Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zestaw alarmowy Smartphone

YALE

Zestaw alarmowy Smartphone SR 3200i

2017-11-09

Potencjał technologii smart od kilku lat wykorzystywany jest przez twórców urządzeń, które każdego dnia ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Koncepcja smart living zaczyna obejmować coraz to nowsze aspekty naszego życia. Nic zatem dziwnego, że twórcy nowoczesnych rozwiązań postanowili przenieść tę ideę także w sferę naszego bezpieczeństwa. W ten sposób powstała platforma Yale Smart Living, czyli system bezprzewodowego zarządzania bezpieczeństwem w domu, ze swoim flagowym produktem – systemem alarmowym Smartphone SR 3200i.
 

Czytaj więcej...
Ultradźwiękowy nawilżacz

MPM

Ultradźwiękowy nawilżacz MNP-02

2017-11-09

Powodów, aby kupić urządzenie nawilżające powietrze jest kilka. Nadwrażliwe drogi oddechowe, alergie, ale też chęć zadbania o lepszy komfort życia, pojawienie się nowego członka rodziny i wreszcie rozpoczęcie sezonu grzewczego. To właśnie w okresie jesienno-zimowym nawilżacz powietrza jest szczególnie potrzebny. Sprawdźmy jakie rozwiązanie proponuje polska marka agd MPM. 

Czytaj więcej...
Głośnik OutdoorSound

TECHNISAT

Głośnik OutdoorSound IPX6

2017-11-08

Firma TechniSat nieustannie rozwija ofertę sprzętu audio. Tym razem zaprezentowała kompaktowy głośnik bezprzewodowy OutdoorSound IPX6, który – jak sama nazwa wskazuje – z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale przede wszystkim w plenerze.

Czytaj więcej...
Słuchawki Beoplay

B&O PLAY

Słuchawki Beoplay E8

2017-11-08

Firma B&O Play powiększa serię słuchawek, wprowadzając na rynek swoje pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe – Beoplay E8. Są one idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie chce rezygnować z jakości dźwięku i wzornictwa, a jednocześnie pragnie zyskać swobodę, jaką dają słuchawki bezprzewodowe.

Czytaj więcej...
Soundbar

POLK AUDIO

Soundbar MagniFi MAX SR

2017-11-08

Linia urządzeń MagniFi firmy Polk Audio powiększyła się o nowy model. Do oferty tego amerykańskiego producenta dołączył soundbar MagniFi MAX SR.

Czytaj więcej...
Słuchawki Street 2 Wireless

KRUGER & MATZ

Słuchawki Street 2 Wireless i Wave BT

2017-11-08

W portfolio marki Kruger&Matz słuchawki stanowią ważną kategorię, która systematycznie powiększa się o nowe modele – zarówno nauszne, jak i dokanałowe. Marka nie pozostaje obojętna także wobec oczekiwań klientów, coraz bardziej zainteresowanych słuchawkami bezprzewodowymi, które dzięki wyeliminowaniu kabli dają użytkownikom większą swobodę.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

SAMSUNG

Telewizory Ultra HD The Frame

2017-11-07

Telewizory LCD z wyświetlaczami z bocznym podświetleniem są na tyle cienkie, że można je mocować w różnych ramach i wieszać na ścianie, przez co wyglądają jak obrazy.

Czytaj więcej...
Wyciskarka HR1889

PHILIPS

Wyciskarka HR1889

2017-11-07

Mimo że Światowy Dzień Serca obchodziliśmy ponad miesiąc temu, to warto dbać o nie każdego dnia, a nawet w każdym możliwym momencie. To właśnie choroby serca i układu krążenia są bowiem jednymi z najczęstszych przyczyn zgonów w naszym kraju. Odpowiedzialna jest za to m.in. nieprawidłowa dieta.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket