Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okap

SIEMENS

Okap LR18HLT25

2019-11-04

Wydajność i wyjątkowe wzornictwo

Firma Siemens wprowadza na rynek urządzenia nie tylko innowacyjne, ale też wyjątkowe pod względem wzornictwa. Potwierdzeniem tego jest sufitowy okap LR18HLT25. Zastosowano w nim wiele przydatnych rozwiązań technicznych, które sprawiają, że model ten jest nie tylko wydajny, ale i wygodny w obsłudze.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarka BRB260189WW

2019-11-04

Chłodzenie w zabudowie

Firma Samsung nieustannie powiększa ofertę sprzętu chłodniczego. Jednym z jej najnowszych urządzeń jest dobrze wyposażony model BRB260189WW. Lodówka do zabudowy to rozwiązanie uniwersalne, które pozostaje niemal niezauważalne i pozwala zaaranżować wnętrze kuchni według preferencji domowników.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Hydria

2019-11-04

Wyspa czystego powietrza

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, a jednocześnie ważny europejski i światowy dostawca tego typu asortymentu, nieustannie zaskakuje klientów wprowadzanymi do oferty urządzeniami. Tym razem odświeżyła linię Ciarko Design. Należy do niej nowa wersja wyspowego modelu Hydria.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

RAVANSON

Chłodziarkozamrażarki z linii Retro

2019-11-04

Wzorniczy powrót do przeszłości

Chłodziarkozamrażarki w stylu retro są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Różnokolorowe wersje obudów, opływowe kształty, zaokrąglone narożniki, charakterystyczne, często masywne uchwyty mają w sobie mnóstwo uroku. Swoją propozycję utrzymaną w stylistyce retro ma dla klientów również firma Ravanson.

Czytaj więcej...
Suszarka

BOSCH

Suszarka WTX87EH0EU

2019-11-04

Pompa ciepła i AutoClean

Oferta suszarek bębnowych marki Bosch powiększyła się o innowacyjny model WTX87EH0EU. Urządzenie to zostało wyposażone w technikę AutoClean, dzięki której wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie trzeba czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu.

Czytaj więcej...
Piekarnik ED37619B X-Type

AMICA

Piekarnik ED37619B X-Type

2019-10-30

Innowacyjna linia X-Type marki Amica jest nieustannie wzbogacana o nowe modele do zabudowy. Polski producent AGD oferuje stylowy i funkcjonalny model ED37619B X-Type, wykorzystujący najnowsze rozwiązania techniczne, które zostały opracowane na podstawie kompleksowych badań rynkowych.

Czytaj więcej...
Kuchnia 6226GcED3.43ZpTsKDpA(Xx)

AMICA

Kuchnia 6226GcED3.43ZpTsKDpA(Xx)

2019-10-30

Oferta wolnostojących kuchni gazowych marki Amica powiększyła się o elegancki model o szerokości 60 cm z pojemnym piekarnikiem wyposażonym w innowacyjny system BakingPro. Znacznie zwiększa on komfort przygotowywania potraw.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Illumia

2019-10-28

Oskar w dziedzinie wzornictwa

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, a jednocześnie ważny europejski i światowy dostawca tego typu asortymentu, nieustannie zaskakuje klientów wprowadzanymi do oferty urządzeniami. Tym razem odświeżyła linię Ciarko Design. Należy do niej nowa wersja modelu Illumia.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket