Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Blender kielichowy

PHILIPS

Blender kielichowy Avance Collection HR 3868/00

2017-09-12

W dzisiejszych czasach zdrowe koktajle zastępują coraz częściej tradycyjne posiłki. Ważne więc, by zblendowane produkty tworzące taki koktajl zachowały jak najwięcej wartości odżywczych.

Czytaj więcej...
Okap szafkowy

FABER

Okap szafkowy In-Nova Premium

2017-09-12

Lubimy rozwiązania techniczne, które ułatwiają obsługę urządzenia i są praktyczne, a zarazem efektowne. Właśnie takimi cechami może pochwalić się najnowszy w ofercie Fabera okap In-Nova Premium z czujnikiem Self-Start, który automatycznie uruchamia jego pracę.

Czytaj więcej...
Chłodziarki do wina

GAGGENAU

Chłodziarki do wina Vario 400

2017-09-12

Najnowsza seria Vario 400 urzeka zarówno wysublimowanym wzornictwem, jak i jakością techniczną, z której słynie marka Gaggenau. Przechowywanie wina w urządzeniach niemieckiej marki to czysta przyjemność i...

Czytaj więcej...
Piekarnik

MIELE

Piekarnik H 2265 B Active

2017-09-12

Jeśli klient szuka trwałego i solidnego piekarnika o dużej pojemności, który zapewni doskonałe rezultaty pieczenia i będzie intuicyjny w obsłudze – prezentowany model może być idealną propozycją dla niego.

Czytaj więcej...
Płyty gazowe

FRANKE

Płyty gazowe Frames by Franke

2017-09-12

Frames by Franke to seria urządzeń unikalnych i jedynych w swoim rodzaju. Pierwsze skrzypce grają tu wzornictwo i jakość oferowanych sprzętów. Nie bez znaczenia pozostaje także szeroki zakres funkcji użytkowych, charakterystycznych dla danego urządzenia.

Czytaj więcej...
Płyty gazowe z systemem

BOSCH

Płyty gazowe z systemem FlameSelect

2017-09-12

Gaz od setek lat jest źródłem ciepła i światła w naszych domach. Wydawać by się mogło, że w segmencie gazowych płyt grzewczych wszystko już wymyślono. Nic bardziej mylnego! Bosch za sprawą FlameSelect udowodnia, że gotowanie na gazie może być wyjątkowo praktyczne i precyzyjne.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

SIEMENS

Zmywarka do zabudowy SR76T198EU

2017-09-12

Najnowsza zmywarka z serii iQ500 SpeedMatic z pewnością zainteresuje klientów ceniących jakość, efektywność i czas zmywania. Dzięki kilku rozwiązaniom Siemens zdobywa serca konsumentów po raz wtóry. Ale i nie ma się czemu dziwić. Sprzęt jest świetnie zaprojektowany, solidnie wykonany i ma szeroką paletę nowoczesnych rozwiązań, na czele z techniką suszenia z wykorzystaniem zeolitu.

Czytaj więcej...
Nowe zmywarki

SHARP

Nowe zmywarki AquaGlide

2017-09-12

Zmywarki marki Sharp to nadal ważna nowość i debiut w ofercie japońskiej marki. Warto przyjrzeć się kolejnym wprowadzanym modelom. Wnoszą one bowiem na rynek nową jakość i wiele ciekawych rozwiązań.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket