Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Głośnik

POLK AUDIO

Głośnik Assist

2019-03-01

Korzystaj z asystenta głosowego

W ofercie firmy Polk Audio pojawił się głośnik bezprzewodowy kompatybilny z systemem sterowania głosowego Google Assistant. Model Assist, bo o nim mowa, jest również kompatybilny z Google Chromecast.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz

TAGA HARMONY

Wzmacniacz HTA-2500B

2019-03-01

Hybrydowe brzmienie

TAGA Harmony wprowadziła do sprzedaży nowy stereofoniczny wzmacniacz hybrydowy HTA-2500B, który doskonale sprawdzi się w wielu różnorodnych zastosowaniach i w połączeniu z rozmaitymi urządzeniami audio i audio-wideo.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

iROBOT

Robot sprzątający Roomba e5

2019-02-20

W modelu Roomba e5 firma iRobot zastosowała szereg rozwiązań, które czynią automatyczne sprzątanie jeszcze skuteczniejszym i wydajniejszym. Nie zabrakło tutaj m.in. łączności z aplikacją mobilną. Warto dodać, że nowa Roomba to także zmiana w nazewnictwie produktów, które dystrybuuje w Polsce gdyńska spółka DLF.

Czytaj więcej...
Ekspres ciśnieniowy

ADLER

Ekspres ciśnieniowy AD 4404cr

2019-01-28

Kawa stała się ulubionym napojem Polaków, a kultura jej spożywania coraz bardziej się rozwija. Stąd też i coraz większa popularność ekspresów ciśnieniowych. Marka Adler proponuje atrakcyjny model AD 4404cr.

Czytaj więcej...
Wyciskarka do cytrusów

ELDOM

Wyciskarka do cytrusów CW100 Lio

2019-01-28

Miłośnicy świeżo wyciskanego soku nie mogą się dziś obyć bez wyciskarki do cytrusów, która pozwoli go szybko i efektywnie pozyskać. Stanowi on świetne uzupełnienie witamin, tak pożądanych zwłaszcza w okresie zimowym.

Czytaj więcej...
Piekarnik parowy

GOTIE

Piekarnik parowy GPP-400

2019-01-28

Przygotowywanie potraw na parze cieszy się coraz większą popularnością, jednak piekarniki parowe dopiero ją zdobywają. Większość urządzeń na rynku to sprzęty do zabudowy, tymczasem firma Gotie zaprezentowała wolnostojący piekarnik parowy GPP-400, dzięki któremu w każdej kuchni w kilka chwil możemy zacząć przygotowywać zdrowe i smaczne potrawy.

Czytaj więcej...
Generator pary

LAURASTAR

Generator pary Lift

2019-01-28

Najnowsza generacja urządzenia do prasowania Laurastar Lift to efekt wielu lat ewolucji znanego i cenionego na rynku produktu. Sama marka to zaś synonim najlepszej, szwajcarskiej jakości i komfortu obsługi.

Czytaj więcej...
Golarka foliowa

REMINGTON

Golarka foliowa Heritage HF9000

2019-01-28

Najnowszą golarką foliową Heritage HF9000 marka Remington nawiązuje do swojego jego bogatego dziedzictwa i wyjątkowego stylu pierwszych modeli golarek, wprowadzonych na rynek ponad 80 lat temu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket