Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Chłodzenie wina

WINIARKI

Chłodzenie wina w domowym zaciszu

2019-05-06

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które są bardzo popularne zwłaszcza w państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
Mobilnie

SYSTEMY, ROZWIĄZANIA, INNOWACJE

Mobilnie i bezprzewodowo

2019-04-25

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem wyposażonych w moduł Bluetooth słuchawek czy głośników jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się dobrym jakościowo brzmieniem nie tylko w domowym zaciszu, ale również w plenerze.

Czytaj więcej...
Swoboda sprzątania

ODKURZACZE

Swoboda sprzątania bezprzewodowego

2019-04-25

Jeszcze do niedawna zasilanie akumulatorowe było domeną niemalże tylko odkurzaczy ręcznych. Dziś dzięki coraz większej wydajności akumulatorów oraz bardzo nowoczesnym silnikom elektrycznym mogą się one pochwalić dużą skutecznością działania.

Czytaj więcej...
Targi elektroniki użytkowej

ELECTRONICS SHOW

Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii

2019-04-25

Już 10 maja wystartuje Electronics Show 2019. Ubiegłoroczną, debiutancką edycję targów odwiedziło ponad 16 tys. osób! Tegoroczna impreza z pewnością pobije ten imponujący wynik. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż podczas pierwszej edycji.

Czytaj więcej...
Eliminowanie

AKADEMIA VESTEL

Eliminowanie zagrożeń biologicznych

2019-04-25

Początek wiosny to koniec sezonu chorób wirusowych i bakteryjnych, a okres rozwoju alergii powodowanych pyłkami kwitnących roślin, na które narażone są dzieci i dorośli. Pomocne będą wtedy oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp.

Czytaj więcej...
„Open scope”

ASEKOL

„Open scope” dla wprowadzających

2019-04-25

Mirosław Baściuk – dyrektor zarządzający ASEKOL PL Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, od 2006 r. związany z branżą zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
X-type

AMICA

X-type – użyteczne rozwiązania na co dzień

2019-04-25

Firma Amica wprowadziła do oferty innowacyjną linię urządzeń X-type. Jest ona odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania konsumentów szukających kompleksowych rozwiązań do swoich nowoczesnych kuchni, skrojonych na wymiar.

Czytaj więcej...
Nagroda

TECHNISAT

Nagroda „Red Dot Design Award 2019”

2019-04-25

Sonata 1 otrzymuje „Red Dot Design Award 2019”. Odbiornik UHD ze zintegrowanym soundbarem został nagrodzony przez międzynarodowe jury ekspertów za wybitne wzornictwo.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket