Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Oczyszczacze powietrza na

GOCLEVER

Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń

2017-11-17

Z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie i są świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczonym powietrzem, Goclever rozszerzył swoją ofertę o nowe oczyszczacze powietrza. Modele Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced są przeznaczone do domowego użytku, mają kilkustopniowe filtry i dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej...
Program Wellness

FRANKE

Program Wellness w piekarnikach

2017-11-15

Wszechstronnie zaprojektowana linia piekarników Franke w uniwersalnych kolorach: białym, czarnym i stalowym posiada innowacyjny program Wellness.

Czytaj więcej...
Panorama

NOVY

Panorama – nowe perspektywy w kuchni

2017-11-10

Po sukcesie Novy One, marka Novy idzie o krok dalej, wprowadzając do oferty kolejny produkt z linii Premium Innovation. Innowacyjna Panorama łączy w sobie funkcjonalną płytę indukcyjną oraz wydajny okap typu downdraft. Jest młodsza, aczkolwiek większa i mocniejsza od poprzednika, dlatego daje jeszcze więcej możliwości! Ponadczasowy design, przemyślana konstrukcja i inteligentna technologia sprawiają, że z łatwością adaptuje się do aktualnych potrzeb i stylu życia użytkowników. Nowy model poszerza właśnie asortyment firmy Comitor.

Czytaj więcej...
Nawilżacz powietrza

BLAUPUNKT

Nawilżacz powietrza AHS301

2017-11-10

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę nawilżaczy powietrza o nowy model – AHS301.

Czytaj więcej...
Nowe chłodziarki na wino

MIELE

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy

2017-11-09

Odpowiednia temperatura, wilgotność, a także dostęp światła i powietrza są niezbędne do przechowywania wina, by zachowało wszystkie walory smakowe. Odtąd by wiedzieć, że wybitne butelki, w które zainwestowaliśmy, są bezpieczne, nie musimy już posiadać własnej piwniczki. Optymalne warunki do przechowywania tego szlachetnego trunku zapewnią chłodziarki Miele. W ofercie znajdują się dwa modele urządzeń do zabudowy, które zatroszczą się o nasze kolekcje wina: do niszy meblowej 88 cm (KWT 6422 iG) i do niszy meblowej 178 cm (KWT 6722 iGS).

Czytaj więcej...
5 odkurzaczy, które zmienią

HOOVER

5 odkurzaczy, które zmienią Twoje myślenie o sprzątaniu

2017-11-09

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności Polaków, jednak 52% deklaruje, że to odkurzanie jest ich ulubionym zajęciem spośród wszystkich związanych z porządkami domowymi (TNS). Odkurzacz to jeden z podstawowych sprzętów AGD, a jego wybór poprzedzony jest długimi poszukiwaniami. Jaki odkurzacz wybrać, aby sprzątanie było skuteczne, przyjemne i szybkie?

Czytaj więcej...
Płyta grzewcza od kuchni,

KERNAU

Płyta grzewcza od kuchni, czyli który model wybrać?

2017-11-09

Ewolucja sprzętów kuchennych sprawiła, że kuchenka, dawniej postrzegana jako całość, dziś stanowi dwa zupełnie niezależne od siebie urządzenia. Obok piekarnika, kluczowym elementem wyposażenia kuchni jest płyta grzewcza – ceramiczna, gazowa lub indukcyjna. Różnorodność zarówno modeli, jak i technologii powoduje, że odpowiedni jej wybór nie jest zbyt prostym zadaniem. Która płyta najlepiej sprawdzi się w naszej kuchni?

Czytaj więcej...
Nowe pralki

INDESIT

Nowe pralki Top Loader

2017-11-09

Swetry, dżinsy, koszule, dziecięce ubrania – im liczniejsza rodzina, tym więcej prania. Zwłaszcza, jeśli w domu są małe dzieci, staje się ono niemal naszym codziennym obowiązkiem. Wtedy nieoceniony może okazać się sprzęt, który poradzi sobie z tym szybko i skutecznie. W październiku na rynku pojawiły się dwa nowe modele pralek Indesit, które są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej zabieganych polskich rodzin - z praniem poradzą sobie w mniej niż godzinę.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket