Artykuły

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
Wyłoniono najlepsze produkty i usługi 2020 roku.

Wyłoniono najlepsze produkty i usługi 2020 roku. Poznaj laureatów XI Plebiscytu Mobility Trends

2021-03-30

Jeden najważniejszych Plebiscytów technologicznych w Polsce – Mobility Trends rozstrzygnięty. W ostatni weekend marca polscy miłośnicy technologii po raz 11 poznali zdobywców nagrody „Złoty Bel” - wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług w 2020 roku.

Czytaj więcej...
Wirtualny

CES

Wirtualny CES 2021

2021-02-02

Targi CES odbyły się w tym roku po raz pierwszy w formie wirtualnej, a to ze względu na pandemię koronawirusa. Na konferencjach poszczególnych producentów zaprezentowano nowości w sprzęcie RTV, jakie zobaczymy w sklepach w tym roku i w najbliższych latach.

Czytaj więcej...
Obchodzi

ZWIĄZEK CYFROWA POLSKA

Obchodzi 15-lecie istnienia

2020-10-13

Pod koniec września w sali balowej warszawskiego hotelu Marriott mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystej gali 15-lecia Związku Cyfrowa Polska. Michał Kanownik podsumował działalność organizacji oraz jej osiągnięcia w czasie istnienia. Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego „Cyfrowa Polska” (ZIPSEE) to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit, zrzeszająca największe firmy z branży RTV i IT – producentów, dystrybutorów i importerów działających na polskim rynku oraz reprezentująca ich w najważniejszych sprawach. Realizuje działania w takich obszarach, jak cyberbezpieczeństwo, budowa sieci 5G, cyfryzacja, sztuczna inteligencja, rozwiązania chmurowe, reforma prawa autorskiego (np. opłata reprograficzna), uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce (kwestie związane np. z VAT czy split payment) i tematy środowiskowe, a także gospodarka o obiegu zamkniętym.

Czytaj więcej...
Zmiana daty

ELECTRONICS SHOW

Zmiana daty tegorocznej edycji

2020-04-27

Organizatorzy targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, podjęli decyzję o zmianie daty tegorocznej, trzeciej już edycji imprezy.

Czytaj więcej...
SmartThings

SAMSUNG

SmartThings i sztuczna inteligencja

2018-11-07

W pokazowym salonie Cook Story by Samsung odbyły się warsztaty Samsung Smart Workshop, na których można było zobaczyć i dowiedzieć się, jak ze sobą współpracują smartfon, telewizor, lodówka, robot odkurzający, piekarnik i pralka działające pod wspólną aplikacją SmartThings.

Czytaj więcej...
Prezentuje interaktywny

SAMSUNG

Prezentuje interaktywny flipchart Flip

2018-04-09

Podczas specjalnych warsztatów Samsung zaprezentował interaktywny cyfrowy flipchart. Samsung Flip, bo o nim mowa, to przede wszystkim rewolucja w dziedzinie organizacji spotkań oraz pracy koncepcyjnej w firmach.

Czytaj więcej...
Konferencja

AB

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój”

2017-04-04

W zakończonej w Kielcach konferencji „AB Możliwości i Rozwój”, organizowanej przez największego polskiego dystrybutora IT, wzięło udział ponad 150 gości reprezentujących resellerów oraz dostawców najnowocześniejszych technologii. Głównymi tematami tego wydarzenia było określenie skutecznej strategii dotarcia do klienta końcowego oraz poszerzenie oferty o nowe kategorie produktów i usług.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket