Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Strzyżarka do włosów

AURORA

Strzyżarka do włosów AU3084

2020-07-01

Domowy fryzjer

Zamknięcie salonów fryzjerskich pokazało, że czasem kwestię męskiej fryzury trzeba wziąć we własne ręce, pomoże w tym np. strzyżarka do włosów AU3084 marki Aurora.

Czytaj więcej...
Czajnik turystyczny GCT-600B/C

GOTIE

Czajnik turystyczny GCT-600B/C i lodówka GLT-240B/G

2020-07-01

Zestaw wakacyjnego podróżnika

Przygotowana przez markę Gotie linia produktów Evertravel to propozycja dla miłośników podróży i kampingów, którzy cenią sobie niezależność. Znajdziemy w niej czajnik oraz lodówkę turystyczną.

Czytaj więcej...
Ekspresy automatyczne

MIELE

Ekspresy automatyczne CM5 Silence

2020-07-01

Poranek z smakowitą kawą

Z pewnością większość miłośników kawy lubi, jak rano budzi ich jej aromat, a nie dźwięk młynka. W nowej linii ekspresów Miele CM5 Silence, jak wskazuje sama nazwa, położono największy nacisk na ich wyciszenie. Urządzenia są dostępne w dwóch wersjach: CM 5310 oraz CM 5510.

Czytaj więcej...
Wzmacnia pozycję rynkową

BETTER PRODUCT

Wzmacnia pozycję rynkową marki Gotie

2020-07-01

Globalna pandemia nie przeszkadza polskiej firmie Better Product w ekspansji na rynkach rodzimym i zagranicznym. Na uwagę zasługują przede wszystkim marki własne, których produkty wyróżniają się znakomitą specyfikacją.

Czytaj więcej...
Z główną nagrodą w konkursie

Z główną nagrodą w konkursie „Kuchnia Wybór Roku” 2020

2020-07-01

Dwa urządzenia niemieckiego producenta przeznaczone do mycia okien i innych gładkich powierzchni w domu zostały wybrane produktami roku 2020. Główną nagrodę w kategorii duże i małe AGD zdobył „duet marzeń” w walce ze smugami i zaciekami na szybach – myjka do okien WV 6 oraz pad czyszczący KV 4.

Czytaj więcej...
W programie

iROBOT

W programie „Patent na dom”

2020-07-01

Marka iRobot wraz z TVN zapraszają do nowego programu, w którym Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Miruć pokażą, jak z pomysłem zmienić wnętrza. Partnerem strategicznym programu jest marka iRobot.

Czytaj więcej...
Pandemia będzie sprzyjać producentom

SHARP

Pandemia będzie sprzyjać producentom oczyszczaczy powietrza

2020-07-01

Smog, zanieczyszczone powietrze oraz sposoby poprawy jego jakości, obok zmian klimatycznych, to jedno z najpoważniejszych wyzwań cywilizacyjnych. Obecnych i przyszłych. W okresie pandemii i wzmożonej debaty na temat skuteczności maseczek zabezpieczających przed wirusem temat mechanicznego oczyszczania powietrza, którym oddychamy, staje się szczególnie aktualny

Czytaj więcej...
Kontynuuje współpracę

CROCK-POT

Kontynuuje współpracę z Janem Kuroniem

2020-07-01

Marka Crock-Pot, pionier slow cookingu, kontynuuje współpracę z dotychczasowym ambasadorem – Janem Kuroniem. Doświadczony szef kuchni w dalszym ciągu będzie szerzył w Polsce wiedzę na temat wolnowarów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket