Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Prezentuje przyszłość

PHILIPS

Prezentuje przyszłość osobistej pielęgnacji

2019-02-27

Targi CES 2019 były dla firmy Philips okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań „inteligentnych” z dziedziny pielęgnacji osobistej. Holenderska marka pokazała, jak w niedalekiej przyszłości będziemy dbać o urodę i higienę.

Czytaj więcej...
ENA 8 Metropolitan Black

JURA

ENA 8 Metropolitan Black zdobywa „iF Design Award”

2019-02-27

Niewielki, niezwykły, nieskomplikowany – w pełni automatyczny ekspres do kawy JURA przekonał 67-osobową komisję ekspertów i został wyróżniony jedną z najbardziej prestiżowych nagród branży wzornictwa.

Czytaj więcej...
AGD i RTV

GERDA BROKER

AGD i RTV w grudniowych wydatkach Polaków

2019-02-27

W grudniu Polacy robili raczej skromne zakupy. Sprzedaż detaliczna była większa niż rok wcześniej jedynie o 4,7 proc. To wynik najsłabszy od kwietnia 2018 r. Ekonomiści spodziewali się wzrostu o 7,7 proc.

Czytaj więcej...
Wprowadza markę

BETTER PRODUCT

Wprowadza markę Hydromed

2019-02-27

Do oferty firmy Better Product, którą znamy z dystrybucji niszowych i wyjątkowych produktów marki Gotie, trafiła nowa marka – Hydromed.

Czytaj więcej...
Stanowisko branży AGD do

APPLiA POLSKA

Stanowisko branży AGD do „Polityki energetycznej Polski...”

2019-02-27

Związek producentów AGD, APPLiA Polska przygotował stanowisko wobec „Polityki energetycznej Polski...”. Popierając działania przewidziane w celu zwiększenia efektywności energetycznej, apeluje o stworzenie systemu wsparcia oszczędności energii elektrycznej przez gospodarstwa domowe.

Czytaj więcej...
Nawilżacz Oskar wyróżniony przez

STADLER FORM

Nawilżacz Oskar wyróżniony przez Öko-Test

2019-02-27

Öko-Test przetestowało kilka nawilżaczy pod względem wydajności, higieny, funkcji i zgodności z normami środowiskowymi. W gronie tym znalazł się nawilżacz Stadler Form Oskar i wypadł w nim bardzo dobrze.

Czytaj więcej...
Partnerstwo z platformą

KAERCHER

Partnerstwo z platformą Plug and Play

2019-02-27

Alfred Kärcher SE & Co. KG ogłosiło partnerstwo z platformą innowacji Plug and Play. Amerykańska firma z siedzibą w Dolinie Krzemowej prowadzi największą platformę innowacji dla sektora Internetu rzeczy (IoT).

Czytaj więcej...
Usługa

ILIFE

Usługa „Serwis dla wszystkich”

2019-02-27

Marka Ilife na polskim rynku zadebiutowała w drugiej połowie zeszłego roku. Jednak już wcześniej roboty chińskiego producenta cieszyły się w naszym kraju dużą popularnością. Na jej fali oficjalny dystrybutor, firma Polor Sp. z o.o., postanowił objąć wsparciem serwisowym również sprzęt z prywatnego importu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket