Amica do każdej przestrzeni kuchennej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników w zakresie oszczędności przestrzeni przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszej techniki do prawidłowego i długotrwałego przechowywania produktów spożywczych, Amica oferuje użytkownikom praktyczne chłodziarki do zabudowy z komorą niskich temperatur.

Te urządzenia wyróżnia przede wszystkim oszczędność przestrzeni dzięki zastosowaniu kompaktowej konstrukcji przy jednoczesnym wyposażeniu sprzętów w najnowocześniejsze systemy i funkcje wspomagające prawidłowe i długotrwałe przechowywanie żywności. Sprzęty marki Amica to BM210.4(E) o pojemności całkowitej 171 l oraz BM132.3(E) o pojemności całkowitej 116 l. Oferują takie same funkcje, a różnią się wyłącznie gabarytami, a co za tym idzie – pojemnością. Wybór modelu powinien zależeć od potrzeb i preferencji użytkownika w zakresie ilości przechowywanych produktów spożywczych. Wewnątrz chłodziarki do dyspozycji użytkownika są 3 i 2, w zależności od pojemności urządzenia, szklane półki z funkcją FlexiShelf. Ta funkcja to możliwość elastycznej konfiguracji wnętrza lodówki. W praktyce, jeśli jakiś produkt nie mieści się, można zaaranżować wnętrze urządzenia chłodniczego według potrzeb. Półki można wyjmować i zmieniać ich położenie tak, jak tego potrzebujemy. Półki FlexiShelf maksymalizują wykorzystanie przestrzeni. Co ważne, mimo częstych zmian aranżacji lodówki bardzo łatwo utrzymać w czystości dzięki specjalnemu wyprofilowaniu przetłoczeń na ściankach. Takie samo rozwiązanie zostało zastosowane na wewnętrznej stronie drzwi. Balkoniki DoorShelf to odpowiedni sposób na bezpieczne przechowywanie mniejszych gabarytowo produktów spożywczych, a także słoiczków czy butelek.

W obu urządzeniach chłodniczych marki Amica zastosowano praktyczną komorę niskich temperatur oznaczoną czterema gwiazdkami. Gwiazdki informują o maksymalnej temperaturze mrożenia, jaką może zagwarantować dany model lodówki. Temperatura mrożenia ma decydujący wpływ na okres przechowywania produktów. W tym wypadku temperatura mrożenia wynosi do -18 °C, a produkty mogą być w niej przechowywane nawet do 1 rokuMontaż zarówno modelu BM210.4(E), jak i BM132.3(E) jest bardzo prosty dzięki zastosowaniu systemu Slide- System. Drzwi lodówek oraz elementy zabudowy mają oddzielne zawiasy, które nie są połączone ze sobą na stałe. Pracują, przemieszczając się względem siebie po specjalnych szynach. Takie rozwiązanie sprawia, że łatwiej jest też zdemontować poszczególne elementy, np. podczas przeprowadzki czy remontu.

Amica
2024-04-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket