SAMSUNG

Pralki i suszarki z panelem AI Control

Pralki i suszarki

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizują zużycie wody i energii elektrycznej – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsunga z innowacyjnym panelem AI Control. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości współpracy, a także wykorzystaniu sztucznej inteligencji urządzenia te zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia.

Najnowsze pralki i suszarki Samsunga to urządzenia odpowiadające na potrzeby użytkowników, którzy szukają rozwiązań pozwalających prać i suszyć dokładniej oraz szybciej. Pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa. Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Dzięki temu suszarka dopasowuje właściwy program suszenia do wybranego programu prania. Aby uczynić pranie jeszcze prostszym, panel AI został połączony z aplikacją SmartThings, za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz zastosować odpowiednie ustawienia, co pozwala użytkownikowi lepiej zarządzać czasem w ciągu dnia i odpowiednio planować domowe obowiązki.

Problem odpowiedniego doboru ustawień rozwiązuje program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosowuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do masy i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. Dzięki temu już nie trzeba się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy odpowiednio odmierzyliśmy ilość płynu do prania.

Oszczędność czasu zapewnia technika Samsung QuickDrive, która pozwala na skrócenie cyklu prania nawet o 50 proc. przy zachowaniu takiej samej skuteczności. Oznacza to, że w czasie, w którym zwykła pralka wykonuje jeden cykl, w pralce Samsung QuickDrive można wyprać nawet dwa razy więcej ubrań. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w pralkach Samsunga są dodatkowe drzwi AddWash. Dzięki nim nie musimy czekać na zakończenie cyklu prania, jeżeli zdarzy nam się zapomnieć o umieszczeniu w pralce jakiejś części garderoby.

Z kolei dzięki suszarkom Samsung AI Control można zapomnieć o uciążliwym rozstawianiu klasycznej suszarki na ubrania, która zajmuje sporo miejsca, a proces schnięcia ubrań na niej trwa o wiele za długo. System Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung AI Control wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. Aby zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię. Z kolei technika Air Wash w nowych pralkach i pralkosuszarkach Samsunga to świetne rozwiązanie dla rzeczy, które chcemy tylko odświeżyć. Wykorzystuje wyłącznie podgrzane powietrze, bez wody, detergentów czy środków chemicznych. Air Wash usunie zapachy i bezpiecznie odświeży m.in. odzież sportową, puchowe kurtki czy dziecięce pluszaki.

Pralki i suszarki
2021-04-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket