Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Inwestuje w centrum logistyczne

BSH

Inwestuje w centrum logistyczne we Wrocławiu

2018-06-09

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego rozpoczęła budowę nowego centrum logistycznego we Wrocławiu. To kolejna ważna inwestycja grupy BSH przy ul. Żmigrodzkiej 143. Obiekt o powierzchni 30 tys. m2 będzie obsługiwał dwie fabryki.

Czytaj więcej...
Nowe kanały i serwisy sportowe

CYFROWY POLSAT

Nowe kanały i serwisy sportowe

2018-06-09

Po raz pierwszy w Polsce wszystkie mecze Ligi Mistrzów od sezonu 2018/2019 będą dostępne na żywo w jakości Super HD i testowo w 4K.

Czytaj więcej...
Gaz w cenie i na czasie!

FREGGIA

Gaz w cenie i na czasie!

2018-06-08

Klienci poszukujący piekarników gazowych mają twardy orzech do zgryzienia. Obecnie na polskim rynku jest tylko kilka firm, które oferują tego typu urządzenia. Czy to oznacza, że era pieców zasilanych gazem się kończy? Absolutnie nie.

Czytaj więcej...
Kolumny w kinie domowym

Kolumny w kinie domowym

2018-06-07

Dobierając sprzęt do systemu kina domowego, nie należy zapominać o tym, jak ważną rolę odgrywają w nim kolumny głośnikowe. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać klasyczne konstrukcje podłogowe, modele naścienne lub do zabudowy, a nawet stworzyć bezprzewodowe kino domowe.

Czytaj więcej...
Światowy lider i

TEFLON

Światowy lider i marka z tradycjami

2018-06-07

Marka Teflon™, należąca do koncernu Chemours, to reprezentant niezwykle szerokiej gamy produktów i rozwiązań. Chemours bazuje na wiedzy, jaką o świecie dostarcza człowiekowi tak skomplikowana, aczkolwiek ważna i potrzebna dziedzina jak chemia. Firma oferuje liczne rozwiązania oparte na praktycznych zastosowaniach kolejnych innowacji.

Czytaj więcej...
Mundial 2018 w 4K

Mundial 2018 w 4K

2018-06-06

Producenci telewizyjni najchętniej realizują duże imprezy sportowe. Na obecnym etapie rozwoju telewizji 4K jest to duże wyzwanie techniczne. Najbliższe wydarzenie to FIFA World Cup Russia 2018. Jak i gdzie oglądać piłkarskie zawody, opisujemy w artykule.

Czytaj więcej...
Netia w sieci sprzedaży

CYFROWY POLSAT

Netia w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

2018-06-05

Już za 2 tygodnie, od 18 czerwca, usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa. Dzięki temu z usługami Netii będzie się można zapoznać i je nabyć w znacznie większej niż dotychczas liczbie punktów w całej Polsce. Zyskają też klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy będą mogli kupić usługi Netii z rabatem smartDOM. Na początku, w ramach pilotażu, będzie to możliwe w 181 punktach sprzedaży, a docelowo w całej sieci sprzedaży Grupy Cyfrowy Polsat.

Czytaj więcej...
Polk Audio i Definitive Technology w ofercie

HORN DISTRIBUTION

Polk Audio i Definitive Technology w ofercie

2018-06-05

Na mocy decyzji podjętej przez właściciela grupy Sound United, do której należą marki Polk Audio i Definitive Technology, firma Horn Distribution przejęła wyłączną dystrybucję w Polsce pełnej oferty tych dwóch amerykańskich brandów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket