Artykuły

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe do prac budowlanych

2023-11-28

Wiele prac remontowo-budowlanych wymaga najpierw przeprowadzenia odpowiednich pomiarów. Ten etap jest, wbrew pozorom, bardzo istotny. Błędy pomiarowe popełnione już na początku mogą spowodować, że konieczne będzie ponowne wykonanie robót. (Fot. PRO)

Czytaj więcej...
Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne do prac elektrycznych

2023-07-27

Ponoć elektryka prąd nie tyka, jednak dla bezpieczeństwa powinien on korzystać z odpowiednich narzędzi. W ofercie producentów narzędzi ręcznych znajdziemy wiele modeli wkrętaków, szczypiec, ściągaczy i innych przyrządów, które pozwolą na szybkie i precyzyjne wykonanie prac. (Fot. Wera)

Czytaj więcej...
System do poziomowania płytek

System do poziomowania płytek [promocja]

2023-05-29

Oszczędność czasu? Wygoda i usprawnienie pracy? Kogo nie interesują takie benefity? Sprawdź, jak systemy do poziomowania płytek ułatwiają pracę glazurnikom. Przeznaczone nie tylko dla majsterkowiczów, ale przede wszystkim dla profesjonalnych firm remontowych pomogą wznieść biznes na wyższy poziom. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać system spod marki PRO.

Czytaj więcej...
Narzędzia dla elektryków

Narzędzia dla elektryków do różnych prac

2022-05-31

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga narzędzi zapewniających bezpieczeństwo. Do najczęściej wykonywanych prac należą: cięcie przewodów, ściąganie izolacji, zaciskanie konektorów, wkręcanie wkrętów i pomiary napięcia.

Czytaj więcej...
Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne do ogrodu

2021-05-25

W ogrodzie wiele prac wykonuje się przy pomocy narzędzi ręcznych. Przede wszystkim służą do pielęgnacji upraw na grządkach, trawników oraz krzewów i drzew.

Czytaj więcej...
Narzędzia i przyrządy dla

Narzędzia i przyrządy dla elektryków

2021-04-29

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga narzędzi zapewniających bezpieczeństwo. Do najczęściej wykonywanych prac należą: cięcie przewodów, ściąganie izolacji, zaciskanie konektorów, wkręcanie wkrętów i pomiary wielkości elektrycznych.

Czytaj więcej...
Poziomnice i miary

Poziomnice i miary do różnych prac

2021-03-22

Podczas rozmaitych prac, czy to na budowie, czy w warsztacie, niezbędne są różnego rodzaju narzędzia pomiarowe – począwszy od zwykłej miary zwijanej lub składanej, przez poziomnicę Wybór odpowiedniego instrumentu pomiarowego zależy od dokładności prac pomiarowych jakie mają być wykonane.

Czytaj więcej...
Zestawy narzędziowe,

Zestawy narzędziowe, klucze, nasadki, adaptery

2021-01-26

Wiele jest zestawów narzędziowych przeznaczonych do wykonywania danego zawodu. Dzięki temu, kupując jeden zestaw, można od razu wyposażyć się we wszelki sprzęt niezbędny np. mechanikowi, elektrykowi czy hydraulikowi. Jeśli ewentualnie występują jakieś braki, zestawy te można uzupełnić o dodatkowe narzędzia ręczne.

Czytaj więcej...
Warsztatowy niezbędnik

Warsztatowy niezbędnik – zestawy narzędziowe

2020-06-29

Właściwy wybór zestawu narzędzi ręcznych nie jest łatwy. Aby osiągnąć pełnię satysfakcji, należy zwrócić uwagę na kilka czynników, które wpływają na przydatność sprzętu w konkretnych zastosowaniach oraz nierzadko bezpieczeństwo pracy

Czytaj więcej...
Precyzja w warsztacie

Precyzja w warsztacie i nie tylko

2020-03-09

Połączenia różnych elementów muszą być dokręcone z określoną siłą. Wbrew obiegowym przekonaniom zbyt mocne dokręcenie śruby czy nakrętki nie jest korzystne i może je po prostu uszkodzić. Dlatego tak ważne jest posługiwanie się narzędziami dynamometrycznymi. (Fot. Wera)

Czytaj więcej...
Przechowywanie narzędzi

Przechowywanie narzędzi w pracy

2020-02-28

Odzież robocza staje się standardem w wielu firmach. Profesjonalistom pozwala przede wszystkim na wygodniejszą oraz bezpieczniejszą pracę. Komfort można zwiększyć jeszcze bardziej przy pomocy akcesoriów, takich jak pasy narzędziowe i torby. (Fot. Profix)

Czytaj więcej...
Szczypce i nożyce

Szczypce i nożyce do przewodów oraz drutów

2019-12-09

Jednymi z najpopularniejszych narzędzi używanych przez elektryków, elektroników i mechaników są szczypce i nożyce o różnych funkcjach: cięcia, przytrzymywania, profilowania kabli i drutów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket