Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Taste&Share, czyli mobilna aplikacja

ELECTROLUX

Taste&Share, czyli mobilna aplikacja stworzona w społecznym celu

2017-11-09

Od października dostępna jest już darmowa aplikacja mobilna Taste&Share stworzona z inicjatywy firmy Electrolux – wiodącego producenta sprzętu AGD. Aplikacja ma pomóc w walce z marnowaniem żywności w Polsce. Dzięki niej, użytkownicy będą mogli w prosty sposób dzielić się jedzeniem, które w innym przypadku trafiłoby do kosza. Aplikację można pobrać z GooglePlay oraz AppStore.

Czytaj więcej...
Miliony winyli na Audio Video Show

AUDIO VIDEO SHOW

Miliony winyli na Audio Video Show

2017-11-09

Podczas trwania największych w Polsce targów sprzętu audio-video – Audio Video Show, odwiedzający w dniach 17-19 listopada będą mieli niepowtarzalną możliwość nabycia najlepszych płyt winylowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wszystko za sprawą największej strefy winylowej w Polsce, która rozciągnie się na dwa obiekty – stadion PGE Narodowy oraz hotel Radisson Blu Sobieski.

Czytaj więcej...
Czysty dom, czyste powietrze

ELECTROLUX

Czysty dom, czyste powietrze – proste sposoby na radzenie sobie ze smogiem

2017-11-09

Początek chłodnych dni oznacza rozpoczęcie sezonu smogowego. Wydaje się, że każdy wie, czym smog jest. Czasami zapominamy jednak, że z zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu borykamy się nie tylko wychodząc na spacer czy zakupy, lecz także w domu i biurze. Electrolux – szwedzki producent sprzętu AGD, radzi, jak w prosty sposób chronić się przed smogiem.

Czytaj więcej...
Z nową strategią komunikacji

KOMPUTRONIK

Z nową strategią komunikacji

2017-11-09

Dla tych którzy… są ciekawi kulisów nowej strategii komunikacyjnej marki Komputronik, przedstawiamy case study ich najnowszej kampanii.

Czytaj więcej...
Inteligentne rozwiązania na

FIBARO

Inteligentne rozwiązania na sezon grzewczy

2017-11-08

Polski system smart home, wzbogacił się o dwa nowe rozwiązania na obecny sezon grzewczy. The Heat Controller (głowica termostatyczna) pozwala na zdalne zarządzanie ogrzewaniem w domu i znaczną oszczędność rachunków, a CO Sensor (czujnik czadu) zadba o bezpieczeństwo i komfort domowników. Oba produkty zaprezentowano dziś w warszawskim salonie FIBARO Experience Center.

Czytaj więcej...
7 wskazówek, jak wybrać telewizor i

TCL

7 wskazówek, jak wybrać telewizor i nie przepłacić

2017-11-08

Ekran prosty czy zakrzywiony? Full HD czy 4K Ultra HD? Ile cali potrzebuję? To tylko kilka podstawowych pytań, które zadaje sobie każdy noszący się z zamiarem kupna nowego telewizora. Dynamiczny postęp technologiczny w branży RTV sprawia, że konsumenci nie mają świadomości, jak nowoczesne rozwiązania mogą otrzymać za całkiem rozsądną cenę. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów.

Czytaj więcej...
Z nowym biurem

AB

Z nowym biurem w Warszawie

2017-11-08

Warszawski oddział dystrybutora przeprowadził się do nowego biura przy ulicy Marywilskiej.

Czytaj więcej...
Na 6. miejscu rankingu

SAMSUNG

Na 6. miejscu rankingu „Interbrand Best Global Brands 2017”

2017-11-08

Marka osiągnęła wartość 56,2 mld dolarów, co oznacza awans o jedną pozycję i wzrost o 9 punktów procentowych w stosunku do ubiegłego roku.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket