Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Odkurzacz Supervac

MORPHY RICHARDS

Odkurzacz Supervac Cordless Delux

2017-11-07

Firma Morphy Richards zawsze ujmowała przepięknym wzornictwem, pomysłowością i solidnym wykonaniem swoich wyrobów. Najnowszy model odkurzacza akumulatorowego „3 w 1” jak najbardziej kontynuuje tę chlubną tradycję i przy okazji wpisuje się w bardzo dynamicznie rozwijający się segment akumulatorowych odkurzaczy ręcznych – lekkich, mobilnych i praktycznych.

Czytaj więcej...
Odkurzacz BGL4550

BOSCH

Odkurzacz BGL4550

2017-11-07

Nowoczesne rozwiązania techniczne, pojemny worek na kurz i mobilność to atrybuty nowego odkurzacza BGL45500 marki Bosch. Model jest innowacyjny i cechuje się dużą efektywnością sprzątania.

Czytaj więcej...
Trymer T800E

BABYLISS PARIS

Trymer T800E

2017-11-07

Piękna, wystylizowana broda to atrybut mężczyzny, który chce i umie o siebie zadbać. Pierwszego wrażenia nie da się nadrobić tzw. drugim razem. W uzyskaniu perfekcyjnego wyglądu najlepiej pomogą nam specjalistyczne urządzenia.

Czytaj więcej...
Elektryczny pilnik do stóp

GOTIE

Elektryczny pilnik do stóp GPL-200

2017-11-07

Zrogowaciały naskórek na stopach to prawdziwa zmora wielu kobiet. Warto wiedzieć, że o delikatną skórę powinno się dbać nie tylko w czasie miesięcy wiosennych i letnich, ale także jesienią i zimą.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Complete C3

MIELE

Odkurzacz Complete C3 Limited Edition PowerLine

2017-11-07

Odkurzacz workowy Complete C3 marki Miele należy do rodziny produktów Limited Edition i rzeczywiście jest pod wieloma względami wyjątkowy. Jest przede wszystkim solidny i trwały za sprawą najwyższej klasy silnika i komponentów, które zostały użyte do jego produkcji. Ma także dużą moc ssania, jest efektywny i niezwykle higieniczny.

Czytaj więcej...
Płyta FlameSelect

BOSCH

Płyta FlameSelect PPP6A2M90

2017-11-07

Wiele osób nie wyobraża sobie przygotowywania potraw przy użyciu płyty indukcyjnej czy ceramicznej. Jeszcze inna grupa użytkowników uważa, że nad energią z płomienia nie da się zapanować. Nic bardziej mylnego!

Czytaj więcej...
Szuflada próżniowa

TEKA

Szuflada próżniowa VS 152 GS

2017-11-07

Do oferty urządzeń hiszpańskiej marki dołączył niedawno produkt przedłużający świeżość produktów – mowa o praktycznej szufladzie do pakowania próżniowego z serii Wish – Maestro VS 152 GS.

Czytaj więcej...
Ekspres do zabudowy

FRANKE

Ekspres do zabudowy Frames by Franke

2017-11-07

Szwajcarski producent zaprezentował w ostatnich tygodniach kolejny element ze znanej i uznanej już linii Frames by Franke. Tworzy ona spójną stylistycznie serię urządzeń, w skład której wchodzą m.in. okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket