Artykuły

Pralki i suszarki

Pralki i suszarki z panelem AI Control

2021-04-12

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizują zużycie wody i energii elektrycznej – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsunga z innowacyjnym panelem AI Control. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości współpracy, a także wykorzystaniu sztucznej inteligencji urządzenia te zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka WD8NK52E0ZX

Pralkosuszarka WD8NK52E0ZX

2021-03-05

Pranie i suszenie w wersji slim

W linii urządzeń firmy Samsung wykorzystujących technikę EcoBubble dostępna jest pralkosuszarka w wersji slim – model WD8NK52E0ZX. Urządzenie dostępne jest w inoksowej wersji kolorystycznej. Pozwala w jednym cyklu wyprać do 8 kg tkanin i wysuszyć 5 kg.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

Pralkosuszarka WTR870 WPM

2020-12-31

Czyste i suche ubrania w krótkim czasie

Posiadanie zarówno pralki, jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są urządzenia 2 w 1, czyli pralkosuszarki. Tego typu modele oferuje firma Miele. Funkcjonalnym urządzeniem, w którym zastosowano m.in. technikę QuickPower, jest WTR870 WPM.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

Pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL

2019-10-03

Wygodny załadunek i skuteczne suszenie

W ofercie marki Sharp dostępna jest pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL. Dzięki temu wszechstronnemu modelowi usuniemy nie tylko uporczywe plamy i zabrudzenia, ale też szkodliwe dla zdrowia detergenty. To model idealny zwłaszcza dla domowników cierpiących na alergie.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

Pralkosuszarka WD80K52E0AW

2019-09-02

Funkcjonalne i smukłe „dwa w jednym”

Posiadanie zarówno pralki, jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są pralkosuszarki, zapewniające skuteczne pranie i suszenie ubrań przez jedno urządzenie. Firma Samsung stworzyła innowacyjne pralkosuszarki w wersji „slim”, które dzięki swoim niewielkim gabarytom doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza.

Czytaj więcej...
Suszarka Dream Wash AWD83LCiBT

Suszarka Dream Wash AWD83LCiBT

2018-10-22

Do oferty marki Amica, poza znanymi już pralkami, dołączyła suszarka bębnowa AWD83LCiBT z linii Dream Wash. Dzięki niej suszenie będzie nie tylko wyjątkowo wygodne, ale przede wszystkim skuteczne.

Czytaj więcej...
Stwórz inteligentną kuchnię

Stwórz inteligentną kuchnię i zarządzaj nią przez smartfona

2017-08-10

Pralka, którą uruchomisz z każdego miejsca poza domem? Inteligentna płyta indukcyjna, która przyspieszy gotowanie czterokrotnie? Zmywarka, która na bieżąco, automatycznie dostosuje cykl, temperaturę i czas zmywania do rodzaju zabrudzeń? A może okap, którym będziesz zarządzać przy pomocy aplikacji w swoim telefonie? Dzięki inteligentnym sprzętom stworzysz smart dom, którym możesz łatwo zarządzać, gdziekolwiek jesteś.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarki z linii

Pralkosuszarki z linii WT1

2017-05-09

Połączenie funkcji prania i suszenia w jednym urządzeniu to niezwykle kusząca propozycja. To nie tylko oszczędność miejsca, ale komfort i wygoda użytkowania. W wypadku pralkosuszarek ważne, by było to urządzenie jak najlepszej jakości.

Czytaj więcej...
Rewolucyjny system czujników

Rewolucyjny system czujników

2017-03-23

GROHE Sense i GROHE Guard to najnowsze innowacyjne rozwiązania stworzone do inteligentnych domów.

Czytaj więcej...
Pranie i suszenie w jednym

Pranie i suszenie w jednym WWDC 9716

2016-07-12

Amerykańska marka zaprezentowała niedawno najnowszą pralkosuszarkę z opatentowanym, znanym i zarazem uznanym systemem 6-ty Zmysł. WWDC 6716 charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz dużą wydajnością.

Czytaj więcej...
Innowacja w Twojej łazience

Innowacja w Twojej łazience

2016-05-04

Nowa pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje w pełni higieniczne pranie w niskich temperaturach oraz odświeżanie ulubionych ubrań bez użycia wody i detergentów. Dzięki działaniu aktywnego tlenu ActiveOxygen pralka usuwa do 99,99 proc. bakterii i zarazków.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket