Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Mop parowy SC 3 EasyFix

KAERCHER

Mop parowy SC 3 EasyFix z „iF Design” 2020

2020-07-01

Mop parowy SC 3 EasyFix marki Kärcher został laureatem tegorocznej nagrody „iF Design Award”. Po raz kolejny czołowy światowy dostawca techniki czyszczenia znalazł się wśród laureatów cieszącej się światową sławą nagrody.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Triflex wyróżniony

MIELE

Odkurzacz Triflex wyróżniony „Red Dot Desgin Award”

2020-07-01

Triflex HX1, bezprzewodowy odkurzacz Miele, otrzymał „Red Dot Design Award” za wyjątkowe wzornictwo. Prestiżowa nagroda przyznawana jest co roku produktom, które wyróżnia najlepsza jakość projektu.

Czytaj więcej...
Świętuje

ELDOM

Świętuje 25. urodziny!

2020-07-01

Jedna z najbardziej znanych polskich marek sprzętu AGD – Eldom świętuje 25. urodziny. Z tej okazji dla swoich klientów przygotowała atrakcyjne konkursy.

Czytaj więcej...
Produkcja nowego Tassimo

BSH

Produkcja nowego Tassimo w Głogowie Małopolskim

2020-07-01

Firma BSH ruszyła z produkcją najnowszego modelu ekspresu Tassimo w fabryce drobnego AGD w Głogowie Małopolskim. Produkcja nowego sprzętu w podrzeszowskim zakładzie oznacza większe wykorzystanie zdolności produkcyjnych fabryki, wdrożenie nowych standardów, procesów oraz rozwój kompetencji w obszarze R&D.

Czytaj więcej...
Wspiera trójmiejskie szpitale

DLF

Wspiera trójmiejskie szpitale w walce z COVID-19

2020-07-01

Gdyńska spółka DLF, autoryzowany dystrybutor marki iRobot, wspiera trójmiejskie szpitale zakaźne w walce z koronawirusem. Spółka przekazała 3000 maseczek ochronnych, które mają pomóc personelowi szpitalnemu w walce z wirusem.

Czytaj więcej...
Dezynfekcja ubrań

ZELMER

Dezynfekcja ubrań z funkcją Zdrowie

2020-07-01

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obecnej sytuacji na świecie, Zelmer wprowadził do oferty żelazko parowe ZIR3200 Healthy i generator pary ZIS 8700 Healthy, które umożliwiają dezynfekcję odzieży

Czytaj więcej...
Zmywarka

AMICA

Zmywarka DIM665ACG

2020-06-30

Oferta zmywarek marki Amica powiększyła się o nowe modele wyposażone w funkcję OpenDry. Jednym z nich jest DIM665ACG, czyli energooszczędne i funkcjonalne urządzenie do zabudowy o szerokości 60 cm. Komora ze stali nierdzewnej pomieści 12 kompletów naczyń.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

MASTER

Oczyszczacz powietrza MAS 13

2020-06-29

Przemysłowe oczyszczanie

Oczyszczacze powietrza to świetny sposób na zapewnienie czystego powietrza w pomieszczeniu. Udowodniono, że oprócz usuwania nieprzyjemnych zapachów, kurzu, alergenów pomagają również w walce z niektórymi bakteriami w powietrzu, skutecznie zmniejszając ryzyko infekcji.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket