Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Chłodziarka

RAVANSON

Chłodziarka LKK-50SX

2019-04-29

Zamknij żywność na klucz

W ofercie marki Ravanson pojawiła się kompaktowa chłodziarka ze strefą zamrażania – model LKK- -50SX. Urządzenie jest dość nietypowe, bo ma możliwość zamykania na klucz. Zamek w drzwiach uniemożliwi np. dzieciom dostęp do zawartości chłodziarki.

Czytaj więcej...
Płyta z okapem

ELICA

Płyta z okapem NikolaTesla Switch

2019-04-29

Połączenie stylu i innowacyjności

NikolaTesla to seria najnowszych płyt grzewczych marki Elica z okapami. Należący do niej model NikolaTesla Switch to przykład wyjątkowego wzornictwa oraz innowacyjnego i efektywnego połączenia dwóch urządzeń w jednej bryle.

Czytaj więcej...
Piekarnik

AMICA

Piekarnik ED57559XA+ X-type Steam

2019-04-29

Funkcjonalne menu parowe

Oferta piekarników marki Amica powiększyła się o modele wyposażone w funkcjonalne programy parowe, z wykorzystaniem których możemy przygotować wiele smakowitych potraw na każdą okazję. Reprezentantem tego typu urządzeń jest piekarnik ED57559XA+ X-type Steam.

Czytaj więcej...
Okap

SEENERGY

Okap T-Line 90 BL

2019-04-29

Nowoczesne i stylowe wzornictwo

Oferta okapów marki Seenergy powiększyła się o przyścienny model T-Line 90 BL. Bez wątpienia spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, tak od strony funkcjonalnej, jak i stylistycznej.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

FINLUX

Płyta indukcyjna FI-64NTN1B

2019-04-29

Funkcjonalna indukcja

Marka Finlux, której produkty dystrybuuje Vestel Poland, zaprezentowała nowe urządzenie do zabudowy. Jest nim płyta indukcyjna FI-64NTN1B, wyposażona w cztery pola grzejne z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi.

Czytaj więcej...
Robot odkurzająco-mopujący

ILIFE

Robot odkurzająco-mopujący A9s

2019-04-29

Automatyczne sprzątanie

Oferta robotów sprzątających marki Ilife stale się rozwija. Tym razem nad Wisłą debiutuje model A9s, który oprócz odkurzania pozwala na mopowanie podłóg i współpracuje także z aplikacją mobilną.

Czytaj więcej...
Golarka do odzieży

GOTIE

Golarka do odzieży GDU-100

2019-04-29

Zadbaj o odzież

Nowa golarka do ubrań marki Gotie pozwala łatwo i szybko odświeżyć wygląd ulubionej odzieży, a zasilanie akumulatorowe pozwala na jej swobodne użytkowanie.

Czytaj więcej...
Myjka WV 6

KAERCHER

Myjka WV 6 i pad KV 4 Premium

2019-04-29

Czyszczący duet

Nowa myjka do okien WV 6 Premium wraz z pierwszym w historii padem czyszczącym KV 4 Premium to znakomity duet, jeśli chodzi o czyszczenie wszelkich gładkich powierzchni w domu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket