpracy z Globalnym Funduszem Przyrody

2020-12-01

Alfred Kärcher SE & Co. KG oraz Global Nature Fund (GNF) coraz bardziej koncentrują swoje wspólne zaangażowanie w Afryce i Ameryce Południowej. Skupiają się tam na dostarczaniu ludności czystej wody pitnej.

Czytaj więcej...
Po raz szósty wspiera

Po raz szósty wspiera Thank Your Cleaner Day

2020-11-08

21 października odbył się po raz szósty na świecie i drugi w Polsce Thank Your Cleaner Day, czyli dzień osób sprzątających zawodowo.

Czytaj więcej...
Rewolucja

Rewolucja akumulatorowa trwa!

2020-10-30

Makita to światowy lider z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych oraz spalinowych). Przez cały ten okres pamięta o odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego, a ochronę środowiska traktuje za jeden z kluczowych kierunków swojej działalności.

Czytaj więcej...
Kärcher po raz szósty wspiera

Kärcher po raz szósty wspiera Thank Your Cleaner Day

2020-10-18

Thank Your Cleaner Day 2020 odbędzie się już po raz szósty na świecie i drugi w Polsce. Święto jest szczególnym dniem dla całej branży czystościowej, bo dedykowane jest przede wszystkim pracownikom sprzątającym i znaczeniu ich pracy dla społeczeństwa. W trudnych miesiącach pandemii przekonujemy się wszyscy, że czystość otoczenia jest istotna nie tylko dla naszego samopoczucia czy komfortu, ale jest jakże ważna dla zdrowia i bezpieczeństwa nas i naszych bliskich.

Czytaj więcej...
Zatroszczył się

Zatroszczył się o zabytki Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

2020-09-07

Firma Kärcher słynie ze swoich akcji czyszczenia ważnych dla kultury i dziedzictwa obiektów na całym świecie. Na długiej liście wyczyszczonych miejsc znajdują się takie ikony jak London Eye w Londynie, twarze prezydentów USA w Mount Rushmore, kolumnada na placu Świętego Piotra w Rzymie i wiele więcej. Swoje kompetencje firma udowodniła znów, wspierając Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket