Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zaprasza na wrześniowe Max Expo

GALICJA TOMASZEK

Zaprasza na wrześniowe Max Expo

2019-07-01

Znamy datę kolejnej, 5. już edycji targów Max Expo. W tym roku impreza, organizowana jak zwykle na wielką skalę i z olbrzymim rozmachem, odbędzie się w dniach od 13 do 15 września. Targi ponownie zagoszczą w malowniczo położonym hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Czytaj więcej...
Odkryj

AMICA

Odkryj kuchnię na nowo

2019-07-01

Marka Amica rozpoczęła nową kampanię reklamową, w której promuje linię sprzętów kuchennych do zabudowy zaprojektowaną w oparciu o obserwacje, badania i testy sprzętu w domach użytkowników.

Czytaj więcej...
Właściwy wybór

ELECTRO-SYSTEM

Właściwy wybór na jesieni

2019-07-01

dr Robert Wawrzonek, prezes zarządu ELECTRO – SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

Za nami wybory do Europarlamentu. Jak zawsze po wyborach są wygrani, przegrani, świętujący zwycięstwo lub ci, którzy leczą rany po porażce. Każdy z nas ocenia, kto jest kim, według własnych poglądów, i to chyba jest największą zaletą demokracji. Kolejne wybory na jesieni. Jak się okazuje, dla niektórych z nas będą to nie tylko wybory parlamentarne, ale i te związane z biznesem i ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ZSEE).

Czytaj więcej...
Znamy datę

ELECTRONICS SHOW

Znamy datę przyszłorocznej edycji

2019-07-01

Poznaliśmy datę trzeciej edycji targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. W 2020 r. impreza została zaplanowana na 8–10 maja.

Czytaj więcej...
„Sounds Clever”

TAGA HARMONY

„Sounds Clever” targów High End 2019

2019-07-01

Stereofoniczny system audio oparty na urządzeniach marki TAGA Harmony otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Sounds Clever”, przyznawane z inicjatywy High End Society – organizatora targów High End w Monachium.

Czytaj więcej...
Porozumienie z

SOUND UNITED

Porozumienie z Onkyo Corporation

2019-07-01

Firma Sound United zawarła wstępne porozumienie w sprawie przejęcia działu konsumenckiego audio korporacji Onkyo, do której należą marki Onkyo, Pioneer, Pioneer Elite i Integra.

Czytaj więcej...
Porozmawiaj

MEDIA MARKT

Porozmawiaj przez Asystenta Google

2019-07-01

Sieć sklepów MediaMarkt uruchomiła wirtualnego Asystenta Google. Umożliwia on szybkie uzyskanie informacji na temat oferty i zakupów w tej sieci. Co warte podkreślenia, MediaMarkt jest pierwszą w Polsce siecią sprzedaży z elektroniką użytkową, która zdecydowała się na takie rozwiązanie.

Czytaj więcej...
Nowy wzmacniacz

ARCAM

Nowy wzmacniacz w Monachium

2019-07-01

Targi hi-endowego sprzętu audio w Monachium obfitują w wyjątkowej jakości urządzenia do systemów stereofonicznych. Na tej wyjątkowej imprezie nie mogło zabraknąć sprzętu marki Arcam. Wśród najnowszych urządzeń można było zobaczyć m.in. model SA30.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket