Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zapisz w

IFA

Zapisz w kalendarzu

2017-11-20

Targi IFA przedstawiły ofertę imprez, w których biorą udział i organizują w 2018 r.

Czytaj więcej...
Centrum Kompetencyjne AB SA

AB

Centrum Kompetencyjne AB SA zaprasza na warsztaty Microsoft 365

2017-11-20

Centrum Kompetencyjne AB S.A. - ośrodek oferujący szkolenia z zakresu rozwiązań w teorii oraz praktyce dotyczących najnowszych technologii IT oraz kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym – zaprasza Partnerów firmy AB S.A. na bezpłatne warsztaty Microsoft 365, które odbędą się Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie.

Czytaj więcej...
Boże Narodzenie w oczach

WESTWING

Boże Narodzenie w oczach Polaków, Czechów i Słowaków

2017-11-15

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia najwcześniej zaczynają Czesi – co czwarty mieszkaniec tego kraju pierwsze upominki i dekoracje kupuje już pod koniec lata. Słowacy częściej sięgają po choinkę sztuczną niż żywą, a Polacy, najpóźniej spośród trzech ankietowanych nacji, zaczynają odczuwać świąteczny nastrój. Takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez Westwing Home & Living, największy w Polsce klub zakupowy z produktami do wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Czytaj więcej...
W trosce o czystsze powietrze

PHILIPS

W trosce o czystsze powietrze

2017-11-15

Zanieczyszczone powietrze ma negatywny wpływ na nasze zdrowie. Pomimo tego, że masz mały wpływ na jakość powietrza na zewnątrz, możesz zatroszczyć się o jakość powietrza, którym oddychasz Ty i Twoi najbliżsi w domu.

Czytaj więcej...
Biznes pod lupą

NEURO DEVICE

Biznes pod lupą nowych technologii

2017-11-15

Facetracking, EEG, ECG, EMG, eyetracking – najnowsze technologie, które w ostatnich czasach pojawiają się na rynku, diametralnie zmieniają sposób naszego funkcjonowania i możliwości jego analizy. Także w biznesie, medycynie, architekturze, motoryzacji czy organizacji pracy. Od niedawna w Warszawie znajdują się najnowocześniejsze na świecie urządzenia, dzięki którym można sprawdzić, jak odbieramy różnego rodzaju bodźce z otoczenia (takie jak zdjęcia, teksty, plakaty czy filmy) oraz jak zachowujemy się w wirtualnej rzeczywistości – środowisku coraz częściej wykorzystywanym w biznesie.

Czytaj więcej...
Podsumowanie wyników

CYFROWY POLSAT

Podsumowanie wyników trzeciego kwartału 2017 roku

2017-11-14

Ponad pół miliona nowych usług kontraktowych i jedna czwarta klientów z ofertą multiplay

Czytaj więcej...
Morawiecki ocenia rynek AGD:

ZIPSEE

Morawiecki ocenia rynek AGD: „Polska potęgą w produkcji AGD”

2017-11-14

„Polska – europejską potęgą w produkcji sprzętu AGD, zajmuje trzecie miejsce w Europie”. W ten sposób, podczas poniedziałkowej prezentacji raportu „Polska rewolucja w segmencie smart”, wypowiadał się o branży produkcji AGD wicepremier i minister rozwoju i finansów  Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej...
Fuzja kultowych targów

AUDIO VIDEO SHOW & SMART HOME

Fuzja kultowych targów

2017-11-13

Dotychczasowa formuła targów Audio Video Show została rozszerzona. Od tego roku wydarzenie to nosi nazwę Audio Video Show & Smart Home. Oprócz setek wystawców z dziedziny perfekcyjnego dźwięku i wizji, obecni będą również eksperci oraz najlepsi producenci rozwiązań pozwalających na zautomatyzowane zarządzanie domem. Połączone ze sobą Audio Video Show oraz Targi Dom Inteligentny odbędą się w dniach od 17 do 19 listopada 2017 r.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket